Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy do 19 let - kvalifikace 2012 - zprávy

Další články

Devatenáctka na úvod kvalifikace o ME prohrála 1:2 s Francií

Čeští reprezentanti do 19 let v úvodním utkání kvalifikace o mistrovství Evropy prohráli s Francií 1:2. Češi vedli po gólu Milana Lutonského, Francie ale v druhé půli skóre otočila po gólech Bahebecka a Viona. K naději na postup nyní potřebují Češi vyhrát obě zbývající utkání s Nizozemskem a Norskem.

Devatenáctka jde do boje o mistrovství Evropy

Čeští fotbalisté do 19 let v pátek zahájí boj o postup na mistrovství Evropy. Obhájci stříbrných medailí doma přivítají v kvalifikační skupině Francii, Nizozemsko a Norsko. Na šampionát v Estonsku se dostane jen vítěz skupiny. Jen účastníci mistrovství pak budou mít možnost bojovat o šest evropských míst na mistrovství světa hráčů do 20 let.

Devatenáctka se o ME utká s Francií, Nizozemskem a Norskem

Česká reprezentace do 19 let se utká o postup na mistrovství Evropy v těžké kvalifikační skupině s Nizozemskem, Francií a Norskem. Mnohem příznivější los dnes v Nyonu potkal sedmnáctku, kterou čekají Lucembursko, Bělorusko a Polsko.

"19" je po výhře nad Srby v další fázi kvalifikace o ME

Čeští fotbalisté do 19 let si zajistili postup do závěrečné fáze kvalifikace o mistrovství Evropy, když na závěr turnaje v Izraeli porazili Srby 1:0. O jediný gól dnešního zápasu se v 52. minutě postaral olomoucký záložník David Houska.

Devatenáctka těsně porazila Litvu a je zpět v boji o postup

Čeští fotbalisté do 19 let se vrátili do boje o postup do další fáze kvalifikace o mistrovství Evropy, když dnes ve druhém utkání předkvalifikace porazili Litvu 1:0. Jediný gól dal už ve 3. minutě olomoucký záložník Jakub Plšek.