Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Frosinone Calcio - Empoli FC 2:0

Frosinone navázalo na nečekaný bod proti Juventusu v pondělí večer, když na domácí půdě zvítězilo nad Empoli! Jeho výsledková krize se naopak po brankách Dionisiho a Soddima prohlubuje.

Preview: Frosinone Calcio - Empoli FC

Nováček z Frosinone zatím nijak neoslňuje a patří mu až poslední místo v tabulce nejvyšší soutěže. Dokázal ale překvapit, když si odnesl bod z utkání s mistrovským Juventusem. Empoli rovněž nesplňuje očekávání po Sarriho loňské sezoně a nutně potřebuje vyhrát.

Empoli FC - Atalanta Bergamo 0:1

Empoli doma zaváhalo a díky jedné vstřelené brance vyhrála Atalanta. O rozdílový gól se postaral obránce Rafael Toloi.

Preview: Empoli FC - Atalanta Bergamo

Čtvrteční dohrávka italské nejvyšší soutěže nabídne všechno, jen ne nudnou podívanou. Domácí Empoli se totiž prezentuje skvělými výkony a pohledným fotbalem i po odchodu ofenzivního guru Maurizia Sarriho. Nyní jej čeká hostující Atalanta, která je proslulá tvrdou hrou a říznými obránci.

Udinese Calcio - Empoli FC 1:2

Udinese sice začalo proti Empoli velmi dobře, když se trefil Zapata, ale Zebrám nevyšel druhý poločas. Empoli v něm nejprve srovnalo zásluhou Paredese, v nastaveném čase druhé půle pak vstřelil rozhodující gól Massimo Maccarone.

Preview: Udinese Calcio - Empoli FC

Empoli je jedním z týmů, které mají obrovskou smůlu. Ačkoli se tým trenéra Giampaola prezentuje velmi dobrým herním projevem, výsledky se zatím nedostavují. Zebry z Udine zvládly v prvním kole šokovat Juventus, ale od té doby se jim nedaří navázat na dobrý výkon.

Sarriho návrat neúspěšný, Empoli vyválčilo bod

Neapol se znovu rozešla se svým sokem s jedním bodem. Dnes ji zastavilo domácí Empoli, které naopak opět předvedlo nebojácný výkon a svižný fotbal. O branky se postarali Saponara a Croce za domácí, hostům dali naději Insigne a Allan.

Sarri se vrací na místo činu. Empoli uvítá Neapol

V neděli se trenér Neapole vrátí na místo činu. Angažmá pod Vesuvem mu vynesla skvělá práce právě v Empoli a navíc si s sebou trenér Sarri přivedl několik oblíbených hráčů. Najde Sarri recept na své někdejší svěřence, nebo se fanoušci dočkají odplaty?

AC Milán - Empoli FC 2:1

AC Milán doma dokázal zvítězit nad Empoli 2:1, ale herně tedy vůbec nepřesvědčil. Hosté bojovali o body až do závěrečného hvizdu a byli slavnějšímu soupeři minimálně vyrovnaným soupeřem. Rossoneri nakonec spasily letní příchody - Carlos Bacca a Luiz Adriano. Jedinou branku Empoli měl na svědomí Riccardo Saponara.

Preview: AC Milán - Empoli FC

Poprvé se v letošní sezoně představí na domácí půdě AC Milán a po prvním nepovedeném duelu s Fiorentinou nebude chtít nic jiného než zvítězit. Soupeřem Rossoneri bude Empoli, které rovněž první zápas nezvládlo.

Empoli FC - Chievo Verona 1:3

Magická desetiminutovka ve druhém poločase rozhodla o tom, že Chievo získá na půdě Empoli všechny tři body. Domácím nepomohlo ani poločasové vedení 1:0, které jim zařídil přizemní střelou Riccardo Saponara. V dresu Fly Donkeys se prosadili Meggiorini, Birsa a Paloschi.

Preview: Empoli FC - Chievo Verona

Na Stadio Carlo Castellani se utkají dva celky, kterým se předpovídají spíše boje o záchranu. Empoli i Chievo skončily minulý ročník na patnáctém, respektive čtrnáctém místě. Zvláště u Empoli bude zajímavé sledovat, jak se vypořádá s odchodem trenéra Maurizia Sarriho.

Empoli bude hledat trenéra, u týmu končí Maurizio Sarri

S Empoli se po další povedené sezoně loučí strůjce jeho úspěchu. Trenér Maurizio Sarri sice měl smlouvu ještě na dva roky, nabídl ovšem rezignaci a vedení ji následně přijalo...

Inter Milán - Empoli FC 4:3

Dvě branky vynesly Maura Icardiho na první místo tabulky střelců společně s Lukou Tonim. Inter díky Icardiho řádění zvítězil 4:3 a sezonu končí na osmém místě. Na Stadio Giuseppe Meazza padlo celkem sedm branek!

Preview: Inter Milán - Empoli FC

Inter Milán se rozloučí se sezonou v domácím prostředí proti Empoli. Lepší než sedmé místo už svěřenci trenéra Roberta Manciniho obsadit nemohou, přesto ještě svitla naděje dostat se do Evropské ligy. Šestému Janovu totiž nebyla udělena licence UEFA, takže si pohárové místo může nárokovat tým, který skončí na sedmém místě.