Mistrovství světa - kvalifikace FIFA - Mistrovství světa - kvalifikace 2014

Japonsko si dojde pro 3 body s cistym stitem...0:3 Honda se o to postara

Tady bude remíza. tip 1:1

Zkusim risk. 1:2

pavel.fotbal

Ba ne, hoši Austrálie Japonsko vždycky doma porazila a zůstane to nezměněno- 2:1 !

Tak pánové co tam vyváděl ten šašek rozhodčí? On si režíroval snad svuj film. Tak za prvé: vylouční australana absolutně nesmyslné. Za druhé: když si pán rozhodčí uvědomil svoji chybu tak to kompenzoval penaltou proti Nipponu, kterou teda viděl jenom on, takovou penaltu sem snad ještě neviděl písknout. Za třetí: Vyloučení Kurihari, které nemohlo být, protože v době faulu stál australan v postavení mimo hru. A za čtvrté: Japonci mají v 94 minutě velmi výhodnou standartku, kterou si připravují a on pískne konec, tohle sem viděl naposledy snad někde v pralese. Prostě neuvěřitelné co ten šašek předvedl, doufám, že ho už neuvidím pískat žádný zápas. Jinak zápas byl výborný. Australané lepší prvních 20 minut, ale potom je začal Nippon jasně přehrávat. Keisuke v druhém poločase krásně našel Kuriharu a vedlo se, ale pak začal úřadovat ten blb s píštalkou. Je pravda poškodil oba mančafty, ale troufnu si tvrdit, že Nippon víc, australané byli za remízu rádi, kdyby jim nedaroval penaltu tak Nippon dojde k vítěztví o tom jsem přesvědčen. PS: Jinak mnohem lepší zápas co se týče šancí a nasazení než letošní Euro, které je pro mě zatím velká bída.

Dodatek: Jinak já jako obrovský fanoušek Nipponu jsem nakonec za remízu rád. Bod z venku se počítá. Jinak Australani byli pěkně vyčuraní, když schválně hráli na takovém oraništi, protože chtěli eliminovat největší sílu Japoncu, tedy hru po zemi, otřesné rugbyové hřiště.

Pro me celkem prekvapeni, pravda Australani gol z penalty, a podle toho co rikas o rozhodcim a hristi, tak to mluvi za vse...