Turín FC Itálie - Turín FC - Zprávy

Calcio Catania - FC Turín 1:2

Turín porazil v důležitém záchránářském souboji Catanii Calcio, když se mu podařilo zvrátit nepříznivý stav. Domácí sice zásluhou Spinesiho již ve třetí minutě vedli, ale o dvě minuty později srovnal Diana a ve druhém poločase rozhodl Di Natale. Turíňané tak opět trochu poodskočili sestupovému pásmu, naopak Catania se mu přiblížila.

Preview: Calcio Catania - FC Turín

V Catanii diváci uvidí souboj týmů, které jsou zužovány záchranářskými pracemi. Domácí Catania Calcio totiž přivítá FC Turín. Catania je v současnosti na šestnácté pozici jen s dvoubodovým náskokem. Turínští jsou na tom o trošičku lépe. Jejich náskok je čtyřbodový.

FC Turín - AC Milan 0:1

AC Milán potvrdil, že se mu na hřištích soupeřů daří a po výhře nad domácím FC Turín si připsal veledůležité tři body. O výhře Milána rozhodl ve druhém poločase Alexandre Pato.

Preview: FC Turín - AC Milan

Do Turína v rámci 30. kola zajíždí milánské AC. Domácí FC Turín je po posledních dvou porážkách čtrnácté. AC Milán také dvakrát prohrál a vytoužený cíl být alespoň čtvrtý se vzdaluje. Po neúspěchu před domácím publikem musí Rossoneri zabrat, jinak si Ligu mistrů nezahrají.

FC Turín - Udinese Calcio 0:1

Udinese nakonec dokázalo udržet těsný jednobrankový náskok a odvezlo si z Turína tři body za vítězství 1:0. Jediným střelcem utkání byl Simone Pepe. Nicméně, Sampdoria Janov senzačně vyhrála v Miláně, a tak se pozice Udinese nemění. FC Turín si o jednu příčku pohoršilo a nyní je čtrnácté.

Preview: FC Turín - Udinese Calcio

Třináctý FC Turín přivítá na olympijském stadionu v Turíně sedmé Udinese Calcio. Hostující celek přišel v minulém kole o pozici zajišťující Pohár UEFA. Nyní si ji bude chtít vydobýt zpět. Na šestou Sampdorii ztrácí totiž jen bod a janovský celek navíc jede do Milána.

Cagliari Calcio - FC Turín 3:0

Cagliari dokázalo, že se mu v posledních zápasech na domácím stadionu daří. Tentokrát odjelo s prázdnou turínské FC. Vytoužená záchrana se tak o malinko přiblížila, naopak pro hosty to znamená další komplikace.

Preview: Cagliari Calcio - FC Turín

Po porážce v Catanii musí Cagliari Calcio začít opět znovu, poslední tým tabulky ztrácí sedm bodů na příčky zaručující udržení. Příležitost přiblížit se vytoužené záchraně bude mít v domácím utkání s turínským FC.

FC Turín - Atalanta Bergamo 1:0

Turín doma získal důležité tři body, když porazil Atalantu díky brance Baroneho 1:0 a udržel se na 13. místě tabulky. Naopak Atalanta díky ztrátě takřka definitivně přišla o pohárové příčky. Domácí si tak konečně po čtyřech remízách v řadě připsali vítězství a opět se vzdálili sestupovým příčkám.

Preview: FC Turín - Atalanta Bergamo

Turín čeká ve 27. kole italské nejvyšší soutěže na Stadio Olimpico souboj s Atalantou, která díky nevýrazným výsledku z posledních týdnů klesla až na desátou pozici a pohárová Evropa se jí vzdálila. Také domácí budu chtít vyhrát, aby se nemuseli zaobírat sestupovými starostmi a posunuli se ke klidnému středu tabulky.

Sampdoria Janov - FC Turín 2:2

Po čtyřbrankové přestřelce na stadiónu Marassi v Janově se rozešli oba soupeři, domácí Sampdorie a hostující FC Turín, smírně. Jedinou kaňkou, za jinak divácky atraktivním utkáním, bylo vyloučení Antonia Cassana v 87. minutě. Oba celky zůstávají na svém sedmém, respektive třináctém místě.

Preview: Sampdoria Janov - FC Turín

Sampdoria Janov po remíze s Interem vybouchla na půdě Atalanty, a tak se bude chtít na stadiónu Marassi navrátit na vítěznou cestu. Soupeřem janovského týmu bude FC Turín s trenérem Waletrem Novellinem, který se vrací do svého bývalého domova, na Marassi.

Juventus Turín - FC Turín 0:0

Turínské derby mezi Juventusem a FC skončilo bez branek a body se tedy dělily. V zápase zanechal důležitou stopu Pavel Nedvěd, který byl těsně před koncem vyloučen.

Preview: Juventus Turín - FC Turín

V městském derby na sebe narazí dva turínské kluby. Juventus jde do tohoto zápasu jako jasný favorit a pokud mu budou přát i rozhodčí, měl by dle očekávání získat tři body.

Serie A preview - 24. kolo

V neděli se v Itálii odehraje osm zápasů, v nichž bude k vidění hned několik zajímavých duelů. AS Řím přivítá na svém hřišti Fiorentinu, Udinese změří síly s Janovem FC, Sampdoria se pokusí potrápit neporažený Inter Milán, fotbalisté Palerma zajíždí na San Siro, kde se utkají s Rossoneri...