Přátelské zápasy - mezistátní Přátelské zápasy - mezistátní

Komentáře (14)

2:1

6-0 MISTŘI SVĚTA I EVROPY JE ZNIČÍ A SOLDADO SI PŘIPÍŠE HATTRICK

Soldado bohužel ne

Kdyby si sledoval fotbal pořádně tak výš, že takové výsledky už jsou minulostí. A pokud si říkáš fanspain tak bys měl vědět, že španělé mají z Korejci vždycky docela práci viz třeba zápas před MS vJAR, kde to vydřeli 1:0

2:1

1:1

6:1

španělé si na korejcích si pěkně pochutnají tip : 6:0

2:0

Pěkný zápas, španělé nic moc místy si je Korejci docela dávali, náhodnej gol F. Torres, pak krásnou střelou vyrovnal Kim Do Heon tak skončil i první poločas. V druhý půli už se španělé zlepšili dali gol z penalty na 2:1 Xabi alonso, pak ze standartky Cazorla a skore uzavřel Negredo. Zápas vcellku vyrovnaný a pro korejce až příliš krutý výsledek, ale takový je fotbal.

lol, co na tom golu bylo nahodneho? snad nahoda byla, ze spenele centrovali, ale torres to krasne hlavou zvedl a krasny gol

prej nahodnej vsak to chtel takhlenct chtel s první a ma stestí že to tam padlo ale stesti k fotbalu patri