Viktoria Žižkov (Česko)

 

Ostrava tvrdí, že Žižkovu za Hušbauera s Koukalem platit nemusí

Vedení Baníku Ostrava tvrdí, že navzdory pátečnímu rozhodnutí soudu nemusí platit Viktorii Žižkov 8,5 milionu korun za přestupy záložníků Josefa Hušbauera a Zdeňka Koukala.  
21.11.2015 | Aktuality | 25 komentářů
 

Soud rozhodl, že Baník musí zaplatit Žižkovu 8,5 milionu korun

Baník Ostrava musí zaplatit téměř osm a půl milionu korun Viktorii Žižkov za údajně dlužné částky a smluvní pokuty za přestupy Josefa Hušbauera a Zdeňka Koukala z roku 2010. Rozhodl o tom Městský soud v Praze, který změnil verdikt nižší instance z jara. Obvodní soud pro Prahu 6 tehdy vydáním předběžného opatření odložil rozhodnutí Arbitrážní komise FAČR z března.  
20.11.2015 | Aktuality | 72 komentářů
 

Praha 3 se stále nedohodla s Viktorií Žižkov na nájemném

Vedení Prahy 3 stále nenašlo shodu s Viktorií Žižkov ohledně žižkovského stadionu. Místostarosta Alexander Bellu (ODS) ČTK řekl, že klub dosud nepřinesl žádné přijatelné návrhy řešení. Viktora Žižkov, která je letitým nájemcem stadionu v Seifertově ulici, dluží radnici na nájemném 1,5 milionu korun.  
18.10.2015 | Aktuality | 22 komentářů
 

Rekonstrukce žižkovsklého stadionu si vyžádá desítky milionů

Rekonstrukce žižkovského stadionu vyjde na desítky milionů korun. Na nutných investicích se chce Praha 3 domluvit s budoucím nájemcem nebo nájemci, v úvahu přichází i pomoc sponzorů. Radnice by se nevyhýbala ani možnému přejmenování stadionu. ČTK to řekli místostarostové Ivan Holeček (ČSSD) a Alexander Bellu (ODS).  
01.08.2015 | Aktuality | 14 komentářů
 

Žižkov po problémech už hrál, ale hned vypadl z Poháru FAČR

Viktoria Žižkov vstoupila do nové éry po ekonomických problémech, neudělení licence a pádu do ČFL porážkou 0:1 v divizních Klatovech a vyřazením hned v 1. kole Poháru FAČR. V duelu přitom měli 55 minut přesilovou hru.  
30.07.2015 | Aktuality | 9 komentářů
 

Na žižkovském stadionu by podle radnice mohly hrát dva kluby

Na žižkovském stadionu by mohly hrát dva kluby - Slavoj Vyšehrad i dosavadní nájemce, zadlužená Viktoria Žižkov. Dělily by se o nájemné, které je 100.000 korun měsíčně. Po jednání s oběma kluby to řekl místostarosta Alexander Bellu (ODS). Podmínkou ale je, aby Viktoria Žižkov uhradila dluhy vůči radnici. Další schůzka se uskuteční příští týden.  
17.07.2015 | Aktuality | 12 komentářů
 

Viktoria Žižkov má nového majitele, klub chce oddlužit

Viktorii Žižkov by měl z ekonomické krize vyvést nový majitel. Bývalý funkcionář Viktorie Jiří Rýva koupil od Luďka Vinše sto procent akcií klubu. Informuje o tom deník Sport. Rýva má dnes jednat se zástupci Prahy 3 o tom, aby tradiční pražský klub mohl zůstat ve svém domácím prostředí na Žižkově.  
09.07.2015 | Aktuality | 32 komentářů
 

Žižkov se přihlásil do ČFL, Čáslav v ní zůstane

Viktoria Žižkov bude v následující sezoně hrát třetí nejvyšší soutěž. Pražský klub, který nedostal licenci pro druhou ligu, na svých internetových stránkách oznámil, že se přihlásil do ČFL. V té bude místo 18 startovat nově 20 celků včetně Čáslavi, která původně kvůli administrativní úpravě měla sestoupit do divize.  
25.06.2015 | Aktuality | 38 komentářů
 

Viktoria Žižkov nedostala licenci a nebude hrát druhou ligu

Viktoria Žižkov nedostala licenci pro nadcházející sezonu druhé ligy. Pražský klub, který v minulém ročníku Fotbalové národní ligy skončil třetí, o tom informoval na svém oficiálním webu. Oznámil také, že vedení nyní bude rozhodovat, do jaké soutěže se přihlásí.  
18.06.2015 | Aktuality | 161 komentářů
 

Praha 3 vypracuje analýzu, co dál s žižkovským stadionem

Praha 3 nechá vypracovat analýzu, jak dál naložit s žižkovským stadionem. Provozovat by jej mohla městská příspěvková organizace nebo dlouhodobý nájemce. "Necháme si vypracovat finanční analýzy," řekl ČTK místostarosta Alexander Bellu (ODS). S letitým nájemcem, klubem Viktoria Žižkov, se radnici zatím dohodnout nepodařilo. Klub nemá platnou smlouvu a dluží na nájemném 900.000 korun. Spor proto míří k soudu.  
06.06.2015 | Aktuality | 52 komentářů
21.01. Frťala: Stále je na čem pracovat
Jablonec zdolal třetiligový Žižkov a opanoval i čtvrtý zápas zimní přípravy. "Zatím se nám výsledkově daří. Na úrovni herní stránky je ale stále na čem pracovat, prvních dvacet minut podala Viktorka opravdu výborný výkon," řekl Frťala. "Druhý poločas jsme zvládli velice dobře i fotbalově. Těší to, ale neznamená to, že zůstaneme stát na místě a spokojeně odpočívat. S hráči jsme spokojeni, takže k ničemu není žádný důvod. Kluci mě každým zápasem i tréninkem přesvědčují a dokazují to vlastně i sami sobě, že svou kvalitu mají," zhodnotil kouč Zdeňko Frťala. (ČTK)
21.01. Jablonec - Žižkov 6:0
PŘÁTELSKY: Jablonec - Žižkov 6:0 (2:0).
Branky:
75. a 90.+1 Breda, 23. Tecl, 27. Pospíšil, 61. Kysela, 80. Doležal.
Sestava Jablonce:
I. poločas:
Hrubý - Kysela, Beneš, Pernica, Karavajev - Greguš - Trávník, Pospíšil, Mihálik, Tecl - Wágner.
II. poločas: Bárta - Kysela, Kubista, Pernica, Matěj Hanousek - Hübschman, Rossi - Masopust, Pospíšil, Breda - Martin Doležal I. Trenér: Frťala. (ČTK)
09.01. Dukla Praha - Viktoria Žižkov 7:1
PŘÁTELSKY: Dukla Praha - Viktoria Žižkov 7:1 (2:0).
Branky:
11. a 39. Jakub Mareš, 68. a 76. Bratanovič, 80. a 90. Manzia, 85. Berger - 74. Marek.
Sestava Dukly:
I. poločas:
David Tetour - Juroška, Štetina, Smejkal, Preisler - Považanec, Čajič, Koval - Jakub Mareš, Beauguel, Néstor.
II. poločas: David Tetour - Juroška, Štetina, Vrzal, Preisler - Bezpalec, Marek Hanousek - Berger, Bratanovič, Bezdička - Manzia. Trenér: Kozel. (ČTK)
31.08.2015 Žižkov dluží za stadion 830 tisíc korun
Obvodní soud pro Prahu 3 dal zapravdu žižkovské radnici, která se pře s fotbalovým klubem Viktoria Žižkov ohledně dluženého nájemného za fotbalový stadion. Minulý týden radnici přiznal skoro 830 tisíc korun, řekl v rozhovoru s ČTK místostarosta Alexander Bellu (ODS). Rozhodnutí je nepravomocné, klub se proti němu může odvolat. (ČTK)
14.07.2015 Dressler nakonec zřejmě do Teplic
Přestože měl fotbalista Patrik Dressler namířeno do Ostravy, Baník nakonec překvapivě s největší pravděpodobností neposílí. Čtyřiadvacetiletý pravý obránce začal trénovat s Teplicemi, které momentálně dolaďují detaily transferu s Viktorií Žižkov, jíž hráč patří. (ČTK)
07.07.2015 Ostravu by měl posílit obránce Dressler
Ostravu by měl posílit obránce Patrik Dressler z Viktorie Žižkov. Čtyřiadvacetiletý pravý krajní bek se dnes zapojil do přípravy Baníku a forma jeho angažmá by měla být dořešena v příštích dnech. Ostravský odchovanec prošel všemi mládežnickými kategoriemi v klubu, ale do áčka se nikdy neprosadil a ve 22 letech se přes krátké účinkování v třetiligovém Hlučíně dostal na Žižkov. Za druholigový pražský celek sehrál za dva a půl roku 57 utkání a vstřelil jeden gól. (ČTK)
03.07.2015 Bartošák přestoupil ze Žižkova do Liberce
Obránce Lukáš Bartošák v den svých 25. narozenin přestoupil z pražského Žižkova do Liberce a s novým klubem podepsal tříletou smlouvu. Slovan o tom informoval na svých internetových stránkách. (ČTK)
25.06.2015 Čáslav bude hrát ČFL
Kromě Viktorie Žižkov, která nedostala licenci pro druhou nejvyšší českou soutěž, bude Českou fotbalovou ligu hrát i Čáslav. Ta měla půviodně kvůli administrativní úpravě sestoupit do divize. (ČTK)
25.06.2015 Viktoria Žižkov se přihlásila do ČFL
Fotbalisté Viktorie Žižkov budou v následující sezoně hrát třetí nejvyšší soutěž. Pražský klub, který nedostal licenci pro druhou ligu, na svých internetových stránkách oznámil, že se přihlásil do ČFL. Žižkov v minulém ročníku Fotbalové národní ligy skončil čtvrtý. Důvody neudělení licence sice oficiálně nebyly zveřejněny, pravděpodobně ale jde o dlouhodobé finanční problémy. Klub podle radnice Prahy 3 dluží téměř milion korun za nájem stadionu a spor už míří k soudu. Během jara také údajně několik měsíců nedostávali výplaty ani fotbalisté Viktorie. Protože se za Žižkov nenašel žádný náhradník, bude v nové sezoně Fotbalové národní ligy poprvé startovat jen 15 celků. (ČTK)
22.06.2015 Se Slavií se připravuje útočník Voltr
Pražskou Slavii by mohl posílit útočník Radek Voltr z Viktorie Žižkov. Třiadvacetiletý hráč se dnes zapojil do přípravy vršovického týmu. Voltr strávil poslední dvě sezony na Žižkově, kterému v uplynulém ročníku pomohl deseti góly ke čtvrtému místu v druhé lize. Viktoria však v minulém týdnu nedostala licenci a ve FNL končí. (ČTK)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
22.05.FK Čáslav - Žižkov0:1
Další zápas
29.05.
10:15
Žižkov - MFK Chrudiminfo
Tabulka
 TýmZB
1.SK Zápy3272
2.Viktoria Žižkov3167
3.MFK Chrudim3167
4.Viktorie Jirny3167
Poslední zápas
30.07.SK Klatovy - Žižkov1:0