Real Betis Španělsko - Real Betis - Zprávy

Real Betis bez potíží porazil Elche

Bezproblémový vstup do nové sezony má za sebou Real Betis, který doma v pondělní dohrávce porazil Elche 3:0. Verdiblancos zadělali na výhru již v prvním poločase trefami Borjy Iglesiase a Juanmiho, který se prosadil i po změně stran. Klíčovým okamžikem ale bylo brzké vyloučení hostujícího Johna Donalda.

Real Betis změří síly s Elche

Real Betis se v úvodním kole představí na domácím stadionu a pokusí navázat na úspěšný minulý ročník. V cestě mu bude stát nevyzpytatelné Elche.

Legenda nekončí, Betis uzavřel nový kontrakt s Joaquínem

Ani čtyři křížky na krku nemusí být důvodem k ukončení kariéry a rovněž v takto pokročilém věku se dá pokračovat v profesionální kariéře, důkazem toho je Joaquín Sánchez. Čtyřicetiletý křídelník pokračuje v Betisu, se svým mateřským klubem dnes oficiálně prodloužil kontrakt o dalších dvanáct měsíců...

Real Madrid si s Betisem dělí body v utkání, kdy nikomu o nic nešlo

Poslední duely LaLigy za sebou mají i týmy Realu Madrid a Realu Betis. A pro diváky to zas tak atraktivní utkání nebylo, protože se dočkali jen minima šancí a ani jedné branky. Na postavení obou týmů se po remíze nic měnit nebude.

Čerstvý mistr se doma loučí proti Realu Betis

Real Madrid se loučí s úspěšnou sezonou LaLigy na stadionu Santiago Bernabéu v duelu s Realem Betis, v němž vlastně ani jednomu o moc nejde. Real Madrid končí jako jasný vítěz ligy a Betis zase ztratil možnost dostat se do Ligy mistrů.

Betis porazil Granadu, ale radost mu překazil městský rival

Letošní vítěz Copa del Rey Real Betis ještě mohl v případě vítězství zaútočit na Ligu mistrů, ale zatímco on své utkání nad Granadou zvládl a vyhrál 2:0, nepomohl mu výsledek souběžně hraného zápasu mezi Atléticem a Sevillou, který skončil 1:1. Betis tak skončí nejhůř na šestém místě. Granada bude muset o svojí prvoligovou příslušnost ještě zabojovat.

Granada ve formě bojuje s Realem Betis o definitivu záchrany

Real Betis stále nevzdává boj o Ligu mistrů, i když teď už by mu mohl pomoci jen velký zázrak. Béticos ale do poslední chvíle věří a proto návštěvníky z Granady nečeká snadný úkol. Ti ale taky musí bodovat, protože jsou pořád hodně blízko sestupovým pozicím.

Valencia s Betisem prohrála o tři góly

Nešťastné utkání sehrála na Mestalle Valencia. Los Che už jenom dohrávají sezonu, přesto chtěli doma potěšit své fanoušky a porazit čerstvého vítěze Copa del Rey. Tyto plány ale vzaly za své, když ve druhém poločase poslal Verdiblancos do vedení Willian José. Betis pak v závěru přidal další dva góly a po výhře 3:0 zůstává ve hře o Ligu mistrů, i když musí doufat v zaváhání Atlética.

Valencia chce Betisu vrátit prohrané finále

Je to jen pár dní od doby, kdy se oba týmy proti sobě postavily ve finále Copa del Rey. A Valencia tohle důležité utkání nezvládla, byť se rvala poměrně srdnatě. V úterý večer může svému soupeři tuhle ztrátu oplatit i s úroky, protože proti němu začne vložené 36. kolo LaLigy.

Real Betis se na Atlético nedotáhne, prohrál s Barcelonou

Velkou možnost dotáhnout se na čtvrté místo propásl Real Betis. Po domácí porážce s Barcelonou 1:2 zůstává na pátém místě a jeho ztráta na Ligu mistrů se může fatální zvýšit. Góly padaly na Estadio Benito Villamarín až v závěrečné čtvrthodině. Na trefu uzdraveného Fatiho sice rychle odpověděl Bartra, ale ve čtvrté minutě nastavení vstřelil rozhodující branku Alba.

Barcelona chce druhé místo, Béticos touží po Lize mistrů

Závěrečný duel sobotního programu slibuje hodně napínavý a snad i góly proložený zápas. Barcelona chce stvrdit druhé místo v LaLize a proti ní se postaví domácí Real Betis. A Pellegriniho svěřenci doufají ve výhru, protože ještě rozhodně nevzdali boj o Ligu mistrů.

Utkání odlišných poločasů přineslo Getafe cenný bod. Betis v honbě za Ligou mistrů ztratil

Fotbalisté Betisu nedokázali ve 34. kole španělské LaLigy překonat výborného Davida Soriu v bráně soupeře a s Getafe pouze remizovali 0:0. První půli si drželi střeleckou převahu, ale po přestávce vytuhli a pustili k šancím také domácí. Zatímco klub ze Sevilly ztratil veledůležité body v boji o účast v Lize mistrů, madridský celek se dostal o krok blíž k záchraně.

Getafe shání body na záchranu, Betisu jde o Ligu mistrů

Getafe pomalu ale jistě směřuje za záchranou a další cenné body si může připsat v pondělí večer. To se na jeho stadionu ukáže vítěz poslední edice Copa del Rey, Real Btis. Tým, který má stále šanci na Ligu mistrů a hodlá do ní dát všechno.

Isco opustí Real Madrid, usilovat o něho hodlá Betis

Andalusii v uplynulých letech vládla Sevilla, velký výkonnostní posun směrem vzhůru ale udělal Betis a své ambice hodlá ukázat i na přestupovém poli. Čerstvý vítěz Copa del Rey bojuje o účast v Lize mistrů a i na milionářskou soutěž by rád nalákal Isca...

Betis slaví po 17 letech zisk poháru. Valencia opět bez Evropy

Betis porazil ve finále Copa del Rey Valencii 2:1 po penaltách a ze zisku poháru se radoval znovu po 17 letech. Nerozhodný stav po základní hrací době zařídili už v první půli Borja Iglesias a Hugo Duro. Fotbalisté v zelenobílých dresech mohli několikrát rozhodnout po změně stran, nakonec se to však podařilo až Juanu Mirandovi v páté sérii závěrečného rozstřelu.