Paris Saint-Germain Francie - Paris Saint-Germain - Zprávy

Paris Saint-Germain - Grenoble Foot 38 4:0

Pařížané se nakonec s ne zcela povedeným podzimem rozloučili jasnou výhrou 4:0 nad posledním Grenoblem. Čtyři góly přitom letos v lize domácím fandům ještě nenaservírovali. Před zimní pauzou se tak posunuli na slušné sedmé místo. Grenoble ani napodesáté nedokázal venku naplno bodovat a zůstává bezmocně na dně tabulky.

Preview: Paris Saint-Germain - Grenoble Foot 38

Zakončit ne příliš povedený podzim výhrou. Tenhle cíl zkrátka musí Pařížané na domácím stánku v Parku Princů proti poslednímu Grenoblu splnit. Trenér Antoine Kombouaré ale varuje. Pochopitelně se snaží svým svěřencům vnutit, aby nic nepodcenili.

Stade Rennes - Paris Saint-Germain 1:0

I proti Rennes předvedlo Paris SG velmi matný výkon a domácí tak zaslouženě získali tři body za těsnou výhru 1:0. Rázem se vyhoupli na čtvrté místo tabulky, které mu zařídil svou trefou pět minut před poločasem nejlepší muž zápasu Ismaël Bangoura.

Preview: Stade Rennes - Paris Saint-Germain

Oběma týmům se vložené středeční kolo nepovedlo. Rennes prohrálo na půdě Monaka těsně 0:1, ačkoli nebylo na hřišti o nic horším mužstvem, PSG jen remizovalo doma s nováčkem ligy Lens 1:1 a nepřiblížilo se tudíž k pohárovým příčkám. Výhra nejenže by jednomu z nich výrazně spravila chuť, zároveň by tři body výrazně pomohly atakovat právě přední příčky.

Paris Saint-Germain - RC Lens 1:1

Pařížané nevyužili možnost posunout se v tabulce do vyšších pater, když pouze remizovali s Lens 1:1. Na branky si diváci museli počkat až do závěrečných dvaceti minut zápasu, kdy během chvilky padly góly na obou stranách.

Preview: Paris Saint-Germain - RC Lens

Letos vyrovnaná francouzská liga hraje Pařížanům do karet. Boj o titul je už sice asi dávno ztracen, pohárovou Evropu po nemastných výkonech ovšem mohou pořád dobýt. Po přesvědčivé výhře nad St. Étienne proti nim tentokráte bude stát Lens, který má rovněž aktuálně vynikající formu.

Paris St. Germain rozdrtilo potápějící se Saint-Etienne 3:0

Rozhodnuto během třinácti minut. Trefil se Sessegnon a Luyindula, ještě před koncem první pětačtyřicetiminutovky vedení pojistil Erdinc. Paris Saint-Germain tak ponechává St. Etienne v krizi a samo se přemístilo do první desítky.

Preview: Paris Saint-Germain - AS Saint-Étienne

Pařížané stále jen balancují ve středu tabulky. Vytvořit si větší sérii vítězství zkrátka nedokážou, a tak jsou daleko za očekáváním. Rovněž fotbalisté St. Étienne si hvízdat nemůžou, z posledních osmi zápasů slavili výhru pouze jednou.

Makelele: Pro tuto chvíli jsme na místě, na které patříme

PSG se nepovedl závěr loňské sezony a v nepřesvědčivých výkonech a výsledcích tým z hlavního města Francie pokračuje i letos. Pařížanům po patnácti kolech patří až jedenácté místo tabulky, což neodpovídá přestavám vedení, podle kapitána Clauda Makeleho to ovšem zároveň odpovídá výkonům...

Plašil zajistil jedinou brankou Bordeaux výhru nad PSG

Český reprezentační záložník Jaroslav Plašil svou trefou ze 22. minuty zařídil Bordeaux těsnou výhru 1:0 nad oblíbeným PSG. Les Girondins si tak díky šesté domácí výhře upevnili první příčku, zatímco hosté spadli zpět jen do středu tabulky.

Preview: Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain

Pařížané porazili ve středeční dohrávce vysoko venku Boulogne 5:2. Díky třem bodům se poprvé za sezónu přiblížili ke špičce tabulky. Potvrdit tenhle výsledek nyní nebude vůbec lehké, PSG zajíždí na půdu vedoucího Bordeaux.

US Boulogne - Paris Saint-Germain 2:5

Domácí tým z Boulogne sahal po vítězství nad Paris Saint Germain pouze v prvním poločase, v tom druhém především po hodině hry totálně vyhořel a slavnému francouzskému celku jasně podlehl. Čtyři inkasované trefy během deseti minut by totiž položily i nepřemožitelnou světovou armádu. Boulogne tak zůstává předposlední s pouhými devíti body, pařížský celek se díky výhře posunul na sedmou příčku s šestibodovým deficitem na čelo.

Boulogne se chce vzchopit proti Paris Saint-Germain

Jedna z dohrávek 14. kola nejvyšší francouzské ligy je na programu ve středu v Boulogne. Domácí, kterým patří předposlední místo, hostí Paris Saint-Germain.

Coupet bude po operaci chybět minimálně tři měsíce

PSG včera ukončilo vítěznou sérii Auxerre a znovu se přihlásilo do boje o evropské poháry, zase tak dobrá nálada ale v týmu z hlavního města Francie nepanuje. Pařížané totiž přišli o svou gólmanskou jedničku, Gregory Coupet si zlomil kotník a po operaci ho čeká minimálně tříměsíční přestávka...