Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Nic nevypustíme, slibuje Iñigo Martínez

Ve španělské lize se strhne ještě zajímavý souboj o pohárové příčky a velmi dobrou výchozí pozici má Real Sociedad. Ten by si po dlouhých letech mohl znovu vyzkoušet mezinárodní klubovou scénu, jeho obránce Iñigo Martínez však na takové věci rozhodně nemyslí...

Atlético klesá na třetí místo, prohrálo se Sociedadem

Madridský klub po prohře s Realem Sociedad klesá na třetí příčku, čímž si vyměňuje místa s městským rivalem. Utkání se Los Colchoneros moc nepovedlo, jediným šťastným střelcem je Xabi Prieto. Díky jeho zásahu se Sociedad nachází v dosahu Ligy mistrů!

Preview: Atlético Madrid - Real Sociedad

Atlético Madrid v neděli přivítá na svém nedobytném stadionu Real Sociedad v šlágru kola, ovšem před zápasem samotným jako by snad ani o nic nešlo. Pozornost se totiž především soustředila na Diega Simeoneho a prodloužení jeho stávajícího kontraktu.

Gólové hody v San Sebastiánu končí smírem

Šest gólů padlo na stadionu Anoeta, diváci se rozhodně nenudili. A ti, kdo kvůli pozdní hodině snad nepřišli, si možná budou rvát vlasy na hlavě - dnešní utkání bylo vše, jen ne nezajímavé. Viděli jsme šest branek, po třech na každé straně.

Preview: Real Sociedad - Real Betis

Přímý boj o kvalifikaci do evropských pohárů nabídne zápas Realu Sociedad s Realem Betis. Mírným favoritem budou domácí Baskové, kteří drží sedmizápasovou šňůru neporazitelnosti, ovšem i Betis je znovu na vzestupu.

Vela neví, kde bude hrát v příští sezoně

Real Sociedad bojuje ve španělské lize o Ligu mistrů a výrazně se na tom podílí jedenáctigólový Carlos Vela. Mexický útočník zdůrazňuje, že se soustředí na momentální výkony. Jestli bude hrát za Real Sociedad i v příští sezoně, to zatím neví.

Athletic Bilbao - Real Sociedad 1:3

Real Sociedad podruhé v letošní sezoně vyhrál nad svým baskickým sousedem z Athleticu. Ten se sice dostal do vedení díky brance Ibaie Gómeze, ale vývoj utkání otočily branky Antoina Griezmanna, Imanola Agirretxeho a Carlose Vely.

Slavné derby je tu - Athletic hostí Sociedad

Domácímu týmu se poslední zápasy nedaří a trenér Marcelo Bielsa doufá, že jeho svěřenci zlomí smůlu právě proti Realu Sociedad. Ten ale prohrál naposledy na začátku ledna...

Real Sociedad - Levante UD 1:1

Real Sociedad na domácí půdě pouze remizoval 1:1 s týmem Levante, a tak nemá jistotu, že bude i po 24. kole na příčkách Evropské ligy. Domácí dostal do vedení už v 18. minutě Carlos Vela, který proměnil penaltu, jenže v 29. minutě srovnal taktéž z penalty Michel.

Preview: Real Sociedad - Levante UD

Nedělní program čtyřiadvacátého kola Primera División otevře polední zápas Realu Sociedad s Levante. Oba týmy od sebe v tabulce dělí pouhé tři body a oba také spojuje touha po kvalifikaci do pohárové Evropy. Vzájemné střetnutí o uskutečnění jejich ambicí napoví mnohé.

Real Zaragoza - Real Sociedad 1:2

Real Sociedad potvrdil dobrou formu a i nadále je v přímém boji o pohárové příčky. Tentokrát to odnesl Real Zaragoza, jenž v desíti Sociedadu podlehl 1:2 po brankách Griezmanna s Agirretxem.

Preview: Real Zaragoza - Real Sociedad

Real Sociedad čeká v neděli venkovní utkání s Realem Zaragoza, které by měl ovládnout, pokud chce pokračovat v boji o pohárové umístění. Ze současného osmého místa k tomu baskickému klubu chybí pouhý jeden bod.

Real Sociedad - RCD Mallorca 3:0

Snaha Realu Mallorca o nastartování vítězné série v boji o záchranu musí počkat přinejmenším do příštího kola. Na půdě Realu Sociedad totiž ostrované neuspěli a odjíždějí s drtivou porážkou 3:0.

Preview: Real Sociedad - RCD Mallorca

Nedělní střetnutí Mallorcy s Realem Sociedad nabídne velký boj o body z různých důvodů. Zatímco ostrované nutně potřebují vyhrávat kvůli nebezpečně se zvyšujícímu riziku sestupu, baskický celek nadále živí naději na kvalifikaci do evropských pohárů.

Celta Vigo - Real Sociedad 1:1

Real Sociedad protáhl svou sérii neporazitelnosti na úctyhodných jedenáct zápasů (s výjimkou jedné prohry), ovšem v utkání se Celtou Vigo mohli hosté brát i všechny tři body. Nevyužili však početní výhody v druhé půli po vyloučení Fernándeze, a tak se oba týmy rozešly smírně 1:1.