Add to Google
Přidej na Seznam
Přidej na Netvibes
Eurofotbal on Facebook

FIFA - Mistrovství světa - kvalifikace 2014 - výsledky, rozlosování, tabulky

zóna UEFA (Evropa) - skupina A

07.09.201220:15Záhřeb
Chorvatsko - Makedonie
1:0
07.09.201220:45Cardiff
Wales - Belgie
0:2
08.09.201216:00Glasgow
Skotsko - Srbsko
0:0
11.09.201220:30Novi Sad
Srbsko - Wales
6:1
11.09.201220:45Brusel
Belgie - Chorvatsko
1:1
11.09.201221:00Glasgow
Skotsko - Makedonie
1:1
12.10.201220:30Skopje
Makedonie - Chorvatsko
1:2
12.10.201220:30Bělehrad
Srbsko - Belgie
0:3
12.10.201220:45Cardiff
Wales - Skotsko
2:1
16.10.201220:00Osijek
Chorvatsko - Wales
2:0
16.10.201220:30Skopje
Makedonie - Srbsko
1:0
16.10.201220:45Brusel
Belgie - Skotsko
2:0
22.03.201318:00Záhřeb
Chorvatsko - Srbsko
2:0
22.03.201320:45Skopje
Makedonie - Belgie
0:2
22.03.201321:00Glasgow
Skotsko - Wales
1:2
26.03.201320:30Novi Sad
Srbsko - Skotsko
2:0
26.03.201320:45Swansea
Wales - Chorvatsko
1:2
26.03.201320:45Brusel
Belgie - Makedonie
1:0
07.06.201320:15Záhřeb
Chorvatsko - Skotsko
0:1
07.06.201320:45Brusel
Belgie - Srbsko
2:1
06.09.201319:00Skopje
Makedonie - Wales
2:1
06.09.201320:45Bělehrad
Srbsko - Chorvatsko
1:1
06.09.201321:00Glasgow
Skotsko - Belgie
0:2
10.09.201320:30Skopje
Makedonie - Skotsko
1:2
10.09.201320:45Cardiff
Wales - Srbsko
0:3
11.10.201318:00Záhřeb
Chorvatsko - Belgie
1:2
11.10.201320:45Cardiff
Wales - Makedonie
1:0
15.10.201320:30Jagodina
Srbsko - Makedonie
5:1
15.10.201321:00Brusel
Belgie - Wales
1:1
15.10.201321:00Glasgow
Skotsko - Chorvatsko
2:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Belgie1082018:426
2.Chorvatsko1052312:917
3.Srbsko1042418:1114
4.Skotsko103258:1211
5.Wales103169:2010
6.Makedonie102177:167
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Belgie53207:311
2.Srbsko531114:610
3.Chorvatsko53026:39
4.Makedonie52035:76
5.Wales52034:86
6.Skotsko51224:55
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Belgie550011:115
2.Chorvatsko52216:68
3.Skotsko52034:76
4.Srbsko51134:54
5.Wales51135:124
6.Makedonie50142:91

zóna UEFA (Evropa) - skupina B

07.09.201220:00Ta' Qali
Malta - Arménie
0:1
07.09.201220:45Sofia
Bulharsko - Itálie
2:2
08.09.201220:15Kodaň
Dánsko - Česko
0:0
11.09.201220:00Sofia
Bulharsko - Arménie
1:0
11.09.201220:45Modena
Itálie - Malta
2:0
12.10.201218:00Plzeň
Česko - Malta
3:1
12.10.201219:00Jerevan
Arménie - Itálie
1:3
12.10.201220:00Sofia
Bulharsko - Dánsko
1:1
16.10.201220:00Praha
Česko - Bulharsko
0:0
16.10.201220:45Milán
Itálie - Dánsko
3:1
22.03.201317:00Sofia
Bulharsko - Malta
6:0
22.03.201320:30Olomouc
Česko - Dánsko
0:3
26.03.201317:00Jerevan
Arménie - Česko
0:3
26.03.201320:15Kodaň
Dánsko - Bulharsko
1:1
26.03.201320:45Ta' Qali
Malta - Itálie
0:2
07.06.201318:00Jerevan
Arménie - Malta
0:1
07.06.201320:45Praha
Česko - Itálie
0:0
11.06.201320:15Kodaň
Dánsko - Arménie
0:4
06.09.201318:00Praha
Česko - Arménie
1:2
06.09.201320:00Ta' Qali
Malta - Dánsko
1:2
06.09.201320:45Palermo
Itálie - Bulharsko
1:0
10.09.201318:00Jerevan
Arménie - Dánsko
0:1
10.09.201320:00Ta' Qali
Malta - Bulharsko
1:2
10.09.201320:45Turín
Itálie - Česko
2:1
11.10.201317:00Jerevan
Arménie - Bulharsko
2:1
11.10.201319:30Ta' Qali
Malta - Česko
1:4
11.10.201320:15Kodaň
Dánsko - Itálie
2:2
15.10.201320:15Sofia
Bulharsko - Česko
0:1
15.10.201320:15Kodaň
Dánsko - Malta
6:0
15.10.201320:45Neapol
Itálie - Arménie
2:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Itálie1064019:922
2.Dánsko1044217:1216
3.Česko1043313:915
4.Bulharsko1034314:913
5.Arménie1041512:1313
6.Malta101095:283
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Itálie541010:413
2.Bulharsko522110:48
3.Dánsko51319:76
4.Česko51224:65
5.Arménie51043:93
6.Malta50053:110
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Česko53119:310
2.Arménie53119:410
3.Dánsko53118:510
4.Itálie52309:59
5.Bulharsko51224:55
6.Malta51042:173

zóna UEFA (Evropa) - skupina C

07.09.201218:00Astana
Kazachstán - Irsko
1:2
07.09.201220:45Hannover
Německo - Faerské ostrovy
3:0
11.09.201220:30Malmö
Švédsko - Kazachstán
2:0
11.09.201220:35Vídeň
Rakousko - Německo
1:2
12.10.201218:00Astana
Kazachstán - Rakousko
0:0
12.10.201218:00Tórshavn
Faerské ostrovy - Švédsko
1:2
12.10.201220:45Dublin
Irsko - Německo
1:6
16.10.201220:00Tórshavn
Faerské ostrovy - Irsko
1:4
16.10.201220:35Vídeň
Rakousko - Kazachstán
4:0
16.10.201220:45Berlín
Německo - Švédsko
4:4
22.03.201319:00Astana
Kazachstán - Německo
0:3
22.03.201320:30Vídeň
Rakousko - Faerské ostrovy
6:0
22.03.201320:45Solna
Švédsko - Irsko
0:0
26.03.201320:45Norimberk
Německo - Kazachstán
4:1
26.03.201320:45Dublin
Irsko - Rakousko
2:2
07.06.201320:45Dublin
Irsko - Faerské ostrovy
3:0
07.06.201320:45Vídeň
Rakousko - Švédsko
2:1
11.06.201319:15Solna
Švédsko - Faerské ostrovy
2:0
06.09.201317:00Astana
Kazachstán - Faerské ostrovy
2:1
06.09.201320:45Mnichov
Německo - Rakousko
3:0
06.09.201320:45Dublin
Irsko - Švédsko
1:2
10.09.201318:00Astana
Kazachstán - Švédsko
0:1
10.09.201320:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Německo
0:3
10.09.201320:45Vídeň
Rakousko - Irsko
1:0
11.10.201319:00Tórshavn
Faerské ostrovy - Kazachstán
1:1
11.10.201320:45Köln
Německo - Irsko
3:0
11.10.201320:45Solna
Švédsko - Rakousko
2:1
15.10.201320:45Solna
Švédsko - Německo
3:5
15.10.201320:45Tórshavn
Faerské ostrovy - Rakousko
0:3
15.10.201320:45Dublin
Irsko - Kazachstán
3:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Německo1091036:1028
2.Švédsko1062219:1420
3.Rakousko1052320:1017
4.Irsko1042416:1714
5.Kazachstán101276:215
6.Faerské ostrovy100194:291
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Německo541017:513
2.Rakousko540114:312
3.Švédsko53119:610
4.Irsko521210:117
5.Kazachstán51133:74
6.Faerské ostrovy50143:131
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Německo550019:515
2.Švédsko531110:810
3.Irsko52126:67
4.Rakousko51226:75
5.Kazachstán50143:141
6.Faerské ostrovy50051:160

zóna UEFA (Evropa) - skupina D

07.09.201220:00Tallinn
Estonsko - Rumunsko
0:2
07.09.201220:30Andorra la Vella
Andorra - Maďarsko
0:5
07.09.201220:30Amsterdam
Nizozemsko - Turecko
2:0
11.09.201219:30Bukurešť
Rumunsko - Andorra
4:0
11.09.201220:00Istanbul
Turecko - Estonsko
3:0
11.09.201220:30Budapešť
Maďarsko - Nizozemsko
1:4
12.10.201219:30Istanbul
Turecko - Rumunsko
0:1
12.10.201220:30Rotterdam
Nizozemsko - Andorra
3:0
12.10.201220:30Tallinn
Estonsko - Maďarsko
0:1
16.10.201219:00Andorra la Vella
Andorra - Estonsko
0:1
16.10.201220:00Bukurešť
Rumunsko - Nizozemsko
1:4
16.10.201220:30Budapešť
Maďarsko - Turecko
3:1
22.03.201319:15Andorra la Vella
Andorra - Turecko
0:2
22.03.201320:30Budapešť
Maďarsko - Rumunsko
2:2
22.03.201320:30Amsterdam
Nizozemsko - Estonsko
3:0
26.03.201318:00Tallinn
Estonsko - Andorra
2:0
26.03.201319:30Istanbul
Turecko - Maďarsko
1:1
26.03.201320:30Amsterdam
Nizozemsko - Rumunsko
4:0
06.09.201320:00Bukurešť
Rumunsko - Maďarsko
3:0
06.09.201320:00Kayseri
Turecko - Andorra
5:0
06.09.201320:30Tallinn
Estonsko - Nizozemsko
2:2
10.09.201320:00Bukurešť
Rumunsko - Turecko
0:2
10.09.201320:30Budapešť
Maďarsko - Estonsko
5:1
10.09.201320:30Andorra la Vella
Andorra - Nizozemsko
0:2
11.10.201320:30Andorra la Vella
Andorra - Rumunsko
0:4
11.10.201320:30Tallinn
Estonsko - Turecko
0:2
11.10.201320:30Amsterdam
Nizozemsko - Maďarsko
8:1
15.10.201320:00Budapešť
Maďarsko - Andorra
2:0
15.10.201320:00Bukurešť
Rumunsko - Estonsko
2:0
15.10.201320:00Istanbul
Turecko - Nizozemsko
0:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nizozemsko1091034:528
2.Rumunsko1061319:1219
3.Maďarsko1052321:2017
4.Turecko1051416:916
5.Estonsko102176:207
6.Andorra1000100:300
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nizozemsko550020:115
2.Maďarsko531113:810
3.Rumunsko530210:69
4.Turecko52129:47
5.Estonsko51134:74
6.Andorra50050:140
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nizozemsko541014:413
2.Rumunsko53119:610
3.Turecko53027:59
4.Maďarsko52128:127
5.Estonsko51042:133
6.Andorra50050:160

zóna UEFA (Evropa) - skupina E

07.09.201220:30Tirana
Albánie - Kypr
3:1
07.09.201220:30Lublaň
Slovinsko - Švýcarsko
0:2
07.09.201220:45Reykjavík
Island - Norsko
2:0
11.09.201219:00Larnaca
Kypr - Island
1:0
11.09.201220:00Oslo
Norsko - Slovinsko
2:1
11.09.201220:30Luzern
Švýcarsko - Albánie
2:0
12.10.201219:00Tirana
Albánie - Island
1:2
12.10.201220:30Bern
Švýcarsko - Norsko
1:1
12.10.201220:45Maribor
Slovinsko - Kypr
2:1
16.10.201220:00Larnaca
Kypr - Norsko
1:3
16.10.201220:30Reykjavík
Island - Švýcarsko
0:2
16.10.201220:45Tirana
Albánie - Slovinsko
1:0
22.03.201318:00Lublaň
Slovinsko - Island
1:2
22.03.201319:00Oslo
Norsko - Albánie
0:1
23.03.201317:30Nikósie
Kypr - Švýcarsko
0:0
07.06.201320:30Tirana
Albánie - Norsko
1:1
07.06.201321:00Reykjavík
Island - Slovinsko
2:4
08.06.201317:30Ženeva
Švýcarsko - Kypr
1:0
06.09.201319:00Oslo
Norsko - Kypr
2:0
06.09.201320:30Lublaň
Slovinsko - Albánie
1:0
06.09.201320:30Bern
Švýcarsko - Island
4:4
10.09.201319:00Oslo
Norsko - Švýcarsko
0:2
10.09.201320:30Nikósie
Kypr - Slovinsko
0:2
10.09.201321:00Reykjavík
Island - Albánie
2:1
11.10.201320:30Tirana
Albánie - Švýcarsko
1:2
11.10.201320:45Reykjavík
Island - Kypr
2:0
11.10.201320:45Maribor
Slovinsko - Norsko
3:0
15.10.201318:00Nikósie
Kypr - Albánie
0:0
15.10.201320:00Oslo
Norsko - Island
1:1
15.10.201320:00Bern
Švýcarsko - Slovinsko
1:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Švýcarsko1073017:624
2.Island1052317:1517
3.Slovinsko1050514:1115
4.Norsko1033410:1312
5.Albánie103259:1111
6.Kypr101274:155
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Švýcarsko53209:511
2.Slovinsko53027:59
3.Island53028:79
4.Albánie52127:67
5.Norsko52125:57
6.Kypr51222:55
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Švýcarsko54108:113
2.Island52219:88
3.Slovinsko52037:66
4.Norsko51225:85
5.Albánie51132:54
6.Kypr50052:100

zóna UEFA (Evropa) - skupina F

07.09.201217:00Moskva
Rusko - Severní Irsko
2:0
07.09.201218:00Baku
Ázerbájdžán - Izrael
1:1
07.09.201220:45Luxembourg
Lucembursko - Portugalsko
1:2
11.09.201219:00Ramat Gan
Izrael - Rusko
0:4
11.09.201220:45Belfast
Severní Irsko - Lucembursko
1:1
11.09.201221:15Braga
Portugalsko - Ázerbájdžán
3:0
12.10.201217:00Moskva
Rusko - Portugalsko
1:0
12.10.201221:00Luxembourg
Lucembursko - Izrael
0:6
16.10.201217:00Moskva
Rusko - Ázerbájdžán
1:0
16.10.201218:00Ramat Gan
Izrael - Lucembursko
3:0
16.10.201221:45Porto
Portugalsko - Severní Irsko
1:1
14.11.201220:45Belfast
Severní Irsko - Ázerbájdžán
1:1
22.03.201313:45Ramat Gan
Izrael - Portugalsko
3:3
22.03.201320:15Luxembourg
Lucembursko - Ázerbájdžán
0:0
26.03.201318:00Baku
Ázerbájdžán - Portugalsko
0:2
26.03.201320:45Belfast
Severní Irsko - Izrael
0:2
07.06.201318:00Baku
Ázerbájdžán - Lucembursko
1:1
07.06.201321:45Lisabon
Portugalsko - Rusko
1:0
14.08.201320:45Belfast
Severní Irsko - Rusko
1:0
06.09.201317:30Kazaň
Rusko - Lucembursko
4:1
06.09.201320:45Belfast
Severní Irsko - Portugalsko
2:4
07.09.201319:45Ramat Gan
Izrael - Ázerbájdžán
1:1
10.09.201317:00Petrohrad
Rusko - Izrael
3:1
10.09.201320:15Luxembourg
Lucembursko - Severní Irsko
3:2
11.10.201318:00Baku
Ázerbájdžán - Severní Irsko
2:0
11.10.201320:30Luxembourg
Lucembursko - Rusko
0:4
11.10.201321:45Lisabon
Portugalsko - Izrael
1:1
15.10.201319:00Baku
Ázerbájdžán - Rusko
1:1
15.10.201319:00Ramat Gan
Izrael - Severní Irsko
1:1
15.10.201319:00Coimbra
Portugalsko - Lucembursko
3:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Rusko1071220:522
2.Portugalsko1063120:921
3.Izrael1035219:1414
4.Ázerbájdžán101637:119
5.Severní Irsko101459:177
6.Lucembursko101367:266
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Rusko550011:215
2.Portugalsko53209:211
3.Ázerbájdžán51315:56
4.Izrael51318:96
5.Severní Irsko51225:85
6.Lucembursko51134:144
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Portugalsko531111:710
2.Izrael522111:58
3.Rusko52129:37
4.Ázerbájdžán50322:63
5.Severní Irsko50234:92
6.Lucembursko50233:122

zóna UEFA (Evropa) - skupina G

07.09.201219:00Vaduz
Lichtenštejnsko - Bosna a Hercegovina
1:8
07.09.201220:15Vilnius
Litva - Slovensko
1:1
07.09.201220:30Riga
Lotyšsko - Řecko
1:2
11.09.201220:00Zenica
Bosna a Hercegovina - Lotyšsko
4:1
11.09.201220:15Bratislava
Slovensko - Lichtenštejnsko
2:0
11.09.201220:45Pireus
Řecko - Litva
2:0
12.10.201219:30Vaduz
Lichtenštejnsko - Litva
0:2
12.10.201220:15Bratislava
Slovensko - Lotyšsko
2:1
12.10.201220:45Pireus
Řecko - Bosna a Hercegovina
0:0
16.10.201219:00Riga
Lotyšsko - Lichtenštejnsko
2:0
16.10.201220:00Zenica
Bosna a Hercegovina - Litva
3:0
16.10.201220:30Bratislava
Slovensko - Řecko
0:1
22.03.201319:30Vaduz
Lichtenštejnsko - Lotyšsko
1:1
22.03.201320:10Žilina
Slovensko - Litva
1:1
22.03.201320:45Zenica
Bosna a Hercegovina - Řecko
3:1
07.06.201318:30Riga
Lotyšsko - Bosna a Hercegovina
0:5
07.06.201320:00Vaduz
Lichtenštejnsko - Slovensko
1:1
07.06.201320:45Vilnius
Litva - Řecko
0:1
06.09.201320:10Riga
Lotyšsko - Litva
2:1
06.09.201320:15Zenica
Bosna a Hercegovina - Slovensko
0:1
06.09.201320:45Vaduz
Lichtenštejnsko - Řecko
0:1
10.09.201317:30Marijampolė
Litva - Lichtenštejnsko
2:0
10.09.201320:15Žilina
Slovensko - Bosna a Hercegovina
1:2
10.09.201320:45Pireus
Řecko - Lotyšsko
1:0
11.10.201317:30Vilnius
Litva - Lotyšsko
2:0
11.10.201320:00Zenica
Bosna a Hercegovina - Lichtenštejnsko
4:1
11.10.201320:45Pireus
Řecko - Slovensko
1:0
15.10.201319:00Pireus
Řecko - Lichtenštejnsko
2:0
15.10.201319:00Kaunas
Litva - Bosna a Hercegovina
0:1
15.10.201320:10Riga
Lotyšsko - Slovensko
2:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Bosna a Hercegovina1081130:625
2.Řecko1081112:425
3.Slovensko1034311:1013
4.Litva103259:1111
5.Lotyšsko1022610:208
6.Lichtenštejnsko100284:252
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Řecko54106:013
2.Bosna a Hercegovina540114:412
3.Litva52125:37
4.Slovensko52126:57
5.Lotyšsko52127:107
6.Lichtenštejnsko50233:132
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Bosna a Hercegovina541016:213
2.Řecko54016:412
3.Slovensko51315:56
4.Litva51134:84
5.Lotyšsko50143:101
6.Lichtenštejnsko50051:120

zóna UEFA (Evropa) - skupina H

07.09.201220:30Podgorica
Černá Hora - Polsko
2:2
07.09.201220:45Kišiněv
Moldavsko - Anglie
0:5
11.09.201220:30Serravalle
San Marino - Černá Hora
0:6
11.09.201220:45Wrocław
Polsko - Moldavsko
2:0
11.09.201221:00Londýn
Anglie - Ukrajina
1:1
12.10.201220:00Kišiněv
Moldavsko - Ukrajina
0:0
12.10.201221:00Londýn
Anglie - San Marino
5:0
16.10.201220:00Kyjev
Ukrajina - Černá Hora
0:1
16.10.201220:30Serravalle
San Marino - Moldavsko
0:2
17.10.201217:00Varšava
Polsko - Anglie
1:1
14.11.201218:00Podgorica
Černá Hora - San Marino
3:0
22.03.201320:30Kišiněv
Moldavsko - Černá Hora
0:1
22.03.201320:45Varšava
Polsko - Ukrajina
1:3
22.03.201321:00Serravalle
San Marino - Anglie
0:8
26.03.201320:00Oděsa
Ukrajina - Moldavsko
2:1
26.03.201320:45Varšava
Polsko - San Marino
5:0
26.03.201321:00Podgorica
Černá Hora - Anglie
1:1
07.06.201320:15Kišiněv
Moldavsko - Polsko
1:1
07.06.201320:30Podgorica
Černá Hora - Ukrajina
0:4
06.09.201320:00Lvov
Ukrajina - San Marino
9:0
06.09.201320:45Varšava
Polsko - Černá Hora
1:1
06.09.201321:00Londýn
Anglie - Moldavsko
4:0
10.09.201320:45Serravalle
San Marino - Polsko
1:5
10.09.201320:45Kyjev
Ukrajina - Anglie
0:0
11.10.201318:00Kišiněv
Moldavsko - San Marino
3:0
11.10.201320:00Charkov
Ukrajina - Polsko
1:0
11.10.201321:00Londýn
Anglie - Černá Hora
4:1
15.10.201321:00Londýn
Anglie - Polsko
2:0
15.10.201321:00Serravalle
San Marino - Ukrajina
0:8
15.10.201321:00Podgorica
Černá Hora - Moldavsko
2:5
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Anglie1064031:422
2.Ukrajina1063128:421
3.Černá Hora1043318:1715
4.Polsko1034318:1213
5.Moldavsko1032512:1711
6.San Marino1000101:540
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Anglie541016:213
2.Ukrajina531112:210
3.Polsko522110:58
4.Moldavsko51224:75
5.Černá Hora51228:125
6.San Marino50051:290
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Ukrajina532016:211
2.Černá Hora531110:510
3.Anglie523015:29
4.Moldavsko52038:106
5.Polsko51228:75
6.San Marino50050:250

zóna UEFA (Evropa) - skupina I

07.09.201219:00Tbilisi
Gruzie - Bělorusko
1:0
07.09.201220:30Helsinky
Finsko - Francie
0:1
11.09.201219:30Tbilisi
Gruzie - Španělsko
0:1
11.09.201221:00Paříž - Saint-Denis
Francie - Bělorusko
3:1
12.10.201217:30Helsinky
Finsko - Gruzie
1:1
12.10.201220:00Minsk
Bělorusko - Španělsko
0:4
16.10.201218:00Minsk
Bělorusko - Gruzie
2:0
16.10.201221:00Madrid
Španělsko - Francie
1:1
22.03.201320:45Gijón
Španělsko - Finsko
1:1
22.03.201321:00Paříž - Saint-Denis
Francie - Gruzie
3:1
26.03.201321:00Paříž - Saint-Denis
Francie - Španělsko
0:1
07.06.201318:00Helsinky
Finsko - Bělorusko
1:0
11.06.201319:00Gomel
Bělorusko - Finsko
1:1
06.09.201320:15Tbilisi
Gruzie - Francie
0:0
06.09.201320:30Helsinky
Finsko - Španělsko
0:2
10.09.201319:00Tbilisi
Gruzie - Finsko
0:1
10.09.201321:00Gomel
Bělorusko - Francie
2:4
11.10.201322:00Palma de Mallorca
Španělsko - Bělorusko
2:1
15.10.201321:00Paříž - Saint-Denis
Francie - Finsko
3:0
15.10.201321:00Albacete
Španělsko - Gruzie
2:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Španělsko862014:320
2.Francie852115:617
3.Finsko82335:99
4.Gruzie81253:105
5.Bělorusko81167:164
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Francie43019:39
2.Španělsko42206:38
3.Gruzie41121:24
4.Finsko41122:44
5.Bělorusko41125:94
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Španělsko44008:012
2.Francie42206:38
3.Finsko41213:55
4.Gruzie40132:81
5.Bělorusko40042:70

zóna UEFA (Evropa) - baráž - 1. zápasy

15.11.201320:00Reykjavík
Island - Chorvatsko
0:0
15.11.201320:45Lisabon
Portugalsko - Švédsko
1:0
15.11.201320:45Kyjev
Ukrajina - Francie
2:0
15.11.201320:45Pireus
Řecko - Rumunsko
3:1

zóna UEFA (Evropa) - baráž - odvety

19.11.201320:00Bukurešť
Rumunsko - Řecko
1:1
19.11.201320:15Záhřeb
Chorvatsko - Island
2:0
19.11.201320:45Solna
Švédsko - Portugalsko
2:3
19.11.201321:00Paříž - Saint-Denis
Francie - Ukrajina
3:0

zóna CONMEBOL (Jižní Amerika) - základní část

07.10.201121:00Montevideo
Uruguay - Bolívie
4:2
07.10.201123:05Quito
Ekvádor - Venezuela
2:0
08.10.201101:10Buenos Aires
Argentina - Chile
4:1
08.10.201103:15Lima
Peru - Paraguay
2:0
11.10.201122:00La Paz
Bolívie - Kolumbie
1:2
12.10.201100:45Santiago de Chile
Chile - Peru
4:2
12.10.201101:45Asunción
Paraguay - Uruguay
1:1
12.10.201102:50Puerto La Cruz
Venezuela - Argentina
1:0
11.11.201121:00Buenos Aires
Argentina - Bolívie
1:1
11.11.201123:00Montevideo
Uruguay - Chile
4:0
12.11.201101:00Asunción
Paraguay - Ekvádor
2:1
12.11.201101:00Barranquilla
Kolumbie - Venezuela
1:1
15.11.201122:00Quito
Ekvádor - Peru
2:0
15.11.201122:00Barranquilla
Kolumbie - Argentina
1:2
16.11.201100:30Santiago de Chile
Chile - Paraguay
2:0
16.11.201101:30San Cristóbal
Venezuela - Bolívie
1:0
02.06.201220:00Montevideo
Uruguay - Venezuela
1:1
02.06.201222:10La Paz
Bolívie - Chile
0:2
03.06.201200:30Buenos Aires
Argentina - Ekvádor
4:0
04.06.201200:00Lima
Peru - Kolumbie
0:1
09.06.201222:00La Paz
Bolívie - Paraguay
3:1
10.06.201200:35Puerto La Cruz
Venezuela - Chile
0:2
10.06.201220:30Montevideo
Uruguay - Peru
4:2
10.06.201223:00Quito
Ekvádor - Kolumbie
1:0
07.09.201222:30Barranquilla
Kolumbie - Uruguay
4:0
07.09.201223:00Quito
Ekvádor - Bolívie
1:0
08.09.201201:10Córdoba
Argentina - Paraguay
3:1
08.09.201203:15Lima
Peru - Venezuela
2:1
11.09.201221:30Santiago de Chile
Chile - Kolumbie
1:3
11.09.201223:30Montevideo
Uruguay - Ekvádor
1:1
12.09.201201:00Asunción
Paraguay - Venezuela
0:2
12.09.201203:15Lima
Peru - Argentina
1:1
12.10.201222:00La Paz
Bolívie - Peru
1:1
12.10.201222:30Barranquilla
Kolumbie - Paraguay
2:0
12.10.201223:00Quito
Ekvádor - Chile
3:1
13.10.201202:00Mendoza
Argentina - Uruguay
3:0
16.10.201222:00La Paz
Bolívie - Uruguay
4:1
17.10.201200:00Asunción
Paraguay - Peru
1:0
17.10.201200:00Puerto La Cruz
Venezuela - Ekvádor
1:1
17.10.201202:05Santiago de Chile
Chile - Argentina
1:2
22.03.201321:00Barranquilla
Kolumbie - Bolívie
5:0
22.03.201323:00Montevideo
Uruguay - Paraguay
1:1
23.03.201301:00Buenos Aires
Argentina - Venezuela
3:0
23.03.201303:10Lima
Peru - Chile
1:0
26.03.201321:00La Paz
Bolívie - Argentina
1:1
26.03.201322:00Quito
Ekvádor - Paraguay
4:1
27.03.201300:30Santiago de Chile
Chile - Uruguay
2:0
27.03.201301:00Puerto Ordaz
Venezuela - Kolumbie
1:0
07.06.201322:00La Paz
Bolívie - Venezuela
1:1
08.06.201300:05Buenos Aires
Argentina - Kolumbie
0:0
08.06.201301:10Asunción
Paraguay - Chile
1:2
08.06.201304:10Lima
Peru - Ekvádor
1:0
11.06.201322:30Barranquilla
Kolumbie - Peru
2:0
11.06.201323:00Quito
Ekvádor - Argentina
1:1
12.06.201301:30Santiago de Chile
Chile - Bolívie
3:1
12.06.201302:00Puerto Ordaz
Venezuela - Uruguay
0:1
07.09.201300:00Barranquilla
Kolumbie - Ekvádor
1:0
07.09.201300:30Asunción
Paraguay - Bolívie
4:0
07.09.201302:30Santiago de Chile
Chile - Venezuela
3:0
07.09.201304:30Lima
Peru - Uruguay
1:2
10.09.201322:00La Paz
Bolívie - Ekvádor
1:1
11.09.201300:00Montevideo
Uruguay - Kolumbie
2:0
11.09.201301:55Puerto La Cruz
Venezuela - Peru
3:2
11.09.201303:40Asunción
Paraguay - Argentina
2:5
11.10.201323:00Quito
Ekvádor - Uruguay
1:0
11.10.201323:00Barranquilla
Kolumbie - Chile
3:3
11.10.201323:00San Cristóbal
Venezuela - Paraguay
1:1
12.10.201301:00Buenos Aires
Argentina - Peru
3:1
16.10.201301:30Montevideo
Uruguay - Argentina
3:2
16.10.201301:30Asunción
Paraguay - Kolumbie
1:2
16.10.201301:30Santiago de Chile
Chile - Ekvádor
2:1
16.10.201304:15Lima
Peru - Bolívie
1:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Argentina1695235:1532
2.Kolumbie1693427:1330
3.Chile1691629:2528
4.Ekvádor1674520:1625
5.Uruguay1674525:2525
6.Venezuela1655614:2020
7.Peru1643917:2615
8.Bolívie1626817:3012
9.Paraguay16331017:3112
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Ekvádor871015:322
2.Argentina862021:420
3.Uruguay853020:918
4.Chile860218:918
5.Kolumbie852119:617
6.Peru84229:614
7.Venezuela84228:714
8.Bolívie824212:1010
9.Paraguay831412:1310
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Kolumbie84138:713
2.Argentina833214:1112
3.Chile831411:1610
4.Uruguay82155:167
5.Venezuela81346:136
6.Ekvádor80355:133
7.Paraguay80265:182
8.Bolívie80265:202
9.Peru80178:201

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - 1. zápasy

16.06.201100:00Couva
Montserrat - Belize
2:5
02.07.201123:00Providenciales
Turks a Caicos - Bahamy
0:4
03.07.201122:00Charlotte Amalie
Panenské ostrovy USA - Britské panenské ostrovy
2:0
08.07.201121:30San Cristóbal
Anguilla - Dominikánská republika
0:2
09.07.201102:00Oranjestad
Aruba - Svatá Lucie
4:2

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - první fáze - odvety

09.07.201122:00Nassau
Bahamy - Turks a Caicos
6:0
10.07.201121:00Road Town
Britské panenské ostrovy - Panenské ostrovy USA
1:2
10.07.201121:30San Cristóbal
Dominikánská republika - Anguilla
4:0
12.07.201121:30Castries
Svatá Lucie - Aruba
5:2p
18.07.201100:00San Pedro Sula
Belize - Montserrat
3:1

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - skupina A

02.09.201123:00Paramaribo
Surinam - Kajmanské ostrovy
1:0
03.09.201103:30San Salvador
Salvador - Dominikánská republika
3:2
06.09.201121:30San Cristóbal
Dominikánská republika - Surinam
1:1
07.09.201101:30George Town
Kajmanské ostrovy - Salvador
1:4
07.10.201121:05San Cristóbal
Dominikánská republika - Salvador
1:2
08.10.201102:30George Town
Kajmanské ostrovy - Surinam
0:1
11.10.201123:00Paramaribo
Surinam - Dominikánská republika
1:3
12.10.201103:30San Salvador
Salvador - Kajmanské ostrovy
4:0
11.11.201120:00San Cristóbal
Dominikánská republika - Kajmanské ostrovy
4:0
11.11.201122:00Paramaribo
Surinam - Salvador
1:3
16.11.201101:30George Town
Kajmanské ostrovy - Dominikánská republika
1:1
16.11.201102:30San Salvador
Salvador - Surinam
4:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Salvador660020:518
2.Dominikánská republika622212:88
3.Surinam62135:117
4.Kajmanské ostrovy60152:151
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Salvador330011:29
2.Dominikánská republika31116:34
3.Surinam31023:63
4.Kajmanské ostrovy30122:61
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Salvador33009:39
2.Dominikánská republika31116:54
3.Surinam31112:54
4.Kajmanské ostrovy30030:90

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - skupina B

02.09.201122:00Port of Spain
Trinidad a Tobago - Bermudy
1:0
03.09.201102:00Providence
Guyana - Barbados
2:0
06.09.201122:00Bridgetown
Barbados - Trinidad a Tobago
0:2
07.09.201102:00Providence
Guyana - Bermudy
2:1
07.10.201122:00Bridgetown
Barbados - Guyana
0:2
08.10.201101:00Hamilton
Bermudy - Trinidad a Tobago
2:1
11.10.201123:00Port of Spain
Trinidad a Tobago - Barbados
4:0
12.10.201101:00Hamilton
Bermudy - Guyana
1:1
11.11.201120:00Hamilton
Bermudy - Barbados
2:1
12.11.201102:00Providence
Guyana - Trinidad a Tobago
2:1
15.11.201122:00Port of Spain
Trinidad a Tobago - Guyana
2:0
16.11.201100:00Hamilton
Barbados - Bermudy
1:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Guyana64119:513
2.Trinidad a Tobago640211:412
3.Bermudy63128:710
4.Barbados60062:140
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Trinidad a Tobago33007:09
2.Guyana33006:29
3.Bermudy32105:37
4.Barbados30031:60
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Guyana31113:34
2.Trinidad a Tobago31024:43
3.Bermudy31023:43
4.Barbados30031:80

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - skupina C

03.09.201100:00Roseau
Dominika - Nikaragua
0:2
07.09.201103:00Managua
Nikaragua - Panama
1:2
08.10.201100:00Roseau
Dominika - Panama
0:5
12.10.201103:00Panama City
Panama - Nikaragua
5:1
12.11.201102:00Managua
Nikaragua - Dominika
1:0
16.11.201102:00Panama City
Panama - Dominika
3:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Panama440015:212
2.Nikaragua42025:76
3.Dominika40040:110
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Panama22008:16
2.Nikaragua21012:23
3.Dominika20020:70
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Panama22007:16
2.Nikaragua21013:53
3.Dominika20020:40
Info
V této skupině měly hrát i Bahamy, ty však dne 19. 8. 2011 odstoupily z kvalifikace MS 2014.

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - skupina D

03.09.201102:00Toronto
Kanada - Svatá Lucie
4:1
03.09.201102:00Basseterre
Svatý Kryštof a Nevis - Portoriko
0:0
07.09.201100:00Gros Islet
Svatá Lucie - Svatý Kryštof a Nevis
2:4
07.09.201102:00Bayamón
Portoriko - Kanada
0:3
08.10.201100:00Gros Islet
Svatá Lucie - Kanada
0:7
08.10.201102:00Bayamón
Portoriko - Svatý Kryštof a Nevis
1:1
12.10.201101:00Toronto
Kanada - Portoriko
0:0
12.10.201102:00Basseterre
Svatý Kryštof a Nevis - Svatá Lucie
1:1
12.11.201101:00Basseterre
Svatý Kryštof a Nevis - Kanada
0:0
12.11.201101:00Mayagüez
Svatá Lucie - Portoriko
0:4
16.11.201100:00Toronto
Kanada - Svatý Kryštof a Nevis
4:0
16.11.201101:00Bayamón
Portoriko - Svatá Lucie
3:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Kanada642018:114
2.Portoriko62318:49
3.Svatý Kryštof a Nevis61416:87
4.Svatá Lucie60154:231
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Kanada32108:17
2.Portoriko31114:44
3.Svatý Kryštof a Nevis30301:13
4.Svatá Lucie30032:150
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Kanada321010:07
2.Portoriko31204:05
3.Svatý Kryštof a Nevis31115:74
4.Svatá Lucie30122:81

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - skupina E

02.09.201121:30St. George's
Grenada - Belize
0:3
03.09.201104:00Guatemala City
Guatemala - Svatý Vincent a Grenadiny
4:0
07.09.201100:00Belmopan
Belize - Guatemala
1:2
18.09.201121:00Kingstown
Svatý Vincent a Grenadiny - Grenada
2:1
07.10.201121:05Kingstown
Svatý Vincent a Grenadiny - Guatemala
0:3
07.10.201123:30Belmopan
Belize - Grenada
1:4
12.10.201104:00Guatemala City
Guatemala - Belize
3:1
15.10.201121:00St. George's
Grenada - Svatý Vincent a Grenadiny
1:1
11.11.201122:30Belmopan
Belize - Svatý Vincent a Grenadiny
1:1
12.11.201103:00Guatemala City
Guatemala - Grenada
3:0
15.11.201120:00St. George's
Grenada - Guatemala
1:4
15.11.201120:00Kingstown
Svatý Vincent a Grenadiny - Belize
0:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Guatemala660019:318
2.Belize62139:107
3.Svatý Vincent a Grenadiny61234:125
4.Grenada61147:144
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Guatemala330010:19
2.Svatý Vincent a Grenadiny31022:63
3.Belize30123:71
4.Grenada30122:81
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Guatemala33009:29
2.Belize32016:36
3.Grenada31025:63
4.Svatý Vincent a Grenadiny30212:62

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - druhá fáze - skupina F

02.09.201122:00Port-au-Prince
Haiti - Panenské ostrovy USA
6:0
03.09.201101:00St. John's
Antigua a Barbuda - Curaçao
5:2
06.09.201121:30Frederiksted
Panenské ostrovy USA - Antigua a Barbuda
1:8
07.09.201102:00Willemstad
Curaçao - Haiti
2:4
07.10.201122:00Frederiksted
Panenské ostrovy USA - Haiti
0:7
08.10.201102:00Willemstad
Curaçao - Antigua a Barbuda
0:1
11.10.201122:00Port-au-Prince
Haiti - Curaçao
2:2
12.10.201101:00St. John's
Antigua a Barbuda - Panenské ostrovy USA
10:0
11.11.201121:00Frederiksted
Panenské ostrovy USA - Curaçao
0:3
12.11.201100:00St. John's
Antigua a Barbuda - Haiti
1:0
15.11.201121:00Port-au-Prince
Haiti - Antigua a Barbuda
2:1
16.11.201101:00Willemstad
Curaçao - Panenské ostrovy USA
6:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Antigua a Barbuda650126:515
2.Haiti641121:613
3.Curaçao621315:137
4.Panenské ostrovy USA60062:400
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Antigua a Barbuda330016:29
2.Haiti321010:37
3.Curaçao31028:63
4.Panenské ostrovy USA30031:180
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Haiti320111:36
2.Antigua a Barbuda320110:36
3.Curaçao31117:74
4.Panenské ostrovy USA30031:220

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - třetí fáze - skupina A

09.06.201201:30Tampa
USA - Antigua a Barbuda
3:1
09.06.201203:30Kingston
Jamajka - Guatemala
2:1
13.06.201201:00St. John's
Antigua a Barbuda - Jamajka
0:0
13.06.201204:00Guatemala City
Guatemala - USA
1:1
08.09.201202:00Kingston
Jamajka - USA
2:1
08.09.201204:00Guatemala City
Guatemala - Antigua a Barbuda
3:1
12.09.201201:00St. John's
Antigua a Barbuda - Guatemala
0:1
12.09.201202:00Columbus
USA - Jamajka
1:0
13.10.201201:00St. John's
Antigua a Barbuda - USA
1:2
13.10.201204:00Guatemala City
Guatemala - Jamajka
2:1
17.10.201201:15Kansas City
USA - Guatemala
3:1
17.10.201201:15Kingston
Jamajka - Antigua a Barbuda
4:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.USA641111:613
2.Jamajka63129:610
3.Guatemala63129:810
4.Antigua a Barbuda60154:131
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Jamajka33008:39
2.USA33007:29
3.Guatemala32106:37
4.Antigua a Barbuda30121:31
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.USA31114:44
2.Guatemala31023:53
3.Jamajka30121:31
4.Antigua a Barbuda30033:100

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - třetí fáze - skupina B

09.06.201202:00Mexico City
Mexiko - Guyana
3:1
09.06.201204:00San José
Kostarika - Salvador
2:2
13.06.201202:00Providence
Guyana - Kostarika
0:4
13.06.201203:30San Salvador
Salvador - Mexiko
1:2
08.09.201203:30San Salvador
Salvador - Guyana
2:2
08.09.201204:00San José
Kostarika - Mexiko
0:2
12.09.201202:00Providence
Guyana - Salvador
2:3
12.09.201203:00Mexico City
Mexiko - Kostarika
1:0
13.10.201203:00Houston
Guyana - Mexiko
0:5
13.10.201203:30San Salvador
Salvador - Kostarika
0:1
17.10.201203:00San José
Kostarika - Guyana
7:0
17.10.201203:00Torreón
Mexiko - Salvador
2:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Mexiko660015:218
2.Kostarika631214:510
3.Salvador61238:115
4.Guyana60155:241
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Mexiko33006:19
2.Kostarika31119:44
3.Salvador30123:51
4.Guyana30032:120
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Mexiko33009:19
2.Kostarika32015:16
3.Salvador31115:64
4.Guyana30123:121

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - třetí fáze - skupina C

08.06.201220:00Havana
Kuba - Kanada
0:1
09.06.201203:30San Pedro Sula
Honduras - Panama
0:2
13.06.201201:45Toronto
Kanada - Honduras
0:0
13.06.201203:05Panama City
Panama - Kuba
1:0
07.09.201221:00Havana
Kuba - Honduras
0:3
08.09.201201:45Toronto
Kanada - Panama
1:0
12.09.201203:05Panama City
Panama - Kanada
2:0
12.09.201203:30San Pedro Sula
Honduras - Kuba
1:0
13.10.201201:45Toronto
Kanada - Kuba
3:0
13.10.201204:05Panama City
Panama - Honduras
0:0
16.10.201222:00San Pedro Sula
Honduras - Kanada
8:1
16.10.201222:00Havana
Kuba - Panama
1:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Honduras632112:311
2.Panama63216:211
3.Kanada63126:1010
4.Kuba60151:101
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Kanada32104:07
2.Panama32103:07
3.Honduras32019:36
4.Kuba30121:51
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Honduras31203:05
2.Panama31113:24
3.Kanada31022:103
4.Kuba30030:50

zóna CONCACAF (Severní, Střední Amerika a Karibik) - finálová skupina

06.02.201322:00San Pedro Sula
Honduras - USA
2:1
07.02.201303:00Panama City
Panama - Kostarika
2:2
07.02.201303:30Mexico City
Mexiko - Jamajka
0:0
22.03.201322:10San Pedro Sula
Honduras - Mexiko
2:2
23.03.201302:30Kingston
Jamajka - Panama
1:1
23.03.201303:00Commerce City
USA - Kostarika
1:0
27.03.201303:00San José
Kostarika - Jamajka
2:0
27.03.201303:00Panama City
Panama - Honduras
2:0
27.03.201303:30Mexico City
Mexiko - USA
0:0
05.06.201303:35Kingston
Jamajka - Mexiko
0:1
08.06.201303:30Kingston
Jamajka - USA
1:2
08.06.201304:00San José
Kostarika - Honduras
1:0
08.06.201304:05Panama City
Panama - Mexiko
0:0
12.06.201303:00Tegucigalpa
Honduras - Jamajka
2:0
12.06.201303:00Mexico City
Mexiko - Kostarika
0:0
12.06.201304:00Seattle
USA - Panama
2:0
19.06.201303:00Sandy
USA - Honduras
1:0
19.06.201304:00San José
Kostarika - Panama
2:0
07.09.201303:30Mexico City
Mexiko - Honduras
1:2
07.09.201304:00Panama City
Panama - Jamajka
0:0
07.09.201304:00San José
Kostarika - USA
3:1
11.09.201302:00Kingston
Jamajka - Kostarika
1:1
11.09.201302:00Columbus
USA - Mexiko
2:0
11.09.201303:00Tegucigalpa
Honduras - Panama
2:2
11.10.201323:00San Pedro Sula
Honduras - Kostarika
1:0
12.10.201300:30Kansas City
USA - Jamajka
2:0
12.10.201303:30Mexico City
Mexiko - Panama
2:1
16.10.201303:30San José
Kostarika - Mexiko
2:1
16.10.201303:30Kingston
Jamajka - Honduras
2:2
16.10.201303:30Panama City
Panama - USA
2:3
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.USA1071215:822
2.Kostarika1053213:718
3.Honduras1043313:1215
4.Mexiko102537:911
5.Panama1015410:148
6.Jamajka100555:135
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Kostarika550010:215
2.USA55008:015
3.Honduras53209:511
4.Panama51316:56
5.Mexiko51313:36
6.Jamajka50325:73
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.USA52127:87
2.Mexiko51224:65
3.Honduras51134:74
4.Kostarika50323:53
5.Panama50234:92
6.Jamajka50230:62

zóna CAF (Afrika) - první fáze - 1. zápasy

11.11.201113:00Džíbútí
Džibutsko - Namibie
0:4
11.11.201113:00Mitsamiouli
Komory - Mozambik
0:1
11.11.201113:30Asmara
Eritrea - Rwanda
1:1
11.11.201114:00Victoria
Seychelly - Keňa
0:3
11.11.201115:00Lobamba
Svazijsko - DR Kongo
1:3
11.11.201116:00São Tomé
Svatý Tomáš a Princův ostrov - Kongo
0:5
11.11.201116:00N'Djamena
Čad - Tanzánie
1:2
11.11.201116:00Malabo
Rovníková Guinea - Madagaskar
2:0
11.11.201117:00Bissau
Guinea Bissau - Togo
1:1
11.11.201120:00Maseru
Lesotho - Burundi
1:0
12.11.201113:45Džíbútí
Somálsko - Etiopie
0:0

zóna CAF (Afrika) - první fáze - odvety

15.11.201113:30Bujumbura
Burundi - Lesotho
2:1
15.11.201113:45Antananarivo
Madagaskar - Rovníková Guinea
2:1
15.11.201114:00Nairobi
Keňa - Seychelly
4:0
15.11.201114:00Dar es Salaam
Tanzánie - Čad
0:1
15.11.201114:30Kigali
Rwanda - Eritrea
3:1
15.11.201115:30Kinshasa
DR Kongo - Svazijsko
5:1
15.11.201115:30Pointe-Noire
Kongo - Svatý Tomáš a Princův ostrov
1:1
15.11.201116:30Lomé
Togo - Guinea Bissau
1:0
15.11.201118:00Maputo
Mozambik - Komory
4:1
15.11.201119:00Windhoek
Namibie - Džibutsko
4:0
16.11.201114:00Addis Abeba
Etiopie - Somálsko
5:0

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina A

02.06.201216:00Bangui
Středoafrická republika - Botswana
2:0
03.06.201215:00Rustenburg
Jihoafrická republika - Etiopie
1:1
09.06.201215:00Gaborone
Botswana - Jihoafrická republika
1:1
10.06.201215:00Addis Abeba
Etiopie - Středoafrická republika
2:0
23.03.201319:15Cape Town
Jihoafrická republika - Středoafrická republika
2:0
24.03.201314:00Addis Abeba
Etiopie - Botswana
1:0
08.06.201315:00Lobatse
Botswana - Etiopie
3:0k
08.06.201316:00Yaoundé
Středoafrická republika - Jihoafrická republika
0:3
15.06.201315:00Lobatse
Botswana - Středoafrická republika
3:2
16.06.201315:00Addis Abeba
Etiopie - Jihoafrická republika
2:1
07.09.201315:30Durban
Jihoafrická republika - Botswana
4:1
07.09.201315:30Brazzaville
Středoafrická republika - Etiopie
1:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Etiopie64118:613
2.Jihoafrická republika632112:511
3.Botswana62138:107
4.Středoafrická republika61055:123
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Etiopie33005:19
2.Jihoafrická republika32107:27
3.Botswana32107:37
4.Středoafrická republika31023:53
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Jihoafrická republika31115:34
2.Etiopie31113:54
3.Středoafrická republika30032:70
4.Botswana30031:70

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina B

02.06.201218:30Freetown
Sierra Leone - Kapverdy
2:1
02.06.201219:00Monastir
Tunisko - Rovníková Guinea
3:1
09.06.201219:00Malabo
Rovníková Guinea - Sierra Leone
2:2
09.06.201219:30Praia
Kapverdy - Tunisko
1:2
23.03.201319:10Radès
Tunisko - Sierra Leone
2:1
24.03.201317:00Malabo
Rovníková Guinea - Kapverdy
0:3k
08.06.201318:30Freetown
Sierra Leone - Tunisko
2:2
08.06.201319:30Praia
Kapverdy - Rovníková Guinea
3:0k
15.06.201319:30Praia
Kapverdy - Sierra Leone
1:0
16.06.201318:00Malabo
Rovníková Guinea - Tunisko
1:1
07.09.201318:30Freetown
Sierra Leone - Rovníková Guinea
3:2
07.09.201320:45Radès
Tunisko - Kapverdy
3:0k
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Tunisko642013:614
2.Kapverdy63039:79
3.Sierra Leone622210:108
4.Rovníková Guinea60246:152
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Tunisko33008:29
2.Sierra Leone32107:57
3.Kapverdy32015:26
4.Rovníková Guinea30213:62
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Tunisko31205:45
2.Kapverdy31024:53
3.Sierra Leone30123:51
4.Rovníková Guinea30033:90

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina C

02.06.201218:30Bakau
Gambie - Maroko
1:1
02.06.201219:00Abidjan
Pobřeží slonoviny - Tanzánie
2:0
09.06.201222:00Marrakech
Maroko - Pobřeží slonoviny
2:2
10.06.201215:00Dar es Salaam
Tanzánie - Gambie
2:1
23.03.201318:00Abidjan
Pobřeží slonoviny - Gambie
3:0
24.03.201313:00Dar es Salaam
Tanzánie - Maroko
3:1
08.06.201318:30Bakau
Gambie - Pobřeží slonoviny
0:3
08.06.201322:00Marrakech
Maroko - Tanzánie
2:1
15.06.201322:00Marrakech
Maroko - Gambie
2:0
16.06.201314:00Dar es Salaam
Tanzánie - Pobřeží slonoviny
2:4
07.09.201318:30Bakau
Gambie - Tanzánie
2:0
07.09.201319:00Abidjan
Pobřeží slonoviny - Maroko
1:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Pobřeží slonoviny642015:514
2.Maroko62319:89
3.Tanzánie62048:126
4.Gambie61144:114
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Pobřeží slonoviny32106:17
2.Maroko32106:37
3.Tanzánie32017:66
4.Gambie31113:44
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Pobřeží slonoviny32109:47
2.Maroko30213:52
3.Tanzánie30031:60
4.Gambie30031:70

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina D

01.06.201219:00Kumasi
Ghana - Lesotho
7:0
02.06.201219:00Chartúm
Súdán - Zambie
0:3k
09.06.201215:00Ndola
Zambie - Ghana
1:0
10.06.201215:00Maseru
Lesotho - Súdán
0:0
24.03.201314:00Maseru
Lesotho - Zambie
1:1
24.03.201317:00Kumasi
Ghana - Súdán
4:0
07.06.201319:00Chartúm
Súdán - Ghana
1:3
08.06.201315:00Ndola
Zambie - Lesotho
4:0
15.06.201315:00Ndola
Zambie - Súdán
1:1
16.06.201315:00Maseru
Lesotho - Ghana
0:2
06.09.201318:00Kumasi
Ghana - Zambie
2:1
08.09.201319:00Omdurman
Súdán - Lesotho
1:3
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Ghana650118:315
2.Zambie632111:411
3.Lesotho61234:155
4.Súdán60243:142
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Ghana330013:19
2.Zambie32106:17
3.Lesotho30211:32
4.Súdán30032:90
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Ghana32015:26
2.Zambie31115:34
3.Lesotho31023:123
4.Súdán30211:52

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina E

02.06.201220:00Ouagadougou
Burkina Faso - Kongo
0:3k
03.06.201217:00Niamey
Niger - Gabon
3:0k
09.06.201216:30Libreville
Gabon - Burkina Faso
1:0
09.06.201216:30Pointe-Noire
Kongo - Niger
1:0
23.03.201315:30Pointe-Noire
Kongo - Gabon
1:0
23.03.201319:00Ouagadougou
Burkina Faso - Niger
4:0
08.06.201316:30Franceville
Gabon - Kongo
0:0
09.06.201317:00Niamey
Niger - Burkina Faso
0:1
15.06.201316:30Pointe-Noire
Kongo - Burkina Faso
0:1
15.06.201317:00Franceville
Gabon - Niger
4:1
07.09.201317:30Ouagadougou
Burkina Faso - Gabon
1:0
07.09.201317:30Niamey
Niger - Kongo
2:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Burkina Faso64027:412
2.Kongo63217:311
3.Gabon62135:67
4.Niger61146:124
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Gabon32105:17
2.Burkina Faso32015:36
3.Kongo32012:16
4.Niger31115:34
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Burkina Faso32012:16
2.Kongo31205:25
3.Gabon30030:50
4.Niger30031:90

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina F

02.06.201215:00Nairobi
Keňa - Malawi
0:0
03.06.201217:00Calabar
Nigérie - Namibie
1:0
09.06.201214:30Blantyre
Malawi - Nigérie
1:1
09.06.201219:00Windhoek
Namibie - Keňa
1:0
23.03.201316:00Calabar
Nigérie - Keňa
1:1
23.03.201316:00Windhoek
Namibie - Malawi
0:1
05.06.201314:30Blantyre
Malawi - Namibie
0:0
05.06.201315:00Nairobi
Keňa - Nigérie
0:1
12.06.201314:30Blantyre
Malawi - Keňa
2:2
12.06.201321:00Windhoek
Namibie - Nigérie
1:1
07.09.201317:00Calabar
Nigérie - Malawi
2:0
08.09.201315:00Nairobi
Keňa - Namibie
1:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nigérie63307:312
2.Malawi61414:57
3.Keňa61324:56
4.Namibie61232:45
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nigérie32104:17
2.Namibie31112:24
3.Keňa31111:14
4.Malawi30303:33
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nigérie31203:25
2.Malawi31111:24
3.Keňa30213:42
4.Namibie30120:21

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina G

01.06.201220:00Alexandria
Egypt - Mozambik
2:0
03.06.201215:00Harare
Zimbabwe - Guinea
0:1
10.06.201215:00Maputo
Mozambik - Zimbabwe
0:0
10.06.201219:00Conakry
Guinea - Egypt
2:3
24.03.201314:00Maputo
Mozambik - Guinea
0:0
26.03.201318:00Alexandria
Egypt - Zimbabwe
2:1
09.06.201315:00Harare
Zimbabwe - Egypt
2:4
09.06.201319:00Conakry
Guinea - Mozambik
6:1
16.06.201315:00Maputo
Mozambik - Egypt
0:1
16.06.201319:00Conakry
Guinea - Zimbabwe
1:0
08.09.201315:00Harare
Zimbabwe - Mozambik
1:1
10.09.201316:00Alexandria
Egypt - Guinea
4:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Egypt660016:718
2.Guinea631212:810
3.Mozambik60332:103
4.Zimbabwe60244:92
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Egypt33008:39
2.Guinea32019:46
3.Mozambik30210:12
4.Zimbabwe30123:61
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Egypt33008:49
2.Guinea31113:44
3.Zimbabwe30121:31
4.Mozambik30122:91

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina H

02.06.201221:30Blida
Alžírsko - Rwanda
4:0
03.06.201217:00Cotonou
Benin - Mali
1:0
10.06.201215:30Kigali
Rwanda - Benin
1:1
10.06.201221:00Ouagadougou
Mali - Alžírsko
2:1
24.03.201314:30Kigali
Rwanda - Mali
1:2
26.03.201320:30Blida
Alžírsko - Benin
3:1
09.06.201317:00Porto-Novo
Benin - Alžírsko
1:3
09.06.201320:00Bamako
Mali - Rwanda
1:1
16.06.201315:30Kigali
Rwanda - Alžírsko
0:1
16.06.201320:00Bamako
Mali - Benin
2:2
08.09.201317:00Porto-Novo
Benin - Rwanda
2:0
10.09.201321:30Blida
Alžírsko - Mali
1:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Alžírsko650113:415
2.Mali62227:78
3.Benin62228:98
4.Rwanda60243:112
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Alžírsko33008:19
2.Benin32014:36
3.Mali31205:45
4.Rwanda30122:41
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Alžírsko32015:36
2.Mali31022:33
3.Benin30214:62
4.Rwanda30121:71

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina I

02.06.201216:30Yaoundé
Kamerun - DR Kongo
1:0
03.06.201217:30Lomé
Togo - Libye
1:1
10.06.201216:30Kinshasa
DR Kongo - Togo
2:0
10.06.201218:00Sfax
Libye - Kamerun
2:1
23.03.201315:30Yaoundé
Kamerun - Togo
2:1
24.03.201315:30Kinshasa
DR Kongo - Libye
0:0
07.06.201317:30Tripolis
Libye - DR Kongo
0:0
09.06.201317:30Lomé
Togo - Kamerun
0:3k
14.06.201318:00Tripolis
Libye - Togo
2:0
16.06.201316:30Kinshasa
DR Kongo - Kamerun
0:0
08.09.201316:30Yaoundé
Kamerun - Libye
1:0
08.09.201317:30Lomé
Togo - DR Kongo
2:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Kamerun64118:313
2.Libye62315:39
3.DR Kongo61323:36
4.Togo61144:114
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Kamerun33004:19
2.Libye32104:17
3.DR Kongo31202:05
4.Togo31113:54
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Kamerun31114:24
2.Libye30211:22
3.DR Kongo30121:31
4.Togo30031:60

zóna CAF (Afrika) - druhá fáze - skupina J

02.06.201220:00Dakar
Senegal - Libérie
3:1
03.06.201217:00Luanda
Angola - Uganda
1:1
09.06.201215:00Kampala
Uganda - Senegal
1:1
10.06.201218:00Monrovia
Libérie - Angola
0:0
23.03.201318:00Conakry
Senegal - Angola
1:1
24.03.201317:00Monrovia
Libérie - Uganda
2:0
08.06.201315:00Kampala
Uganda - Libérie
1:0
08.06.201317:00Luanda
Angola - Senegal
1:1
15.06.201315:00Kampala
Uganda - Angola
2:1
16.06.201318:00Monrovia
Libérie - Senegal
0:2
07.09.201317:00Lubango
Angola - Libérie
3:0k
07.09.201322:00Marrakech
Senegal - Uganda
1:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Senegal63309:412
2.Uganda62225:68
3.Angola61417:57
4.Libérie61143:94
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Senegal32105:27
2.Uganda32104:27
3.Angola31205:25
4.Libérie31112:24
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Senegal31204:25
2.Angola30212:32
3.Uganda30121:41
4.Libérie30031:70

zóna CAF (Afrika) - baráž - 1. zápasy

12.10.201318:00Ouagadougou
Burkina Faso - Alžírsko
3:2
12.10.201319:00Abidjan
Pobřeží slonoviny - Senegal
3:1
13.10.201315:00Addis Abeba
Etiopie - Nigérie
1:2
13.10.201319:00Radès
Tunisko - Kamerun
0:0
15.10.201318:00Kumasi
Ghana - Egypt
6:1

zóna CAF (Afrika) - baráž - odvety

16.11.201316:00Calabar
Nigérie - Etiopie
2:0
16.11.201320:00Casablanca
Senegal - Pobřeží slonoviny
1:1
17.11.201315:00Yaoundé
Kamerun - Tunisko
4:1
19.11.201317:00Káhira
Egypt - Ghana
2:1
19.11.201319:15Blida
Alžírsko - Burkina Faso
1:0

zóna AFC (Asie) - první fáze - 1. zápasy

29.06.201110:00Phnompenh
Kambodža - Laos
4:2
29.06.201111:45Káthmándú
Nepál - Východní Timor
2:1
29.06.201112:30Kolombo
Srí Lanka - Filipíny
1:1
29.06.201112:30Ulánbátar
Mongolsko - Myanmar
1:0
29.06.201113:00Tursunzoda
Afghánistán - Palestina
0:2
29.06.201114:00Dháka
Bangladéš - Pákistán
3:0
29.06.201114:15Ho Chi Minh City
Vietnam - Macao
6:0
29.06.201114:45Kuala Lumpur
Malajsie - Tchaj-wan
2:1

zóna AFC (Asie) - první fáze - odvety

02.07.201111:45Káthmándú
Východní Timor - Nepál
0:5
03.07.201109:30Manila
Filipíny - Srí Lanka
4:0
03.07.201111:00Rangún
Myanmar - Mongolsko
2:0
03.07.201113:00Tchaj-pej
Tchaj-wan - Malajsie
3:2
03.07.201113:00Vientiane
Laos - Kambodža
6:2e
03.07.201113:00Macao
Macao - Vietnam
1:7
03.07.201116:00Al Ram
Palestina - Afghánistán
1:1
03.07.201117:30Lahore
Pákistán - Bangladéš
0:0

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - 1. zápasy

23.07.201109:00Kunming
Čína - Laos
7:2
23.07.201113:00Buriram
Thajsko - Palestina
1:0
23.07.201113:30Singapur
Singapur - Malajsie
5:3
23.07.201115:30Ašchabad
Turkmenistán - Indonésie
1:1
23.07.201116:00Bejrút
Libanon - Bangladéš
4:0
23.07.201116:00Taškent
Uzbekistán - Kyrgyzstán
4:0
23.07.201117:00Teherán
Írán - Maledivy
4:0
23.07.201117:30Seeb
Omán - Myanmar
2:0
23.07.201118:00Ammán
Sýrie - Tádžikistán
0:3k
23.07.201118:00Arbil
Irák - Jemen
2:0
23.07.201118:00Al Ain
Spojené arabské emiráty - Indie
3:0
23.07.201118:00Ammán
Jordánsko - Nepál
9:0
23.07.201118:15Dauhá
Katar - Vietnam
3:0
23.07.201118:30Kuvajt
Kuvajt - Filipíny
3:0
23.07.201119:45Dammám
Saúdská Arábie - Hongkong
3:0

zóna AFC (Asie) - druhá fáze - odvety

28.07.201111:00Rangún
Myanmar - Omán
0:2
28.07.201111:45Káthmándú
Nepál - Jordánsko
1:1
28.07.201113:00Vientiane
Laos - Čína
1:6
28.07.201113:00Tursunzoda
Tádžikistán - Sýrie
3:0k
28.07.201113:00Manila
Filipíny - Kuvajt
1:2
28.07.201114:00Biškek
Kyrgyzstán - Uzbekistán
0:3
28.07.201114:00Hongkong
Hongkong - Saúdská Arábie
0:5
28.07.201114:00Jakarta
Indonésie - Turkmenistán
4:3
28.07.201114:00Dháka
Bangladéš - Libanon
2:0
28.07.201114:15Hanoj
Vietnam - Katar
2:1
28.07.201114:45Kuala Lumpur
Malajsie - Singapur
1:1
28.07.201115:30Nové Dillí
Indie - Spojené arabské emiráty
2:2
28.07.201117:00Al Ram
Palestina - Thajsko
2:2
28.07.201118:00Al Ain
Jemen - Irák
0:0
28.07.201118:00Malé
Maledivy - Írán
0:1

zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina A

02.09.201114:00Kunming
Čína - Singapur
2:1
02.09.201116:00Arbil
Irák - Jordánsko
0:2
06.09.201113:30Singapur
Singapur - Irák
0:2
06.09.201118:00Ammán
Jordánsko - Čína
2:1
11.10.201113:30Singapur
Singapur - Jordánsko
0:3
11.10.201114:15Shenzhen
Čína - Irák
0:1
11.11.201115:15Dauhá
Irák - Čína
1:0
11.11.201117:00Ammán
Jordánsko - Singapur
2:0
15.11.201112:30Singapur
Singapur - Čína
0:4
15.11.201117:00Ammán
Jordánsko - Irák
1:3
29.02.201209:00Guangzhou
Čína - Jordánsko
3:1
29.02.201214:45Dauhá
Irák - Singapur
7:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Irák650114:415
2.Jordánsko640211:712
3.Čína630310:69
4.Singapur60062:200
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Irák32018:36
2.Čína32015:36
3.Jordánsko32015:46
4.Singapur30030:90
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Irák33006:19
2.Jordánsko32016:36
3.Čína31025:33
4.Singapur30032:110

zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina B

02.09.201113:00Goyang
Korejská republika - Libanon
6:0
02.09.201117:30Al Ain
Spojené arabské emiráty - Kuvajt
2:3
06.09.201116:00Bejrút
Libanon - Spojené arabské emiráty
3:1
06.09.201119:00Kuvajt
Kuvajt - Korejská republika
1:1
11.10.201113:00Suwon
Korejská republika - Spojené arabské emiráty
2:1
11.10.201116:00Bejrút
Libanon - Kuvajt
2:2
11.11.201113:45Dubaj
Spojené arabské emiráty - Korejská republika
0:2
11.11.201115:30Kuvajt
Kuvajt - Libanon
0:1
15.11.201113:30Bejrút
Libanon - Korejská republika
2:1
15.11.201115:30Kuvajt
Kuvajt - Spojené arabské emiráty
2:1
29.02.201213:00Soul
Korejská republika - Kuvajt
2:0
29.02.201213:00Abú Dhabí
Spojené arabské emiráty - Libanon
4:2
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Korejská republika641114:413
2.Libanon631210:1410
3.Kuvajt62228:98
4.Spojené arabské emiráty61059:143
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Korejská republika330010:19
2.Libanon32107:47
3.Kuvajt31113:34
4.Spojené arabské emiráty31026:73
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Korejská republika31114:34
2.Kuvajt31115:64
3.Libanon31023:103
4.Spojené arabské emiráty30033:70

zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina C

02.09.201112:20Saitama
Japonsko - Korejská LDR
1:0
02.09.201113:30Tursunzoda
Tádžikistán - Uzbekistán
0:1
06.09.201109:30Pchjongjang
Korejská LDR - Tádžikistán
1:0
06.09.201116:00Taškent
Uzbekistán - Japonsko
1:1
11.10.201109:00Pchjongjang
Korejská LDR - Uzbekistán
0:1
11.10.201112:45Osaka
Japonsko - Tádžikistán
8:0
11.11.201110:00Dušanbe
Tádžikistán - Japonsko
0:4
11.11.201114:00Taškent
Uzbekistán - Korejská LDR
1:0
15.11.201108:00Pchjongjang
Korejská LDR - Japonsko
1:0
15.11.201114:00Taškent
Uzbekistán - Tádžikistán
3:0
29.02.201209:30Khujand
Tádžikistán - Korejská LDR
1:1
29.02.201211:30Toyota City
Japonsko - Uzbekistán
0:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Uzbekistán65108:116
2.Japonsko631214:310
3.Korejská LDR62133:47
4.Tádžikistán60151:181
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Uzbekistán32105:17
2.Japonsko32019:16
3.Korejská LDR32012:16
4.Tádžikistán30121:61
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Uzbekistán33003:09
2.Japonsko31115:24
3.Korejská LDR30121:31
4.Tádžikistán30030:120
Info
V této skupině měla původně hrát Sýrie, která ve druhé fázi po výsledcích 2:1 a 4:0 vyřadila Tádžikistán. Tato dvě utkání však byla kontumována 3:0 ve prospěch Tádžikistánu, poněvadž za Sýrii nastoupil neoprávněně hráč George Mourad, který v roce 2005 reprezentoval Švédsko. Tádžikistán tak v této skupině nahradil Sýrii.

zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina D

02.09.201112:00Brisbane
Austrálie - Thajsko
2:1
02.09.201117:00Seeb
Omán - Saúdská Arábie
0:0
06.09.201113:00Bangkok
Thajsko - Omán
3:0
06.09.201119:30Dammám
Saúdská Arábie - Austrálie
1:3
11.10.201111:30Sydney
Austrálie - Omán
3:0
11.10.201113:00Bangkok
Thajsko - Saúdská Arábie
0:0
11.11.201115:00Maskat
Omán - Austrálie
1:0
11.11.201117:30Rijád
Saúdská Arábie - Thajsko
3:0
15.11.201112:00Bangkok
Thajsko - Austrálie
0:1
15.11.201117:30Rijád
Saúdská Arábie - Omán
0:0
29.02.201210:30Melbourne
Austrálie - Saúdská Arábie
4:2
29.02.201210:30Maskat
Omán - Thajsko
2:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Austrálie650113:515
2.Omán62223:68
3.Saúdská Arábie61326:76
4.Thajsko61144:84
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Austrálie33009:39
2.Omán32103:07
3.Thajsko31113:14
4.Saúdská Arábie31114:34
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Austrálie32014:26
2.Saúdská Arábie30212:42
3.Omán30120:61
4.Thajsko30031:70

zóna AFC (Asie) - třetí fáze - skupina E

02.09.201117:30Teherán
Írán - Indonésie
3:0
02.09.201119:00Manama
Bahrajn - Katar
0:0
06.09.201114:00Jakarta
Indonésie - Bahrajn
0:2
06.09.201118:30Dauhá
Katar - Írán
1:1
11.10.201114:00Jakarta
Indonésie - Katar
2:3
11.10.201118:00Teherán
Írán - Bahrajn
6:0
11.11.201116:30Manama
Bahrajn - Írán
1:1
11.11.201117:00Dauhá
Katar - Indonésie
4:0
15.11.201113:00Jakarta
Indonésie - Írán
1:4
15.11.201117:00Dauhá
Katar - Bahrajn
0:0
29.02.201214:30Teherán
Írán - Katar
2:2
29.02.201214:30Manama
Bahrajn - Indonésie
10:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Írán633017:512
2.Katar624010:510
3.Bahrajn623113:79
4.Indonésie60063:260
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Írán321011:27
2.Bahrajn312011:15
3.Katar31205:15
4.Indonésie30033:90
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Írán31206:35
2.Katar31205:45
3.Bahrajn31112:64
4.Indonésie30030:170

zóna AFC (Asie) - čtvrtá fáze - skupina A

03.06.201216:00Taškent
Uzbekistán - Írán
0:1
03.06.201219:30Bejrút
Libanon - Katar
0:1
08.06.201215:00Bejrút
Libanon - Uzbekistán
1:1
08.06.201218:15Dauhá
Katar - Korejská republika
1:4
12.06.201213:00Goyang
Korejská republika - Libanon
3:0
12.06.201217:30Teherán
Írán - Katar
0:0
11.09.201215:00Taškent
Uzbekistán - Korejská republika
2:2
11.09.201216:00Bejrút
Libanon - Írán
1:0
16.10.201214:25Dauhá
Katar - Uzbekistán
0:1
16.10.201218:30Teherán
Írán - Korejská republika
1:0
14.11.201215:45Dauhá
Katar - Libanon
1:0
14.11.201217:30Teherán
Írán - Uzbekistán
0:1
26.03.201312:00Soul
Korejská republika - Katar
2:1
26.03.201314:00Taškent
Uzbekistán - Libanon
1:0
04.06.201318:15Dauhá
Katar - Írán
0:1
04.06.201319:30Bejrút
Libanon - Korejská republika
1:1
11.06.201313:00Soul
Korejská republika - Uzbekistán
1:0
11.06.201318:30Teherán
Írán - Libanon
4:0
18.06.201314:00Ulsan
Korejská republika - Írán
0:1
18.06.201314:00Taškent
Uzbekistán - Katar
5:1
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Írán85128:216
2.Korejská republika842213:714
3.Uzbekistán842211:614
4.Katar82155:137
5.Libanon81253:125
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Korejská republika43016:29
2.Uzbekistán42118:47
3.Írán42115:17
4.Libanon41213:35
5.Katar41032:63
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Írán43013:19
2.Uzbekistán42113:27
3.Korejská republika41217:55
4.Katar41123:74
5.Libanon40040:90

zóna AFC (Asie) - čtvrtá fáze - skupina B

03.06.201212:30Saitama
Japonsko - Omán
3:0
03.06.201219:00Ammán
Jordánsko - Irák
1:1
08.06.201212:30Saitama
Japonsko - Jordánsko
6:0
08.06.201215:00Maskat
Omán - Austrálie
0:0
12.06.201212:00Brisbane
Austrálie - Japonsko
1:1
12.06.201216:45Dauhá
Irák - Omán
1:1
11.09.201212:30Saitama
Japonsko - Irák
1:0
11.09.201218:00Ammán
Jordánsko - Austrálie
2:1
16.10.201215:00Maskat
Omán - Jordánsko
2:1
16.10.201216:15Dauhá
Irák - Austrálie
1:2
14.11.201212:30Maskat
Omán - Japonsko
1:2
14.11.201214:00Dauhá
Irák - Jordánsko
1:0
26.03.201309:30Sydney
Austrálie - Omán
2:2
26.03.201315:00Ammán
Jordánsko - Japonsko
2:1
04.06.201312:30Saitama
Japonsko - Austrálie
1:1
04.06.201315:00Maskat
Omán - Irák
1:0
11.06.201311:00Melbourne
Austrálie - Jordánsko
4:0
11.06.201316:30Dauhá
Irák - Japonsko
0:1
18.06.201311:30Sydney
Austrálie - Irák
1:0
18.06.201318:00Ammán
Jordánsko - Omán
1:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Japonsko852116:517
2.Austrálie834112:713
3.Jordánsko83147:1610
4.Omán82337:109
5.Irák81254:85
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Japonsko431011:110
2.Jordánsko43106:310
3.Austrálie42208:38
4.Omán42114:37
5.Irák41123:44
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Japonsko42115:47
2.Austrálie41214:45
3.Omán40223:72
4.Irák40131:41
5.Jordánsko40041:130

zóna AFC (Asie) - baráž - 1. zápas

06.09.201318:00Ammán
Jordánsko - Uzbekistán
1:1

zóna AFC (Asie) - baráž - odveta

10.09.201316:00Taškent
Uzbekistán - Jordánsko
1:2p

zóna OFC (Oceánie) - první fáze

23.11.201101:00Apia
Americká Samoa - Tonga
2:1
23.11.201103:30Apia
Cookovy ostrovy - Samoa
2:3
25.11.201101:00Apia
Americká Samoa - Cookovy ostrovy
1:1
25.11.201103:30Apia
Samoa - Tonga
1:1
27.11.201101:00Apia
Samoa - Americká Samoa
1:0
27.11.201103:30Apia
Tonga - Cookovy ostrovy
2:1
Tabulka
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Samoa32105:37
2.Tonga31114:44
3.Americká Samoa31113:34
4.Cookovy ostrovy30124:61

zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - skupina A

01.06.201203:00Honiara
Samoa - Tahiti
1:10
01.06.201206:00Honiara
Vanuatu - Nová Kaledonie
2:5
03.06.201203:00Honiara
Vanuatu - Samoa
5:0
03.06.201206:00Honiara
Tahiti - Nová Kaledonie
4:3
05.06.201203:00Honiara
Nová Kaledonie - Samoa
9:0
05.06.201206:00Honiara
Tahiti - Vanuatu
4:1
Tabulka
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Tahiti330018:59
2.Nová Kaledonie320117:66
3.Vanuatu31028:93
4.Samoa30031:240

zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - skupina B

02.06.201203:00Honiara
Fidži - Nový Zéland
0:1
02.06.201206:00Honiara
Šalamounovy ostrovy - Papua Nová Guinea
1:0
04.06.201203:00Honiara
Papua Nová Guinea - Nový Zéland
1:2
04.06.201206:00Honiara
Fidži - Šalamounovy ostrovy
0:0
06.06.201203:00Honiara
Papua Nová Guinea - Fidži
1:1
06.06.201206:00Honiara
Nový Zéland - Šalamounovy ostrovy
1:1
Tabulka
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nový Zéland32104:27
2.Šalamounovy ostrovy31202:15
3.Fidži30211:22
4.Papua Nová Guinea30122:41

zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - semifinále

08.06.201202:00Honiara
Tahiti - Šalamounovy ostrovy
1:0
08.06.201206:00Honiara
Nový Zéland - Nová Kaledonie
0:2

zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - o 3. místo

10.06.201202:00Honiara
Šalamounovy ostrovy - Nový Zéland
3:4

zóna OFC (Oceánie) - druhá fáze - finále

10.06.201206:00Honiara
Tahiti - Nová Kaledonie
1:0

zóna OFC (Oceánie) - finálová skupina

07.09.201206:00Honiara
Šalamounovy ostrovy - Tahiti
2:0
07.09.201209:00Nouméa
Nová Kaledonie - Nový Zéland
0:2
11.09.201209:35Auckland
Nový Zéland - Šalamounovy ostrovy
6:1
12.09.201208:00Papeete
Tahiti - Nová Kaledonie
0:4
12.10.201206:00Honiara
Šalamounovy ostrovy - Nová Kaledonie
2:6
13.10.201208:00Papeete
Tahiti - Nový Zéland
0:2
16.10.201208:40Christchurch
Nový Zéland - Tahiti
3:0
16.10.201210:30Nouméa
Nová Kaledonie - Šalamounovy ostrovy
5:0
22.03.201307:45Dunedin
Nový Zéland - Nová Kaledonie
2:1
23.03.201307:00Papeete
Tahiti - Šalamounovy ostrovy
2:0
26.03.201305:00Honiara
Šalamounovy ostrovy - Nový Zéland
0:2
26.03.201308:00Nouméa
Nová Kaledonie - Tahiti
1:0
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nový Zéland660017:218
2.Nová Kaledonie640217:612
3.Tahiti61052:123
4.Šalamounovy ostrovy61055:213
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nový Zéland330011:29
2.Nová Kaledonie32016:26
3.Šalamounovy ostrovy31024:83
4.Tahiti31022:63
 TýmZápasyVýhryRemízyPorážkySkóreBody
1.Nový Zéland33006:09
2.Nová Kaledonie320111:46
3.Tahiti30030:60
4.Šalamounovy ostrovy30031:130

mezikontinentální baráže - AFC / CONMEBOL - 1. zápas

13.11.201316:00Ammán
Jordánsko - Uruguay
0:5

mezikontinentální baráže - AFC / CONMEBOL - odveta

21.11.201300:00Montevideo
Uruguay - Jordánsko
0:0

mezikontinentální baráže - CONCACAF / OFC - 1. zápas

13.11.201321:30Mexico City
Mexiko - Nový Zéland
5:1

mezikontinentální baráže - CONCACAF / OFC - odveta

20.11.201307:00Wellington
Nový Zéland - Mexiko
2:4
19.12.2013 Řecko zaplatí pokutu za hajlování fanoušků
Mezinárodní fotbalová federace potrestala Řecko pokutou 100 tisíc švýcarský franků (2,2 milionu korun) za hajlování fanoušků při řecké hymně před barážovým zápasem s Rumunskem. Nevhodného chování se dopustili 15. listopadu v Pireu také příznivci hostů a FIFA za to dnes udělila Rumunsku pokutu 50 tisíc švýcarských franků. (ČTK)
27.11.2013 Polsko s Irskem opět klesly v žebříčku FIFA
Další historicky nejnižší postavení na žebříčku FIFA registrují v Irsku a Polsku; na Ostrovech dokonce už potřetí v řadě. Poláci klesli na 78. příčku, takže přepsali své dosavadní minimum z července letošního roku (75.), Irové si pohoršili o sedm míst na 67. pozici. Top 10 žebříčku FIFA: 1. Španělsko, 2. Německo, 3. Argentina, 4. Kolumbie, 5. Portugalsko, 6. Uruguay, 7. Itálie, 8. Švýcarsko, 9. Nizozemsko, 10. Brazílie. (twitter.com/dalejohnsonESPN)
22.11.2013 Protest podává také Burkina Faso
Po tuniském svazu protestuje proti výsledku baráže také federace Burkiny Faso. Té se nelíbí nasazení Madjida Bougherry, který podle ní neměl za Alžírsko nastoupit kvůli žlutým kartám. Právě Bougherra v odvetě vstřelil jediný gól a díky brance dosažené na soupeřově půdě poslal svůj národní tým na mistrovství světa.
21.11.2013 MS poprvé po 32 letech bez Skandinávců
Naposledy roku 1982 se neúčastnil světového šampionátu žádný severský výběr. Od té doby se na MS nepřetržitě střídaly či doplňovaly reprezentace Dánska, Švédska a ojediněle i Norska. Letos v baráži neuspěli jak Švédové, tak Islanďané; Skandinávie tak po více než třech dekádách nemá na mistrovství světa ani jednoho zástupce.
21.11.2013 Moutinho jediným dvouciferným asistentem
Pouze portugalský špílmachr João Moutinho zvládl v rámci kvalifikace na mistrovství světa (včetně baráže) dosáhnout na dvouciferný počet gólových přihrávek. Záložník Monaka u branek svého mužstva asistoval přesně desetkrát; Ronaldovi pak při rozhodujícím hattricku vypomáhal rovnou dvakrát.
21.11.2013 Uruguay posledním kvalifikantem na MS
Výsledek nočního odvetného utkání mezikontinentální baráže o účast na MS 2014: Uruguay - Jordánsko 0:0, první zápas 5:0, postupuje Uruguay.
20.11.2013 Marseille bez Andrého Ayewa
André Ayew nepomůže Marseille v pátečním utkání v Ajacciu. Ghanský útočník si v kvalifikačním utkání proti Egyptu poranil koleno.
20.11.2013 Santos by rád v Řecku prodloužil smlouvu
Fernando Santos dovedl řeckou reprezentaci na mistrovství světa a nyní by rád prodloužil smlouvu. "Pořád jsem říkal, že o tom budeme mluvit, až nadejde ten správný čas. Nyní můžu říct, pojďme si sednout a udělat rozhodnutí. Mé srdce mi říká, abych zůstal, protože nikde jsem nebyl tak milován jako v Řecku," prohlásil portugalský kouč.
20.11.2013 V Alžírsku zemřelo během oslav 12 lidí
Během oslav postupu fotbalistů na mistrovství světa zemřelo v Alžírsku dvanáct lidí a dalších 240 bylo zraněno. Většinu úmrtí měly na svědomí automobilové nehody. Fotbalisté Alžírska si účast na MS v Brazílii zajistili úterním vítězstvím 1:0 v odvetě play off africké kvalifikace nad Burkinou Faso. Úspěch spustil lavinu oslav, z nichž některé měly tragické následky. Vláda v dnešním prohlášení uvedla, že pět slavících fanoušků zemřelo v dodávce, která sjela do strže v horském městě Bidžája. Další čtyři zahynuli při automobilové nehodě v městě Bikira. Ke zbývajícím třem úmrtím došlo v jiných městech, příčiny vláda nesdělila.
20.11.2013 V Bukurešti zatkli 62 fanoušků
Spoustu práce měla včera policie v Bukurešti, kde se hrála odveta baráže o postup na MS 2014 mezi Rumunskem a Řeckem. Kvůli přestupkům nakonec bylo zatčeno 62 fanoušků.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
20.11.
Nový Zéland - Mexiko
2:4
21.11.
Uruguay - Jordánsko
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Anketa
Byli Francouzi účastí v pětičlenné skupině znevýhodněni?
Hlasovat