Novara Calcio Itálie - Novara Calcio - Zprávy

AC Cesena - Novara Calcio 3:1

V důležitém záchranářském zápase zvítězila Cesena nad Novarou 3:1 a získala důležité body. Naopak hosté prohloubili svojí krizi a nezbývá, než doufat v bodový zisk v příštím kole. Hrdinou zápasu byl dvougólový Adrian Mutu.

Preview: AC Cesena - Novara Calcio

Ryze záchranářský duel bude k vidění na stadionu Dina Manuzziho, kde Cesena přivítá Novaru. Jedná se o bitvu devatenáctého celku s omnáctým, takže ve hře je dá se říci rovnou šest bodů. Případná remíza toho příliš nevyřeší.

Novara Calcio - ACF Fiorentina 0:3

Fiorentina neměla vůbec žádný problém s Novarou a po hladkém vítězství 3:0 vykročila za evropskými poháry správnou nohou. Kouč Delio Rossi tak může být s prvním výkonem v novém roce naprosto spokojen. To samé se samozřejmě nedá říci o jeho protějšku Tesserovi.

Preview: Novara Calcio - ACF Fiorentina

Záchranářskou misi zahájí nováček z Novary proti celku, který hodlá ještě výrazně promluvit do bojů o evropské poháry, totiž Fiorentině. Oba celky čeká velmi tvrdá práce, favoritem tohoto duelu bude přeci jenom zkušenější Viola.

Novara Calcio - Città di Palermo 2:2

Palermo mělo první venkovní výhru nadosah, jenže nakonec si odváží pouze bod za remízu 2:2. Sicilané vedli v Novaře čtvrt hodiny před koncem 0:2, ale rychlá kontaktní branka vlila domácím novou krev do žil a vyrovnání bylo jen logickým vyústěním, Palermo totiž hrálo už v prvním poločase bez vyloučeného Iličiče.

Preview: Novara Calcio - Città di Palermo

O záchranu hrající Novara Calcio přivítá na svém stadionu Silvio Piola Palermo, které čeká velká premiéra pod novým trenérem Bartolem Muttim. Sicilané venku ještě nevyhráli a na půdě Novary také nic jiného než vítězství neberou.

Juventus FC - Novara Calcio 2:0

I po tomto víkendu zůstane v čele italské soutěže Juventus. Conteho svěřenci prodloužili sérii neporazitelnosti, když zdolali nováčka z Novary 2:0. Skóre otevřel už ve čtvrté minutě Simone Pepe a čtvrthodiny před koncem pečetil výsledek Fabio Quagliarella.

Preview: Juventus FC - Novara Calcio

Vedoucí Juventus čeká na první pohled snadná práce, a sice Novara. Stará dáma se však bude muset mít na pozoru, pokud nechce dopadnout jako nedávno Neapol. Případná ztráta neporažených Bianconeri by pak mohla znamenat sesazení z čela tabulky. Juventus je v zápase obrovským favoritem.

Novara šokovala Neapol!

Neapol může děkovat Dzemailimu, který se dokázal prosadit chvíli před koncem a zachránil tím pro hosty alespoň bod. Domácí slaví velký úspěch, remizovali s účastníkem Ligy mistrů.

Neapol postoupila v Lize mistrů. Zbyly jí síly na Novaru?

Historický úspěch slaví v posledních dnech svěřenci Waltera Mazzariho, postoupili v těžké skupině Ligy mistrů i do jarních bojů a to na úkor milionářského Manchesteru City. Teď přijíždí pro tři body do Novary.

SS Lazio - Novara Calcio 3:0

Lazio v dohrávce kola zvítězilo nad Novarou 3:0 a udrželo kontakt s prvními třemi týmy. Nováček na Olympijském stadionu vzdoroval pouze sedmnáct minut, pak se trefil Biava a ještě do poločasu ho následoval Rocchi. Stejný muž pak čtvrthodiny před koncem pečetil výsledek na konečných 3:0.

Preview: SS Lazio - Novara Calcio

Udržet kontakt s vedoucími týmy bude chtít v dohrávce italské soutěže Lazio, které doma hostí nováčka z Novary. O favoritovi zápasu není pochyb, Lazio bojuje o nejvyšší příčky a doma by proti tomuto soupeři nemělo zaváhat.

Novara Calcio - Parma FC 2:1

Novara šokuje Parmu, vyhrává 2:1! Navíc vstřelila všechny tři branky, hned dvě z nich do té správné svatyně. Získává tak velmi cenné tři body a své druhé vítězství sezony. Ani tento výsledek se ale nerodil snadno.

Preview: Novara Calcio - Parma FC

Na první pohled zápas s jasným favoritem, nováček z Novary je předposlední a body zoufale potřebuje, hostující Parma je desátá a má velké ambice. Který z celků se bude radovat?

Veloso vystřelil Janovu tři body

Náročný zápas se šťastným koncem pro domácí, to je stručná charakteristika dnešního klání mezi Janovem a Novarou. Grifové hráli celý druhý poločas po vyloučení Antonelliho v desíti, ale nakonec slaví vítězství. To v samotném závěru vystřelil přesnou ranou Miguel Veloso.