Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Brno je venku stoprocentní, potvrdí to i v Jablonci?

Zbrojovka Brno je příjemným překvapením letošní sezony, pohybuje se v popředí tabulky a formu hodlá potvrdit i na severu Čech. Probouzí se i Jablonec, který vyhrál tři soutěžní duely v řadě...

Velký výkon nevysokého Nigerijce Zbrojovce k výhře nestačil, s Teplicemi se rozešla smírně

Zbrojovka Brno remizovala v devátém kole Fortuna ligy na svém stadionu s Teplicemi 2:2. Hrdinou první půle se i přes brzké inkasování domácích stal pouze 160 centimetrů vysoký Wale Musa Alli, jenž si v 19. minutě připsal premiérovou trefu v české nejvyšší soutěži a posléze asistoval u branky Michala Ševčíka. Těsně před odchodem do kabin však stanovil konečné skóre hostující Tomáš Kučera.

Brno i Teplice chtějí navázat na výsledkově podařený týden

Brněnská Zbrojovka i tepličtí "Skláři" mají za sebou výsledkově úspěšné dny. Oba týmy se v minulém ligovém kole radovaly ze zisku bodů, oba pak během pracovního týdne zvládly postoupit do dalšího kola národního poháru. Na stadionu v Srbské ulici budou hráči obou stran barikád doufat v prodloužení trvání úsměvů na tvářích.

Zlín stahoval náskok Zbrojovky marně. Tři body Brnu zařídil vlastní gól Didiby

Brno v osmém kole FORTUNA:LIGY vyhrálo ve Zlíně 3:2. Dvěma trefami se blýskl kapitán Jakub Řezníček, rozhodnul však vlastní gól Josse Didiby v 59. minutě. Zbrojovka potvrdila výbornou bilanci na hřištích soupeřů, kde po třech utkáních zůstala neporažena. Naopak "Ševci" se museli i přes mohutný finiš soupeři sklonit poprvé po čtyřech zápasech bez prohry. Brněnští se v tabulce posunuli mezi nejlepší čtveřici, navíc mají zápas k dobru.

Brnu se venku daří, na Zlín ovšem neumí. Porazí u Dřevnice kletbu?

Kouzlo stadionu v Srbské ulici, zdá se, alespoň na čas pominulo. Zbrojovka na domácí půdě prohrála dvakrát za sebou a zabrat tak musí venku. V Olomouci i Ostravě nicméně zvítězila. Zadaří se Brňanům také při výletu do Zlína?

Bohemians znovu úspěšní venku, v Brně potrestali zaspání Zbrojovky

Stejně jako před týdnem proti Slavii prospala Zbrojovka první půli i proti dalšímu soupeři z Prahy. Bohemians udeřili do 45. minuty dvakrát a vypracovali si klíčový náskok. Domácí sice po změně stran korigovali skóre, avšak body ze zápasu nevydolovali.

Zbrojovka chce body z Ostravy potvrdit proti Bohemians

Brněnská Zbrojovka se rychle oklepala z facky od Slavie a v šestém kole se blýskla povedeným obratem v ostravských Vítkovicích. Díky vítězství přeskočili Moravané v tabulce pražské Bohemians, kteří naopak nezvládli závěru duelu s Českými Budějovicemi. Vymění si obě mužstva znovu pozice?

Zbrojovka Brno podepsala novou smlouvu se stoperem Endlem

Obránce Lukáš Endl prodloužil s Brnem smlouvu do léta 2025. Zbrojovka oznámila podpis nového kontraktu s devatenáctiletým odchovancem na oficiálním webu.

Brno v záběru otočilo v Ostravě a slaví další vítězství

Skvělý vstup do sezony prožívá Zbrojovka. Ta si připsala už třetí vítězství v pátém zápase na hřišti Baníku, jenž se naopak trápí. Tentokrát sice vedl po Smékalově trefě, avšak Řezníček s Fouskem dokázali v samotném závěru otočit.

Baník chce doma konečně uspět, soupeřem mu bude nováček z Brna

Ostravský Baník pokračuje v matných výkonech. Ligou dál postupuje s jedinou výhrou na kontě a bez jasné herní tváře. Vstříc lepším zítřkům se Slezané pokusí vykročit v zápase proti hráčům brněnské Zbrojovce, kteří o víkendu tvrdě dopadli z hrušky na zem.

Slavia si pohrála se Zbrojovkou, o vítězství v Brně rozhodla do 45 minut

Únava? Ani náhodou. Slávisté měli v nohách těžké střetnutí v Evropské konferenční lize, přesto v Brně hýřili aktivitou a zpět do Vršovic si odvezli jasné vítězství. Sešívaní o svém úspěchu rozhodli již v první půli, v níž nasázeli tři branky. Po změně stran sice zápas dohrávali bez vyloučeného spoluhráče, přesto přidali ještě jeden přesný zásah.

Zaplněná "Srbská" bude sledovat zápas Zbrojovky a Slavie

Na velkou slávu se připravuje brněnská Zbrojovka. Nováček nejvyšší soutěže započal sezonu nad očekávání dobře a do moravské metropole zase po letech přináší radost. Za odměnu se mužstvo trenéra Richarda Dostálka dočká podpory vyprodaného stadionu, jenž své oblíbence bude hnát dopředu v duelu se silnou Slavií.

Jízda Zbrojovky pokračuje, zdolala i Mladou Boleslav

Nováček z Brna ani ve třetím zápase nové sezony neprohrál a drží se v horních patrech tabulky. Proti Mladé Boleslavi sice o poločase po Škodově brance prohrával, nicméně po pauze otočili Souček, Ševčík a Matejov na konečných 3:1.

Zbrojovka v prvních dvou kolech obstála. Co ukáže v tom třetím proti Mladé Boleslavi?

Po překvapivém startu do sezony by se mohlo zdát, že si Zbrojovka bude užívat vzdušných zámků. Opak je však pravdou. Nováček soutěže zůstává obezřetný a připravuje se na duel proti hladové Mladé Boleslavi, která už má dost remízových výsledků.

Plzeň si kvůli Lize mistrů nechala odložit domácí ligový zápas s Brnem

Utkání 4. kola první ligy mezi Plzní a Brnem bylo odloženo na žádost západočeského klubu, který čeká závěrečné play off Ligy mistrů s Karabachem. Původně se na stadionu Viktorie mělo hrát v sobotu 20. srpna, nový termín zatím nebyl stanoven. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace (LFA).