UC Sampdoria (Itálie)

Cagliari Calcio - UC Sampdoria 2:2

Sampdoria Janov svojí špatnou bilanci na půdě Cagliari nevylepšila, přestože tam tentokrát vedla po prvním poločase už 2:0. Z dobré práce Gastóna Ramíreze dvakrát těžil Fabio Quagliarella, ale domácí po změně stran manko stáhli a vyrovnali. Kuriózní branku vstřelil po chybě Viviana Diego Farías.
09.12. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Cagliari Calcio - UC Sampdoria

Šestnácté kolo italské nejvyšší soutěže odstartuje zápas mezi Cagliari a Sampdorií Janov, kde papírovým favoritem budou hosté a to navzdory faktu, že poslední dvě kola prohráli. Námořníky čeká těžký úkol, zvítězit na půdě soupeře, kde se jim to už deset let nepodařilo.
09.12. | Previews | žádný komentář

UC Sampdoria - SS Lazio 1:2

Sampdoria Janov poprvé v sezoně prohrála domácí zápas, když se o to famózním obratem postaralo Lazio Řím. Hosté ještě deset minut před koncem prohrávali 0:1, ale obrat svými brankami zařídili Milinkovič-Savič a střídající Felipe Caicedo.
03.12. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: UC Sampdoria - SS Lazio

Hodně náročné utkání čeká Lazio, které svede bitvu na stadionu Luigi Ferraris v Janově. Biancocelesti v posledních týdnech ztratili vynikající formu a v tabulce se propadli až za svého městského rivala AS. Navíc ze zadních pozic tlačí na Lazio právě Sampdoria, která tady před nedávnem přejela Juventus.
03.12. | Previews | 1 komentář

Bologna doma přejela Sampdorii a poháry má na dohled

Bologna předvedla parádní utkání se Sampdorií Janov, která zažila naopak totální výpadek. Domácí nasázeli svému soupeři tři branky, jejichž autory se stali Verdi, Mbaye a Okwonkwo. Sampdoria naprosto selhala a nedokázala soupeře ohrozit ani přesto, že domácí museli celý druhý poločas dohrávat v početním oslabení!
25.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Donadoni v honbě za stou výhrou hostí Sampdorii

Boloňa má před sebou náročného soupeře a velkou výzvu. V sobotu odpoledne jako první přivítá Sampdorii Janov, která rozhodně neztrácí chuť ani formu. Domácí jsou ale velmi nebezpečnou a odhodlanou skvadrou, která by nyní ráda dala dárek svému trenérovi.
24.11. | Previews | žádný komentář

Sampdoria doma těsně vyhrála, Juventus zabral příliš pozdě

Sampdoria Janov se postarala o hodně velké překvapení, protože si s favoritem z Turína poradila jednoduše! Pasivně hrající Stará dáma inkasovala od Zapaty, Torreiry a Ferrariho a vypadalo to na debakl, jenže pak snížili Higuaín a následně také Dybala.
19.11. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Doria se proti Juve trápí, teď je ale ve formě

Juventus Turín zahájil stíhací jízdu za první Neapolí a dalším náročným soupeřem pro něj bude Sampdoria Janov. Janovský celek je odhodlán udělat maximum, jenže doma mu to proti návštěvě z Turína zase tak moc nejde.
17.11. | Previews | 2 komentáře

Janov CFC - UC Sampdoria 0:2

Prestižní Derby della Laterna mezi oběma janovskými kluby skončilo vítězstvím Sampdorie, čímž se potvrdilo, v jakém rozpoložení se oba celky nacházejí. Zatímco Sampdoria je šestá, Grifové zůstávají v sestupovém pásmu. Sampdoria udeřila dvakrát a pokaždé v jednom poločase. Na branku Gastona Ramíreze navázal pár minut před koncem Fabio Quagliarella.
06.11. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Quagliarella nevylučuje, že by kariéru mohl ukončit v Sampdorii

Fabio Quagliarella koncem ledna oslaví své pětatřicáté narozeniny a tou dobou bude v hlavě spřádat plány na závěr své aktivní kariéry. Italský útočník by jí mohl uzavřít v janovské Sampdorii, tedy v klubu, jemuž odvádí velmi cenné služby...
04.11. | Aktuality | 9 komentářů
29.11. Sampdoria přivítá AS Řím až 24. ledna
Na 24. ledna bylo nakonec přeloženo utkání italské ligy mezi Sampdorií a AS Řím. Hrát se původně mělo v první polovině září, vinou silného deště ovšem byl duel tehdy odložen a původně přeplánován na 13. prosince, tento termín ovšem není vyhovující díky tomu, že Sampdoria postoupila do dalšího kola poháru. (football-italia.net)
28.11. Sampdoria přišla o Linettyho a Striniće
Sampdoria o víkendu prohrála s Bolognou a navíc přišla o dva hráče - záložník Karol Linetty a obránce Ivan Strinić si přivodili svalová zranění a čekají na výsledky podrobných testů. (football-italia.net)
11.11. Ferrero chtěl angažovat kouče Sarriho
Maurizio Sarri před více než dvěma lety zamířil z Empoli na lavičku Neapole, mohl však klidně působit u ligové konkurence. Prezident Sampdorie Massimo Ferrero potvrdil, že měl o zkušeného odborníka zájem, nakonec však přivedl Waltera Zengu a Sarri následně zamířil do Neapole, kterou vede do této chvíle. (football-italia.net)
27.10. Sampdoria si chce pojistit Praeta
Dennis Praet má se Sampdorií kontrakt do roku 2021, přesto janovský celek pracuje na jeho prodloužení. Kontrakt belgického záložníka totiž obsahuje doložku o uvolnění ve výši 25 milionů eur, kterou hodlají Blucerchiati z nového pracovního dokumentu odstranit a zároveň by chtěli 23letému záložníkovi výrazně navýšit plat. (football-italia.net)
24.10. Torreira objektem zájmu Interu
Milánský Inter touží po zisku Artura Vidala, pokud by však námluvy se záložníkem Bayernu Mnichov nevyšly, mají údajně Nerazzurri připravenou náhradu. Tou by se mohl stát Lucas Torreira z konkurenční Sampdorie Janov. (transfermarketweb.com)
16.10. Sampdoria se zajímá o Malleta
Joris Mallet by si mohl vyzkoušet italskou nejvyšší soutěž. Zájem o teprve 18letého hráče Sint-Truidense má janovská Sampdoria. (transfermarketweb.com)
07.10. Viviano se vrátil do sestavy Sampdorie
Fanoušci Sampdorie Janov znovu viděli v akci Emiliana Viviana. Zkušený brankář, jenž má za sebou operaci přetrženého předního zkříženého vazu v koleni, odchytal poločas přátelského utkání s Carrarese (0:0). (football-italia.net)
24.09. Sampdoria se dvěma skalpy AC Milán v řadě
Něco výjimečného se dnes podařilo janovské Sampdorii, když si už podruhé za sebou v lize vyšlápla na AC Milán a opět přitom ani jednou neinkasovala. Dvě slepené výhry nad Rossoneri naposledy Sampdoria uhrála roku 1997. (squawka.com)
24.09. Silvestre a Quagliarella zaokrouhlili starty
Matías Silvestre a Fabio Quagliarella dnes v barvách Sampdorie bojují proti AC Milán, přičemž oba před výkopem utkání přebrali památku na svůj jubilejní stý start za janovský klub. (football-italia.net)
09.09. Sampdoria proti AS Řím až v prosinci?
Dnešní zápas italské ligy mezi Sampdorií Janov a AS Řím byl nakonec kvůli neuspokojivému počasí odložený, odehrát by se pak mohl až za tři měsíce. Giallorossi mají kvůli účasti v Lize mistrů nahuštěný program, mezi nejpravděpodobnější data, kdy by se tak mohl přeložený duel, odehrát, se tak jeví 13. nebo 20. prosince. (football-italia.net)