Celé jméno:Iker Casillas Fernández
Používané jméno:Iker Casillas
Národnost: Španělsko
Datum narození:20.05.1981
Výška:185 cmVáha:70 kg
Pozice:brankář
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Španělsko112904700067200
Reprezentační kariéra hráče
 

Casillas prodloužil smlouvu v Portu o rok

Iker Casillas bude pokračovat v portugalském FC Porto i v příští sezóně. Legendární španělský brankář prodloužil smlouvu na Estadio do Dragao přesto, že se prakticky celé jaro hovořilo o jeho odchodu.  
17.05. | Aktuality | 47 komentářů
 

Casillas chce dál chytat, rád by pokračoval v Portu

Španělský brankář Iker Casillas zatím neplánuje konec kariéry a v šestatřiceti letech chce nadále chytat. Ideálně by rád pokračoval v dresu Porta, se kterým o víkendu získal portugalský titul, nabídku nové smlouvy ale zatím nemá.  
07.05. | Aktuality | 17 komentářů
 

Byli bychom rádi, kdyby Casillas zůstal, zní z Porta

Iker Casillas má s Portem smlouvu jen do konce letošní sezóny, načež se předpokládalo, že následně odejde. Všechno by ale mohlo být jinak, neboť prezident Pinto da Costa uvedl, že by chtěl zkušeného gólmana udržet...  
16.04. | Aktuality | 29 komentářů
17.05. Casillas prodloužil v Portu
Španělský brankář Iker Casillas prodloužil o další sezónu své působení v FC Porto, přestože se celé jaro hovořilo o tom, že tento ročník bude v klubu jeho poslední. V Portugalsku působí ikona Realu Madrid od roku 2015. (lequipe.fr)
14.05. Casillas se rozloučil s FC Porto
Iker Casillas prostřednictvím sociálních sítí ohlásil svůj odchod z FC Porto. Zkušený španělský brankář po třech letech nakonec neprodlouží končící smlouvu, během této doby odchytal v portugalské lize 85 zápasů a letos pomohl k zisku mistrovského titulu. (sport-express.ru)
08.05. Casillas sní o návratu do reprezentace
Iker Casillas chce i v příští sezoně chytat za FC Porto a vedle toho má ještě jedno přání - vrátit se do španělské reprezentace, v níž se naposledy objevil v červnu 2016. "Už jsem to říkal, v národním týmu jsem neskončil. Chápu, že trenér zve jiné hráče, ale stále sním o návratu," svěřil se Casillas. (marca.com)
07.05. Casillas: Rád bych prodloužil s Portem
Porto by mohlo i během nadcházející sezóny spoléhat na Ikera Casillase. Zkušenému gólmanovi sice vyprší kontrakt, sám se ale nebrání možnému setrvání. "Chci pokračovat v kariéře, a pokud dostanu od Porta nabídku, přijmu ji s otevřenou náručí," prohlásil Casillas. (lequipe.fr)
03.04. Casillas si připsal tisící start kariéry
Iker Casillas včera odchytal jubilejní tisící zápas kariéry. Španělský brankář starty posbíral v dresech Realu Madrid, národního týmu a FC Porto a jubileum mu řádně zhořklo, portugalský klub totiž v pondělí večer prohrál v Belenenses a přepustil vedoucí příčku tabulky konkurenční Benfice. (abola.pt)
26.03. Casillas odchytá tisící zápas kariéry
Iker Casillas čeká na jubilejní tisící zápas kariéry. Španělský brankář drtivou většinu dosavadních startů posbíral za Real Madrid (725), zbývající starty přidal za španělskou reprezentaci (167) a FC Porto (107). (abola.pt)
20.03. Al Nasr jedná o příchodu Casillase
Iker Casillas po sezoně opustí FC Porto a jeho další kroky by mohly směřovat do Spojených arabských emirátů. Zájem o služby zkušeného brankáře má Al Nasr, obě strany údajně už jednají o dvouleté smlouvě. (transfermarketweb.com)
08.03. Casillas by mohl do Newcastlu
Newcastle United během zimní přestávky sice mezi tři tyče přivedl Martina Dúbravku, po sezóně by však mohl brankářský post znovu posílit. Do hledáčku severoanglického mužstva se měl dostat Iker Casillas, který po třech letech opustí Porto. (transfermarketweb.com)
08.03. Zůstane Casillas přece jen v Portu?
Brankář Iker Casillas by nakonec přece jen mohl zůstat v Portu. Nedávno se objevily informace, že by měl v klubu skončit, protože Dragoes budou muset šetřit. Nyní však promluvil prezident Porta Pinto da Costa a dal jasně najevo, že by si přál pokračování 36leté brankářské legendy. "Přál bych si, aby Iker prodloužil s klubem smlouvu. Všechno je možné. Jsem s ním velmi spokojený a jeho přínos pro kabinu od doby, co k nám přišel z Madridu je vynikající," prohlásil da Costa. (football-espana.net)
07.03. Casillas stanovil nový rekord Ligy mistrů
Iker Casillas včera nastoupil k zápasu Ligy mistrů v Liverpoolu a přispěl k remíze 0:0. FC Porto po debaklu 0:5 z prvního utkání ze soutěže vypadlo, španělský brankář se alespoň stal rekordmanem Ligy mistrů, v níž udržel už 57 čistých kont. (sport-express.ru)
Další expres zprávy