Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

SS Lazio - Empoli FC 4:0

Lazio si velmi hlasitě a důrazně řeklo o druhou příčku. Biancocelesti využili zaváhání věčného rivala AS, které jen remizovalo s Turínem. Dnes domácí na Stadio Olimpico jasně přehráli Empoli a posouvají se na druhou příčku o bod před AS. Empoli odjíždí z hlavního města se čtyřgólovým mankem.

Preview: SS Lazio - Empoli FC

Empoli je příjemným překvapením letošní sezóny nejvyšší italské ligy. A to nejen výsledkově, ale především herně. Bude to stačit i na rozjeté římské Lazio?

Juventus FC - Empoli FC 2:0

Juventus splnil úlohu favorita a poradil si na vlastní půdě s Empoli. To nehrálo špatně, ale na lídra ligy zkrátka nestačilo. První gól vstřelil nejlepší střelec Serie A Carlos Tévez, druhou branku přidal v nastaveném čase druhého poločasu ještě Roberto Pereyra.

Preview: Juventus FC - Empoli FC

Lídr z Turína přivítá na své půdě nováčka z Empoli a měl by se mít na pozoru. Empoli překvapuje výsledky i herním stylem. Trenér Sarri ordinuje svým hráčům ofenzivní fotbal se zabezpečenou obranou, takže pro Juve nebude snadné získat tři body.

Empoli FC - US Sassuolo 3:1

Empoli pokračuje v dobrých výkonech a dnes si bez problemu poradilo se Sassuolem 3:1. Hrdinou zápasu byl Riccardo Saponara, jenž se podílel na všech brankách svého týmu.

Preview: Empoli FC - US Sassuolo

Empoli zahájilo po porážce s Udinese novou sérii neporazitelnosti, která aktuálně čítá již sedm utkání. Přerušit ji budou chtít fotbalisté Sassuola, ti si v minulém kole zastříleli proti Parmě.

Cagliari Calcio - Empoli FC 1:1

Léčba Zdeňkem Zemanem, alespoň co se prvního zápasu týče, zabrala tak na půl. Cagliari doma parádním obstřelem Joaa Pedra dlouho vedlo nad Empoli, ale ve třetí minutě nastavení srovnal na konečných 1:1 Matías Vecino.

Preview: Cagliari Calcio - Empoli FC

Po minulém kole spadlo Cagliari na sestupovou osmnáctou příčku a vedení sardinského celku sáhlo k trenérské rošádě. Legendárního Gianfranca Zolu nahradila staronová tvář - předtím odvolaný Zdeněk Zeman. Český kouč bude mít za úkol zachránit Serii A i pro příští rok a začíná v domácím prostředí s nebezpečným Empoli.

Empoli FC - Janov CFC 1:1

Body se ve 26. kole dělily také na hřišti Empoli. Návštěvníci z Janova tam sice vedli, ale poslední slovo měl v 66. minutě Barba.

Preview: Empoli FC - Janov CFC

Fotbalisté Empoli pod vedením Maurizia Sarriho pravidelně bodují a úspěšně unikají sestupovým příčkám. Na svém kontě už mají pětizápasovou neporazitelnost, kterou budou chtít proti janovským Grifům ještě prodloužit.

Città di Palermo - Empoli FC 0:0

Utkání mezi Palermem a Empoli po devadesáti minutách vítěze nepoznalo. Diváci na stadionu Renza Barbery neviděli žádný gól, dokonce i šancí bylo po skromnu.

Preview: Città di Palermo - Empoli FC

Loni tyto týmy spolu bojovaly v Serii B, nyní patří k příjemným překvapením nejvyšší italské soutěže. Palermo na svém stánku Renzo Barbera přivítá Empoli, které si bezpečně drží odstup od sestupových pozic.

Empoli FC - Chievo Verona 3:0

Empoli si minulý týden odvezlo bod z Milána a na něj navázalo domácím vítězstvím nad Chievem. Důležité tři body v boji o záchranu vystříleli Rugani a dvoubrankový Maccarone.

Preview: Empoli FC - Chievo Verona

Empoli v minulém kole bodovalo na hřišti AC Milán a doma to bude chtít potvrdit vítězstvím nad Chievem. Stadio Carlo Castellani se stane svědkem zápasů dvou sousedů v tabulce, kteří bojují o záchranu.

AC Milán - Empoli FC 1:1

Fotbalisté AC Milán doma nedokázali porazit ani Empoli a pokračují tak ve špatných výkonech. Milán sice doma vedl zásluhou premiérové branky Mattii Destra, ale ve druhém poločase srovnal veterán Massimo Maccarone. Rossoneri také museli dohrávat v početní nevýhodě, neboť byl za hru rukou mimo pokutové území vyloučen brankář Diego López.