Deportivo La Coruña Španělsko - Deportivo La Coruña - Zprávy

Preview: Deportivo La Coruňa - Atlético Madrid

Deportivo La Coruňa hostí Atlétiko Madrid a nad Galicijci po dlouhých letech vážně visí hrozba sestupu. Celek je předposlední se 17 nasbíranými body.

Levante UD - Deportivo La Coruňa 0:1

Další porážka Levate, tentokráte velmi nešťastná, utvrdila dojem, že možná záchrana valencijského klubu v nejvyšší soutěži je jen v oblasti teorie. Nyní měli Žáby perfektní možnost se chytit, hráli proti předposlednímu Deportivu. Jenže přestože měli v průběhu zápasu mírnou převahu, nešťastná hrubka Serrana pár minut před koncem zajistila tři body Deportivu.

Preview: Levante UD - Deportivo La Coruňa

Poslední s předposledním se utkají na městském stadiónu ve Valencii, kde Levante hostí Deportivo. La Coruňa je sice nad svým soupeřem jen o jednu příčku, jenže má také o sedm bodů více (má tedy dvakrát tolik co Levante), což je velmi podstatný rozdíl. Zatímco totiž Levante už prakticky všichni odepsali, svěřenci Migueal Ángela Lotiny mají stále velké šance na udržení.

Deportivo La Coruňa - Real Zaragoza 1:1

Real Zaragoza sice díky brance Diega Milita na hřišti Deportiva vedl, ale La Coruňa si zkrátka prohrát další domácí zápas dovolit nesměla. Nezbylo jí tedy nic jiného, než v 53. minutě vyrovnat Coloccinim. Ani zisk bodu není zrovna úspěch, což platí pro obě strany.

Preview: Deportivo La Coruňa - Real Zaragoza

Deportivo La Coruňa vyzve na svém stadiónu El Riazor Zaragozu a pro oba celky se jedná o velmi důležitý zápas. Hosté jsou až na desátém místě, domácí dokonce předposlední a ani jeden z trenérů nesedí na své židli zrovna nejpevněji.

FC Barcelona - Deportivo La Coruňa 2:1

Barca obrátila nepřiznívý vývoj zápasu s Deportivem La Coruňa a po výhře 2:1 se vrátila zpět na druhé místo. Hosty poslal do vedení krásnou trefou Cristian, Blaugranas otočili díky Ronaldinhovi, který proměnil penaltu, a Xavimu. Los Blanquiazules tedy i nadále zůstávají v sestupových vodách, rozhodně však neodehráli špatný zápas.

Preview: FC Barcelona - Deportivo La Coruňa

S velkou nadějí upírají všichni fanoušci Barcelony své zraky k nedělnímu zápasu Blaugranas proti Deportivu La Coruňa. Domácí jsou jasným favoritem, Deportivo přijíždí z pozice týmu umístěného na sestupových pozicích a bod by pro něj měl cenu zlata.

La Coruňa má zablokované přestupy

Dluhy fotbalového Deportiva La Coruňa už dosáhly takové výše, že mu španělská Liga profesionálních klubů zablokovala přestupy. Bezprostředním impulzem byla stížnost bývalého hráče La Coruňi Diega Tristana k arbitráži, u níž se domáhá vyplacení tří měsíčních výplat, které mu klub údajně dluží.

Deportivo La Coruña - CA Osasuna 1:2

Deportivo La Coruňa to zkrátka doma neumí. Je to dokonce tak špatné, že na stadiónu El Riazor prohrálo s Osasunou, která se předtím nacházela v sérii tří zápasů bez zisku jediného bodu. Domácí sice dokázali pár minut před koncem srovnat, ale nerozhodný stav netrval dlouho, když se hrdinou Pamplony stal v 88. minutě Dady.

Athletic Bilbao - Deportivo La Coruña 2:2

Athletic Bilbao doma příliš mnoho zápasů nevyhrává. A po dnešku bude počet překvapených touto informací opět o něco méně. Když se totiž v prvním poločase dostanete do vedení, v ten nejvhodnější moment – krátce po začátku druhé půle – svůj náskok ještě zvýšete a přesto nejste schopni vedení udržet, je zkrátka někde problém. Toho problému dokázalo využít Deportivo La Coruňa a získalo veledůležitý bod.

Preview: Athletic Bilbao - Deportivo La Coruña

Veledůležitý zápas pro oba soupeře je na programu na San Mamés. Domácí Athletic se pokusí urvat teprve druhé vítězství na své půdě v sezóně, zatímco La Coruňa musí nutně bodovat, aby se oddálila sestupovým pozicím.

Valeron se zapojil do tréninku, zda bude moci pokračovat ale neví

Juan Carlos Valeron se po několika operacích kolena opět zapojil do tréninku fotbalistů Deportiva La Coruňa. Ani on sám ale v tuto chvíli neví, zda bude moci pokračovat v profesionální kariéře...

Deportivo La Coruña - Racing Santander 0:1

Deportivo La Coruňa doplatilo na tragickou koncovku a prohrálo na domácím hřišti s Racingem Santander. Kantábrijci tak prodloužili svou sérii neporazitelnosti již na sedm zápasů, děkovat za to mohou hlavně brankáři Toňovi, který zlikvidoval několik tutovek domácích.

Real Murcia - Deportivo La Coruña 0:2

Deportivo La Coruňa udělilo svému soupeři lekci z produktivity a na hřišti Realu Murcia vyhrálo 2:0. Domácí byli po celý průběh zápasu aktivnější, ale doplatili na špatnou koncovku a po trefách Xisca s Guardadem možná trošku nezaslouženě neuhráli ani bod.

Deportivo La Coruña - RCD Mallorca 1:1

Ani místy drtivá převaha Deportiva nepomohla domácím k zisku tří bodů proti více než polovinu zápasu o desíti hrající Mallorce. Ostrované se dostali do vedení hned v úvodu díky brance Guizy, šest minut před přestávkou byl ale za faul na Bodipa vylouče brankář Moyá a ze zároveň nařízení penalty srovnal Guardado.