FK Moskva Rusko - FK Moskva - Zprávy

Sestřelí Koller i FK Moskva?

Křídla Sovětů mají v duelu proti FK Moskva výhodu domácího prostředí, ale vyhráno určitě nemají. Je totiž obecně známo, že FK Moskva je venku mnohem silnější než doma.

Slávu věhlasného Torpéda má oprášit FK Moskva

Slavný ruský klub Torpédo Moskva zažívá největší krizi v historii klubu, potácí se v druhé lize a tíží ho finanční problémy. Nyní mu svitla naděje na lepší zítřky, spasit ho má FK Moskva. Sloučení však předchází řada otazníků.

11.10.2008 Aktuality 30 komentářů
Zaujalo nás

Pesjakov poslal Šinnik do kolen

Chybující brankář Pesjakov se postaral o vítězství FK Moskva 2:1. Šinnik může prohra poprávu mrzet, byl totiž aktivnějším celkem.

Fotbalisté FK Moskva si po vyřazení z UEFY budou chtít zpravit chuť proti Šinniku

Nedělní utkání FK Moskva – Šinnik Jaroslavl bude důležité a možná i existenční pro hostující mužstvo. Šinnik se krčí na posledním místě a jeho ztráta na nesestupové pozice se pomalu zvětšuje.

Maxi López necítí důvěru trenéra

Argentinec Maxi López se rozpovídal pro deník Sport-Express o své nynější nelehké situaci. V otevřeném rozhovoru si postěžoval na nedostatek důvěry trenéra Olega Blochina a nevyloučil odchod z FK Moskva.

Argentinec Bracamonte sestřelil Rubin Kazaň

FK Moskva přerušil vítěznou šňůru Rubinu Kazaň, z hlavního města Tatarstánu si odváží tři body. Rozhodl o nich útočník Hector Bracamonte, který se trefil krátce před koncem poločasu.

Rubinu v cestě za titulem stojí další překážka - FK Moskva

Prodlouží Rubin Kazaň šňůru šesti ligových výher v řadě? V neděli se utká s FK Moskva, které je jedním ze žhavých kandidátů na cenu pro největší zklamání ruské Premier Ligy 2008.

Maxi López se ocitl v nemilosti trenéra Blochina

Kormidelník FK Moskva Oleg Blochin ztratil trpělivost s argentinským útočníkem Maxi Lópezem. Po středečním utkání Kubok Rossiji proti Těreku Groznyj jej za přístup k utkání nevybíravým způsobem kritizoval.

Nalčik zaskočil FK Moskva

Spartak Nalčik překvapivě veze tři body ze stadionu Eduarda Strelcova, porazil totiž FK Moskva hladce 3:1.

FK Moskva přivítá trápící se Spartak Nalčik

FK Moskva hostí na stadionu Eduarda Strelcova Spartak Nalčik. Právě proti Nalčiku si připsali fotbalisté FK Moskva vůbec první vítězství v tomto ročníku, když zvítězili přesvědčivě 3:0. Nalčik tak má co oplácet.

Fotbalisté FK Moskva ovládli druhý poločas a porazili Spartak

Spartak sice po poločase vedl 1:0 díky brance mladíka Ryžkova, ale domácí hráči dvěma brankami v dějství druhém otočili nepříznivý vývoj a z derby vyšli jako vítěz. Utkání sledoval z tribuny nový trenér Spartaku Michael Laudrup.

V derby hostí FK Moskva Spartak

Další z řady moskevských derby se odehraje na stadionu Eduarda Strelcova, domácí FK Moskva vyzve Spartak.

O výhru proti FK Moskva přišlo Dinamo v nastavení

První utkání bez hvězdného Portugalce Dannyho nedopadlo pro modrobílé ideálně. Fotbalisté Dinama totiž neudrželi hubené vedení proti FK Moskva. Inkasovali v 90. minutě, když se trefil záložník Rebko.

Dinamo už bez Dannyho hostí FK Moskva

Jak si bude dařit Dinamu Moskva bez hvězdného Portugalce Dannyho? Cesta za titulem se modrobílým znatelně zkomplikovala. Nebo ne? Odpovědět kritice může tým mladého trenéra Alexeje Kobeleva proti FK Moskva.

Amkar přerušil šňůru bodových ztrát, uspěl na hřišti FK Moskva

Amkar Perm brankou Sikimiče v nastavení přerušil šestizápasovou šňůru bez vítězství, domácí FK Moskva porazil nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.