Real Betis Španělsko - Real Betis - Zprávy

Nejdůležitější utkání mojí kariéry, říká o pohárovém finále Joaquín

Španělská liga má o víkendu s jednou výjimkou pauzu a prostor místo ní dostane finále Copa del Rey. O pohárovou trofej si to rozdají Betis s Valencií a pikantní duel to bude především pro veterána v řadách sevillského celku Joaquína...

Real Betis touží potřetí zvítězit v Copa del Rey, proti stojí Valencia

Finále Copa del Rey je na programu už tuto sobotu a určitě se bude na co dívat. Po dlouhé době v něm nenastoupí žádná těžká váha, protože úplně nahoru se tentokrát dostaly týmy Realu Betis a Valencie. Oba už mají s finálovými duely své zkušenosti.

Real Betis doma padl s Elche, dostal gól pár minut před koncem

Real Betis večer nezvládl svou roli favorita a přenechal všechny tři body disciplinovanému Elche. O šok se pár minut před koncem postaral Tete Morente.

Elche jede do oblíbené Sevilly, čeká ho Betis

Real Betis minule zaváhal a vysněná Liga mistrů se mu zase o trochu vzdálila. Reagovat na tuhle ztrátu chce už v úterý večer, kdy se v rámci vloženého 33. kola vtělí do role hostitele. Na stadion Benita Villamarína dorazí Elche.

Real Sociedad si v napínavém klání jen rozdělil body s Betisem

Ono by se mohlo zdát, že při stavu nula nula se dnes v Baskicku nic moc nedělo, ale opak byl pravdou. Real Sociedad i Real Betis se snažily zavděčit svým fanouškům a za celé utkání si oba týmy vytvořily několik zajímavých šancí.

La Real musí přidat v ofenzivě. Vezme si příklad z Betisu?

V pátek večer se rozjede 32. kolo LaLigy a v předehrávce se proti sobě postaví tabulkoví sousedi. Domácí Real Sociedad přivítá na stadionu Anoeta Real Betis, od něhož ho dělí jen dva body. La Real ale bude muset zlepšit útok, aby měl šanci na body.

Pellegriniho šťastná ruka nastartovala obrat Betisu, Cádiz se opět přiblížil sestupu

Fotbalisté Cádizu nenavázali na úspěšné výsledky z posledních týdnů, když ve 31. kole LaLigy prohráli proti Betisu 1:2. Domácí měli utkání ve svých rukou, když ještě v 77. minutě vedli. Následně přišla skvělá šestiminutovka hostů, během které se skóre otočilo. Pozdní comeback nastartovali střídající hráči. Nejprve se Cristian Tello prosadil po pouhé minutě pobytu na trávníku, rozhodující branku poté přidal z penalty Borja Iglesias.

Cádiz se pokusí ukončit domácí výsledkovou mizérii s Realem Betis

Prvním sobotním utkání 31. kola LaLigy se stane duel mezi domácím Cádizem a Realem Betis. Cíle obou týmů by už snad nemohly být vzdálenější, protože zatímco návštěva ze Sevilly bojuje o Ligu mistrů, tak domácí Cádiz se vznáší jen těsně nad sestupovým pásmem.

Betis nedal Osasuně šanci a drží se na pátém místě

Real Betis si doma připsal jasné a důležité vítězství nad Osasunou. Pro pátý celek tabulky to znamená, že osm kol před koncem zůstává ve hře o Ligu mistrů. Verdiblancos si rozdělili branky do obou poločasu - v první části úřadoval dvoubrankový Juanmi a po změně stran se přidali i Carvalho i Moreno. Čestný úspěch hostů měl na svědomí Budimir.

Béticos vítají oblíbeného soupeře z Pamplony

Realu Betis se vysněná Liga mistrů vzdaluje, ale boj o ni ještě zdaleka nevzdává. Další tři body do sbírky by si Béticos rádi přidali v neděli odpoledne, kdy se na Estadio Benito Villamarín ukáže Osasuna. A s ní mají Béticos skvělou bilanci.

Betis ve Vigu ztratil, v utkání gól nepadl

Výsledek 0:0 je zejména pro hostující Real Betis značnou ztrátou. Verdiblancos bojují o Ligu mistrů a na Estadio Balaídos potřebovali získat nejlépe tři body, což se jim nakonec nepodařilo. Utkání nabídlo velmi málo brankových příležitostí a diváci se po většinu času spíše nudili.

Oslabený Betis potřebuje bodovat, Celta zase napravit domácí bilanci

Real Betis se potřebuje rychle vzpamatovat ze zklamání, k němuž došlo v Evropské lize. Čas přijít s receptem na lepší hru má jen do nedělního odpoledne, kdy se ukáže ve Vigu. Domácí Celta by pro Pellegriniho hráče mohla být přívětivým sokem, protože doma se jí moc nedaří.

Frankfurt si proti Betisu zkomplikoval situaci, díky brance v závěru prodloužení však přeci jen proklouzl do čtvrtfinále EL

Německý Eintracht nedokázal navázat na úvodní výhru 2:1 ve Španělsku a za příliš defenzivní taktiku byl potrestán inkasovanou brankou v závěru základní hrací doby, ovšem pak vsítil vyrovnávací trefu v nastavení druhé části prodloužení a ta mu přeci jen stačí na účast mezi osmičkou nejlepších v Evropské lize. Betis se ve Frankfurtu ukázal ve zcela jiném světle než před týdnem na domácím stadionu, i přesto v evropských pohárech končí.

Frankfurt se v odvetě na domácí půdě pokusí uhájit těsný náskok proti Betisu

Německý Frankfurt se v posledních týdnech dostal na vítěznou vlnu a kromě solidních výkonů na evropské scéně se v Budneslize vrací do hry o reálnou šanci na účast v evropských pohárech i pro příští ročník. Teď si na domácí půdu přivezl nadějný jednobrankový náskok ze Sevilly a bude ho hájit proti houževnatému Betisu, který se ani přes nepříznivý vývoj rozhodně nevzdává. O víkendu navíc přerušil svou pětizápasovou šňůru bez vítězství.

Real Betis doma udolal Athletic gólem Iglesiase

Jedinou branku viděli diváci na stadionu Benita Villamarína v Seville. Real Betis zastavil pád tabulkou a po pěti soutěžních zápasech bez vítězství získal důležité tři body. Autorem rozhodující branky se stal po dvaceti minutách Borja Iglesias.