Córdoba CF Španělsko - Córdoba CF - Zprávy

Preview: Espanyol Barcelona - Córdoba CF

Ambiciózní Espanyol Barcelona je zvyklý na boje o střed tabulky, ale rád by do pohárů. Nyní se nachází někde mezi - současná devátá příčka ukazuje, že se katalánskému celku daří být v první části tabulky, ale na boje o poháry to zatím není. V pátek večer čeká domácí host z Córdoby, který má spíše sestupové starosti.

Córdoba CF - Valencia CF 1:2

Drama až do posledních minut bylo k vidění v sobotním klání Córdoby s hosty z Valencie. Netopýři sice vyhráli, ale stálo je to hodně úsilí. Córdoba podala velmi dobrý výkon, ale na body to nakonec nestačilo. Zatímco první poločas nepřinesl mnoho atraktivní podívané, druhý už byl mnohem lepší.

Preview: Córdoba CF - Valencia CF

V sobotu večer se Valencia pokusí vyhrát potřetí v řadě v La Lize, když přijede navštívit Córdobu. Ta je zatím poslední a její aktuální forma moc důvěry nevzbuzuje. Córdoba prohrála poslední čtyři zápasy. Podaří se jí prolomit smůlu a překonat favorizované Netopýry.

Sevilla FC - Córdoba CF 3:0

Sevilla potvrdila roli favorita a přehrála na domácí půdě v rámci andaluského derby nováčka z Córdoby pohodlně 3:0. O první gól se postaral Grzegorz Krychowiak hlavou z rohového kopu šest minut před koncem první půle a nabyté vedení pak pojistili Bacca s Iborrou.

Preview: Sevilla FC - Córdoba CF

Sevilla v poslední době trochu ztratila na lesku a kvůli třem ligovým porážkám z posledních čtyř kol se propadla na pátou pozici o dva body za Valencii s favorizovanou první trojicí na hony vzdálenou. Jen o bod zpátky navíc číhá Villarreal, a tak je pro Andalusany domácí zápas s tápající Córdobou tou správnou příležitostí, jak se zase dostat na vítěznou vlnu.

Córdoba CF - UD Almería 1:2

Andaluské klání v přímém boji o sestup nakonec vyznělo lépe pro Almeríi, která dokázala zvítězit na půdě Córdoby 2:1. Domácí přitom vedli po brance Fedeho Cartabii, avšak dvě trefy Míchela Maceda v rychlém sledu zařídily obrat a klíčové tři body do ligové tabulky.

Preview: Córdoba CF - UD Almería

Další čistokrevný záchranářský souboj sehraje Almería v Córdobě. Domácí už dvakrát v řadě odešli z ligového utkání s prázdnou a budou chtít určitě napravit dojem z nepovedeného utkání s trápícím se Vigem. Almería je ale v tabulce pouze bod před svým soupeřem a také Martínezův tým má tak dostatek důvodů nechat na hřišti vše.

Celta Vigo - Córdoba CF 1:0

Fotbalisté Celty Vigo si mohou konečně oddechnout, jejich desetizápasová mizérie bez jediného vítězství je konečně u konce. Na domácí půdě totiž galicijský celek doslova vydřel těsné prvenství 1:0 nad nováčkem z Córdoby. O jedinou branku utkání se postaral útočník Nolito.

Preview: Celta Vigo - Córdoba CF

Celta Vigo po nebývale úspěšném vstupu do sezony stejně tak nebývale upadla do katastrofální krize, a tak se z možného adepta na pohárové umístění stala seriózním kandidátem na boj o sestup v rozmezí pouhých několika měsíců. Domácí zápas s Córdobou tak nabývá na důležitosti i pro trenéra Eduarda Berizza, jehož budoucnost se zdá býti v ohrožení.

Córdoba CF - Real Madrid 1:2

Až po hodně vypjatém boji dnes Real Madrid urval tři body v Córdobě. Domácí rychle vedli po penaltě nařízené již v 2. minutě, ale ještě do přestávky vyrovnal Benzema. V závěru zápasu, ve kterém byl vyloučen Cristiano Ronaldo a později i domácí Cartabia, zajistil všechny body pro Real z další penalty Gereth Bale.

Preview: Córdoba CF - Real Madrid

Lídr tabulky svůj souboj dvacátého kola La Ligy odehraje v sobotu na půdě Córdoby. Real kráčí neochvějně za titulem a zápas v Andalusii by pro něj měl být hračkou. Domácí si jako nováček soutěže mohou souboj s úřadujícími evropskými i světovými klubovými šampiony užívat.

Každým dnem se zlepšujeme, raduje se kouč Córdoby Djukić

Druhá polovina tabulky španělské ligy je hodně vyrovnaná a už do její první části se posunula Córdoba. Nováčkovi Primera División nevyšel úvod sezony a zlepšení přišlo až pod novým trenérem Miroslavem Djukićem, který v říjnu nahradil Alberta Ferrera...

Córdoba CF - SD Eibar 1:1

Córdoba nakonec jen remizovala v páteční předehrávce 19. kola nejvyšší španělské ligy s Eibarem 1:1. Domácí sice skvěle začali, když se Andone trefil již v první minutě po chybě obrany, ale hosté se nevzdali a dvacet minut před koncem utkání srovnal na konečných 1:1 čerstvě střídající Mikel Arruabarrena.

Preview: Córdoba CF - SD Eibar

Córdoba se v páteční předehrávce devatenáctého kola Primera División postaví proti Eibaru. A bude se snažit zlomit prokletí, které s sebou Eibar přináší. Z posledních deseti zápasů vyhrála Córdoba jen jednou...

Rayo Vallecano - Córdoba CF 0:1

Rayo Vallecano se do první desítky po tomto kole nepodívá, protože pondělní dohrávku nezvládlo. Prohrálo o jediný gól smolné utkání s Córdobou, která sice nebyla výrazně lepší, ale pomohla jí vlastní branka domácího obránce Abdoulayeho Ba.