Česká devatenáctka po prohře s Řeckem na ME nepostoupí

Čeští fotbalisté do 19 let ve svém druhém vystoupení v závěrečné fázi kvalifikace mistrovství Evropy prohráli s Řeckem 2:3 a na šampionát nepostoupí. Ve skupině už nemohou skončit lépe než druzí, Itálie totiž uspěla i podruhé a porazila 4:3 Polsko, s kterým Češi na úvod jen remizovali. Právě s Itálií český tým v úterý turnaj zakončí.
24.03. | Aktuality | 20 komentářů

Devatenáctka nedala proti Polsku penaltu. Do kvalifikace tak vstoupila remízou

Česká fotbalová reprezentace do 19 let vstoupila do závěrečné fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy bezbrankovou remízou s Polskem. Výběr trenéra Luboše Kozla mohl v italském Cordovadu pomýšlet i na vítězství, ale kapitán Michal Sadílek v prvním poločase neproměnil pokutový kop.
21.03. | Aktuality | 8 komentářů

Českou devatenáctku čeká v Itálii závěrečný boj o Euro

Česká reprezentace do 19 let se po suverénním postupu ze základní části kvalifikace pokusí v závěrečné skupině vybojovat účast na mistrovství Evropy. Výběr trenéra Luboše Kozla se v Itálii od středy do úterý postupně utká s Polskem, Řeckem a domácím týmem.
20.03. | Aktuality | 6 komentářů

Devatenáctka a sedmnáctka znají soupeře pro závěrečné boje o ME

Česká reprezentace do 19 let se v závěrečné fázi kvalifikace o postup na mistrovství Evropy utká s Itálií, Řeckem a Polskem. Na červencový turnaj ve Finsku postoupí pouze vítězové sedmi skupin. Rozhodl o tom los v sídle UEFA v Nyonu.
06.12.2017 | Aktuality | 8 komentářů
27.03. Itálie "19" - ČR "19" 1:1 (1:0)
Kvalifikace o postup na mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let - závěrečná fáze v Itálii:
Itálie - ČR 1:1 (1:0)
Branky:
10. Brignola - 85. Šípek.
ČR: Gröger - Kadar, Plechatý, Král (78. Mareš), Dudl - Frýdek, Krejčí, Sadílek, Růsek, Žitný (59. Žitný) - Drchal (83. Lauko). Trenér: Kozel. (ČTK)
24.03. ČR "19" - Řecko "19" 2:3
ČR - Řecko 2:3 (1:1).
Branky:
15. Heidenreich, 70. Žitný - 55. a 71. Duvikas, 12. Karkalatzidis.
Sestava ČR: Bačkovský - Kadar, Heidenreich, Mareš, Dudl - Žitný, Sadílek, Krejčí (46. Vais), Frýdek (62. Štursa) - Růsek, Drchal (80. Šípek). Trenér: Kozel. (ČTK)
21.03. ČR "19" - Polsko "19" 0:0
Závěrečná fáze kvalifikace o postup na mistrovství Evropy do 19 let v Itálii:
ČR - Polsko 0:0.
Sestava ČR: Bačkovský - Kadar, Heidenreich, Mareš, Dudl - Žitný, Krejčí, Sadílek, Pfeifer (56. Štursa) - Růsek, Drchal (85. Šípek). Trenér: Kozel. (ČTK)
11.11.2017 "19" postoupila do další fáze kvalifikace ME
Reprezentanti do 19 let v druhém utkání kvalifikace mistrovství Evropy deklasovali domácí Lucembursko 5:0. Zopakovali předchozí výsledek s Arménií a zajistili si postup do elitní fáze bojů o šampionát ve Finsku v příštím roce. Svěřenci Luboše Kozla rozhodli zápas už v prvním poločase, ve kterém se prosadili dvakrát Richard Sedláček, kapitán Michal Sadílek z penalty a Antonín Růsek. V 84. minutě ještě sparťanský záložník Sedláček zkompletoval hattrick gólem z druhého pokutového kopu. Český tým uzavře úvodní fázi kvalifikace v úterý proti Skotsku. (ČTK)
11.11.2017 ČR "19"- Lucembursko "19" 5:0
Kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let v Lucembursku:
ČR - Lucembursko 5:0 (4:0)
Branky:
24., 28. a 84. z pen. Sedláček, 41. Sadílek z pen., 45. Růsek.
Sestava ČR: Bačkovský - Kadar, Neuer, Mareš, Dudl - Frýdek, Sedláček, Sadílek - Graiciar (77. Fortelný), Růsek (52. Zifčák), Žitný (46. Drchal). Trenér: Kozel. (ČTK)
08.11.2017 Devatenáctka rozstřílela Arménii
Kvalifikace mistrovství Evropy reprezentantů do 19 let v Lucembursku:
ČR - Arménie 5:0 (2:0).
Branky:
39. a 70. Růsek, 16. Graiciar z pen., 54. vlastní Geghamy, 83. Žitný.
Sestava ČR: Bačkovský - Kadar, Neuer, Mareš, Dudl (73. Sláma) - Žitný, Sedláček, Sadílek - Graiciar (84. Krejčí), Růsek, Fortelný (65. Vais). Trenér: Kozel. (ČTK)
08.10.2017 Znovu otevřen byl Stadion Śląski
Soutěžní premiéru si včera odbyl Stadion Śląski v Chorzówě, který se od roku 2009 rekonstruoval. Včera byl konečně připraven pohostit kvalifikační zápas polské devatenáctky proti Bělorusku. (przegladsportowy.pl)