UC Sampdoria (Itálie)

 

Torreira oficiálně vyměnil Sampdorii za Arsenal

Arsenal dotáhl do zdárného konce příchod Lucase Torreiry. Dvaadvacetiletý uruguayský středopolař se do Londýna stěhuje ze Sampdorie Janov, obě strany se potom dohodly na pětileté spolupráci...  
10.07. | Aktuality | 246 komentářů
 

Záložník Jankto dokončil přestup z Udine do Sampdorie

Reprezentant Jakub Jankto v rámci italské ligy přestoupil z Udine do Sampdorie, která příchod dvaadvacetiletého záložníka potvrdila na svém webu. Janovský klub nejprve Jankta získá na hostování a to se změní v povinný transfer. Média spekulují o částce 15 milionů eur (asi 389 milionů korun), což by z odchovance Slavie udělalo šestého nejdražšího českého hráče historie.  
06.07. | Aktuality | 70 komentářů
 

Jankto dorazil do Sampdorie na lékařkou prohlídku

Český reprezentant Jakub Jankto dnes dorazil do Sampdorie Janov na lékařskou prohlídku před chystaným přestupem z Udine za 15 milionů eur (asi 389 milionů korun), což by z něj udělalo šestého nejdražšího českého hráče historie.  
06.07. | Aktuality | 114 komentářů
 

Jankto podle italských médií přestoupí do Sampdorie

Český reprezentant Jakub Jankto má podle italských médií blízko k přestupu z Udine do Sampdorie Janov. Televizní stanice Sportitalia uvedla, že oba kluby už se domluvily na odstupném ve výši 15 milionů eur (téměř 390 milionů korun), rozloženém do několika splátek v průběhu příštích let.  
01.07. | Aktuality | 73 komentářů
 

Strinič přestupuje ze Sampdorie do AC Milán

Obránce Sampdorie Janov Ivan Strinič potvrdil, že v létě přestoupí do AC Milán. "Podepsal jsem smlouvu na tři roky," řekl. Oficiálně prý bude transfer oznámen po mistrovství světa.  
27.05. | Aktuality | 115 komentářů
 

SPAL se zachránil, oslabená Doria padla

Ve Ferraře se může naplno urputně slavit, protože SPAL v roli nováčka dokázal vybojovat prvoligovou příslušnost i pro příští ročník! To se mu povedlo v domácím utkání proti Sampdorii Janov a díky brankám Antenucciho s Grassim. Sampdoria opět nezvládla roli favorita, k čemuž ale "pomohlo" také rychlé vyloučení Caprariho.  
21.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

SPAL má poslední šanci proti Sampdorii

SPAL nemá nic jistého a sestup je pro něj i před posledním ligovým kolem ročníku velmi reálnou hrozbou. Má sice situaci ve svých rukou, ale musí vyhrát. A to by mohlo být proti Sampdorii hodně těžké, třebaže se Námořníkům aktuálně moc nedaří.  
18.05. | Previews | žádný komentář
 

UC Sampdoria - SSC Neapol 0:2

Neapol dosáhla na stadionu Luigi Ferraris hořkého vítězství, protože i přes výsledek 2:0 přišla definitivně o možnost získat Scudetto. Z Říma totiž přišel nerozhodný výsledek Juventusu, který mu k obhajobě postačoval. Neapol zlomila odpor soupeře až v závěrečné dvacetiminutovce, kdy se trefili Arkadiusz Milik a Raúl Albiol.  
13.05. | Komentáře a souhrny | 1 komentář
 

Preview: UC Sampdoria - SSC Neapol

Ve večerním duelu vyběhnou na trávník stadionu Luigi Ferraris Sampdoria a druhá Neapol. Šance na mistrovský titul na straně Parthenopei klesly na minimum, nicméně stále existují a dokud tomu tak bude, nehodlají hosté v závěru sezony nic vypouštět. Stejné je to i na straně Sampdorie, která ještě může za určitých okolností dosáhnout na Evropskou ligu.  
13.05. | Previews | 1 komentář
 

US Sassuolo - UC Sampdoria 1:0

Hodně důležité tři body získalo v souboji se Sampdorií Janov Sassuolo. Výhru Neroverdi zařídil jedinou brankou Matteo Politano! Pro domácí tím záchranářské práce ještě nekončí, ovšem dvě kola před koncem mají čtyřbodový náskok. Porážka pro Sampdorii znamená prakticky konec nadějí na Evropskou ligu.  
06.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
19:59 Sampdoria si vypůjčila Audera
Emil Audero stráví nadcházející ročník v Sampdorii Janov. Ta se na hostování mladého brankáře dohodla s Juventusem, jenž dostane milion eur. (football-italia.net)
11:30 Sampdoria oznámila příchod Tavarese
Brazilský obránce Junior Tavares přichází do italské Sampdorie Janov na roční hostování s opcí. Klub se pochlubil angažováním 22letého fotbalisty, který dosud hrál za Sao Paulo, na svém oficiálním webu. (transfermarketweb.com)
10:50 Sampdoria touží po Defrelovi
Útočník Gregoire Defrel by mohl brzy vyměnit AS Řím za Sampdorii Janov. Další jednání o budoucnosti francouzského forvarda mají být na programu ve středu a janovský klub má mít o přestup eminentní zájem. Defrel strávil v AS Řím po přesunu ze Sassuola jednu sezónu. I kvůli zranění se ale výrazněji neprosadil a zaznamenal jediný gól. (football-italia.net)
13.07. Sampdoria prý dohodla příchod Audera
Emil Audero by měl vyměnit Juventus za Sampdorii Janov. Tu by měl mladý gólman posílit formou ročního hostování s opcí ve výši 15 milionů eur, přičemž "Stará dáma" by následně mohla využít předkupního práva ve výši 15 milionů. (football-italia.net)
12.07. Atalanta potvrdila angažování Zapaty
Duván Zapata se znovu stěhuje. Kolumbijský útočník, jenž před nedávnem natrvalo zamířil z Neapole do Sampdorie Janov, bude nadcházející dva roky hostovat v Atalantě Bergamo, která zaplatí 14 milionů eur a za dalších 12 si následně bude moct 27letého útočníka zajistit na trvalý přestup. (football-italia.net)
11.07. Sampdoria má brzy získat Tavarese
Júnior Tavares se vydá na své první evropské angažmá. Obránce São Paula má získat janovská Sampdoria, kde již 21letý zadák úspěšně prošel zdravotní prohlídkou. (football-italia.net)
11.07. Sampdoria nemůže počítat s Álvarezem
Ricardo Álvarez ukončil smlouvu se Sampdorií Janov. Obě strany měly spolupracovat ještě jednu sezónu, zkušený záložník se však dohodl na rozvázání kontraktu, jeho další kroky by potom měly směřovat do Atlasu Guadalajara. (football-italia.net)
09.07. Torreira zamířil na zdravotní prohlídku
Arsenal by měl co nevidět představit Lucase Torreiru. Londýnský celek se dohodl se Sampdorií, nyní už zbývá jen úspěšné podstoupení zdravotní prohlídky, na kterou uruguayský reprezentant právě zamířil. (football-italia.net)
06.07. Torreira se blíží k přestupu do Arsenalu
Lucas Torreira má namířeno ze Sampdorie do Arsenalu. Londýnský klub dojednává přestup uruguayského záložníka za 26 milionů liber, vše by mohlo být potvrzeno začátkem příštího týdne. (bbc.com)
06.07. Jankto dorazil na zdravotní prohlídku
Jakub Jankto dorazil do Janova a podrobuje se zdravotní prohlídce v Sampdorii. Český záložník přijde na přestup z Udinese, které dostane odstupné patnáct milionů eur. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi