Real Madrid Španělsko - Real Madrid - Zprávy

Preview: Real Madrid - Athletic Bilbao

Dva tradiční rivaly svede dohromady 8. kolo španělské La Ligy. Na stadionu Santiago Bernabéu, baště Realu Madrid, se představí baskické Bilbao. Domácí touží zapomenout na prohru v Turíně, Athletic se bude chtít odlepit ze spodních pater tabulky.

Real Madrid už Cristiana Ronalda nechce

Hvězda Manchesteru United Cristiano Ronaldo Real Madrid neposílí. Slavný španělský celek totiž o portugalského střelce nestojí a podle prezidenta klubu Ramóna Calderóna se ho už nikdy nebude snažit z anglického velkoklubu vykoupit.

Ranieri chválil Del Piera, hosté litovali začátku

Juventus včera porazil Real Madrid a přiblížil se postupu do osmifinále Ligy mistrů. Výhra byla obzvlášť důležitá pro trenéra Claudia Ranieriho, o jehož odvolání se hodně spekulovalo. Hostující hráči litovali, že jim utekl začátek.

Juventus konečně zabral. S prázdnou odjíždí Real

Stará dáma po sérii nepřesvědčivých výsledků konečně zabrala, když v ostře sledovaném utkání porazila Real Madrid. Juventusu se povedly začátky obou poločasů, Real zapnul pozdě. I když se v závěru snažil, vyrovnat už nedokázal.

Real větří proti Juve pomstu

Třetí kolo základní části Ligy mistrů nabídne zajímavý duel ve skupině H. Juventus Turín přivítá na svém hřišti Real Madrid. Bílý balet skupinu zatím vede, naopak "Stará dáma” se bude o postup ještě hodně poprat.

Ohlasy na madridské derby: Schuster si stěžuje na rozhodčí

Atlético v šestém kole narazilo na giganta z Barcelony, ten si nakonec s madridským celkem pohrál a zvítězil jasně 6:1. V sedmém kole narazilo Atlético na dalšího giganta – Real Madrid, a doufalo v napravení minulého výsledku. V ostře sledovaném derby ale nakonec zvítězil hostující Real penaltou ze šesté minuty nastavení... My vám nyní přinášíme ohlasy hráčů, i trenérů na tento výsledek.

Real na poslední chvíli zdolal Atlético

Gólem v poslední minutě nastavení přehrál Real v madridském derby Atlético 2:1. Oba týmy hrály velkou část zápasu v deseti, tři body nakonec bere Real, zajistil je Gonzalo Higuaín.

Preview: Atlético Madrid - Real Madrid

Hlavním chodem na menu 7. kola španělské La Ligy je madridské derby mezi Atléticem a Realem. V lepší pozici je hostující Bílý balet, zatímco domácí "colchoneros" se ještě vzpamatovávají z tvrdého direktu, který jim uštědřila Barcelona na Camp Nou.

Podle Van Nistelrooye získá Zlatý míč Ronaldo

Již za několik týdnů francouzský magazín France Football udělí jednomu hráči Zlatý míč, tedy cenu každoročně udělovanou nejlepšímu fotbalistovi působícímu v Evropě. Nejžhavějším kandidátem je Cristiano Ronaldo a myslí si to i Ruud van Nistelrooy...

Schuster: Doufáme, že Ronaldo už bude za rok s námi

Kouč Realu Madrid věří, že v roce 2009 už bude mít v kádru Cristiana Ronalda. Námluvy Merengues a horkého kandidáta na letošní Zlatý míč tak ani zdaleka nekončí.

Cannavaro má v Neapoli dveře otevřené

Kariéra 35letého zadáka Realu Madrid Fabia Cannavara se pomalu chýlí ke konci a zkušený italský obránce možná ve skrytu duše začíná přemýšlet, v jakém dresu se s profesionálním fotbalem rozloučí. Jednou z variant je Neapol - tento klub se této možnosti nebrání, ale rozhodně na hráče nijak nechce tlačit...

Real nedokázal přestřílet Espanyol

Real Madrid nevyužil výhody domácího prostředí a pouze remizoval s Espanyolem. Katalánský celek tak po dlouhé době na Santiago Bernabéu bodoval. Remíza vzdálila Realu čelo tabulky.

Preview: Real Madrid - Espanyol Barcelona

Od úvodního zápasu, kdy prohrál v La Coruni, neztratil Real ani bod. Série čítá dohromady už šest utkání, z toho čtyři ligová. Naproti tomu Espanyol už třikrát za sebou nedokázal naplno bodovat a zejména poslední domácí porážka 1:2 v derby s Barcelonou byla velmi bolestná.

Sparta je v žebříčku klubů padesátá

Sparta Praha si v žebříčku klubů sestavovaném Mezinárodní federací fotbalových historiků a statistiků (IFFHS) polepšila o 16 míst a jsou padesátí. Jejich dnešnímu soupeři v Poháru UEFA Dinamu Záhřeb patří 45. pozice. Slavia je v polovině druhé stovky.

Real si výhry v Petrohradu náležitě cení

Real Madrid včera přivezl z Petrohradu všechny tři body. Domácí Zenit sice ve druhé půli měl několik výborných gólových šancí, jenže ztrátu z první půle dohnat nedokázal. To vítězové si pochvalovali svoji efektivitu.