FC Augsburg Německo - FC Augsburg - Zprávy

FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05 2:1

Zdá se, že Mainz v Augsburgu prostě nevyhraje, ani kdyby se rozkrájel. V dnešním vzájemném utkání předvedly oba týmy dramatické a zábavné představení, ale vítěz mohl být jenom jeden - v tomto případě se jím stal domácí Augsburg.

Preview: FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05

Ne, takhle to prostě dál nepůjde - pokud si chtějí Augsburg a Mainz v květnu odfajfkovat sezonu jako úspěšnou, musí urychleně zabrat. V jejich vzájemném zápase tak půjde o hodně.

Bayer Leverkusen - FC Augsburg 2:1

Zdá se, že Augsburgu zkrátka není proti Leverkusenu přáno - ani na šestý pokus totiž nedokázal bavorský celek proti silnému soupeři bodovat. Tentokrát to ovšem bylo hodně těsné..

Preview: Bayer Leverkusen - FC Augsburg

Do výborné formy se dostal Leverkusen, který se drží v přímém kontaktu s vedoucím duem a dnes proti Augsburgu nebere nic jiného než tři body.

Vlci otočili utkání na půdě Augsburgu a konečně berou tři body

Trápící se Wolfsburg si ani na půdě SGL Areny nevedl zrovna dvakrát přesvědčivě, ovšem ještě do přestávky zvládl otočit nepříznivý stav a nakonec těsné vedení přetavil ve vytoužené vítězství, které VfL posouvá blíže k pohárovým příčkám.

Preview: FC Augsburg - VfL Wolfsburg

Tečku za devátým kolem německé nejvyšší soutěže udělají mužstva Augsburgu a Wolfsburgu. Oba týmy se zatím nacházejí ve spodní polovině tabulky, což pro bohaté hosty vzhledem k jejich pohárovým ambicím není zrovna uspokojivé.

Schalke 04 - FC Augsburg 4:1

Zdá se, že bundesligová krize, která dlouho svírala Schalke, je minulostí - svěřenci Jense Kellera navázali na výhru v Lize mistrů v Basileji dalším úspěchem. Augsburg si domů odváží výprask 1:4.

Preview: Schalke 04 - FC Augsburg

Liga mistrů je pryč, teď přichází zase domácí starosti - alespoň taková je nejspíš nálada v táboře Schalke, které v 8. kole přivítá doma nebezpečný Augsburg.

FC Augsburg - Borussia Mönchengladbach 2:2

Ve vyrovnaném utkání mezi domácím Augsburgem a Mönchengladbachem to dlouho vypadalo, že si hosté připíší první letošní vítězství na cizí půdě; díky vyrovnávací trefě Milika z 88. minuty z toho byl nakonec pouze bod. I ten je však v tomto ohledu premiérový.

Hříbata se pokusí venku konečně zabrat na hřišti Augsburgu

Podruhé za sebou nám páteční předehrávka servíruje utkání Mönchengladbachu, který se tentokráte vydá do SGL Areny, kde doposud až nečekaně dobře šlapající FCA rozhodně nebude pro porýnský celek lehkým soustem.

Hannover 96 - FC Augsburg 2:1

Augsburg sice na horké hannoverské půdě vedl, ale domácí nakonec dokázali utkání otočit a nadále tak drží neporazitelnost před vlastním publikem. Všechny góly padly ve druhém poločase.

Preview: Hannover 96 - FC Augsburg

Augsburg začal sezonu dvěma prohrami, ale pak už to šlo ráz na ráz - tři body poprvé, podruhé, potřetí, klubový rekord a vystřelení na šesté místo v tabulce. Jak si Weinzierlův tým povede v Hannoveru?

FC Augsburg - SC Freiburg 2:1

Fotbalisté Augsburgu potvrdili velmi dobrou formu z poslední doby a díky brance v 90. minutě porazili Freiburg 2:1. Na konto si tak připsali svou třetí výhru za sebou a dostali se do horní poloviny tabulky. Hosté mají po pěti kolech na kontě stále jen dva body a nacházejí se na dně Bundesligy.

Preview: FC Augsburg - SC Freiburg

Fotbalisté Augsburgu se loni zachraňovali až v samém závěru a měli velmi špatný podzim, do letošního ročníku bundesligy vstoupili vcelku slušně. Ze čtyř zápasů získali hned šest bodů a nacházejí se ve středu tabulky. Naopak Freiburg v předchozí sezóně zářil a probojoval se nakonec do základní skupiny Evropské ligy, kde vyzve český Liberec, nicméně v německé nejvyšší soutěži zatím nevyhrál a se dvěma body rozhodně nemůže být spokojený.

Morávka v nominaci na kvalifikaci nahradí plzeňský Kolář

V nominaci české reprezentace na kvalifikační utkání s Arménií a Itálií došlo k druhé vynucené změně. Po Matěji Vydrovi nemůže ze zdravotních důvodů dorazit ani záložník bundesligového Augsburgu Jan Morávek. Nahradí ho Daniel Kolář z Plzně.