pardon.. ja si splet UZBEKISTÁN se SÝRIÍ 1:1

paver

2:1

japonci by meli potvrdit roli favorita i kdyz uzbekistan bude kousat presto 0:1

Uzbeci zahrajú remízu 1:1 alebo 2:2

Uzbekistán už dlouho patří k širší asijské fotbalové špičce a z ní právě hostí Japonsko. Určitě to bude velezajímavý zápas, o náboj je postaráno. Tip 1:1.

fantomas

Kdo by chtěl koukat...vypadá to na parádní mač.

Alf da Gama

Zkouknul jsem celý zápas a musím říct, že jsem nelitoval. Super zápas, akce nahoru dolů, jen ve druhém poločase tempo trochu opadlo. Škoda jen, že nevyhráli Uzbeci, podle mě by si to zasloužili.

fantomas

Spíš to bylo víceméně vyrovnaný. Džeparovova tutovka se překryla s tou tyčkou Leeho, pak už spíš jen poloviční šance. Oba týmy dost hořely v obraně, což mě u Japonců dost zaskočilo (Uzbeci k tomu měli sklony vždycky).

Alf da Gama

Tak tak. A musím říct, že je škoda, že není víc hráčů z Uzbekistánu někde po Evropě...

To by bylo zajímavé ....

Tak se opravdu oba týmy rozešli smírně.

hradec

Asi největši zápas reprezentační přestávky kvalifikace MS 2014 v Asii nabízel duel Uzbekistán versus Japonsko. Oba reprezentační výběry měli políčeno na vedoucí pozici ve skupině C a případný nepostup by znamenal pro země neůspěch. Po 90ti minutách se celky rozešli celky smírně a nadále vévodí společně své skupině.