Sigma Olomouc Česko - Sigma Olomouc - Zprávy

Olomouc chce v pohárové odvetě dokončit dobře rozdělanou práci

Dokončit slibně rozdělanou práci budou chtít olomoučtí fotbalisté ve středeční odvetě čtvrtfinále Ondrášovka cupu proti Liberci. Před týdnem Hanáci zvítězili pod Ještědem 2:0 a k jistému postupu jim stačí i jednobranková domácí prohra. Další dvě utkání se hrají ve čtvrtek, o týden později se bude dohrávat derby Sparta - Slavia

FK Jablonec - Sigma Olomouc 3:1

Jablonec dal zapomenout na nepovedené derby s Libercem a v dnešním zápase opět naplno bodoval. Jablonečtí doma třemi brankami zdolali Sigmu Olomouc a nadále živí šance na nejpřednější příčky Gambrinus ligy.

Preview: FK Jablonec - Sigma Olomouc

Sedmá Olomouc má za sebou zatím úspěšný týden v Čechách. Po Kladnu a Liberci si nyní brousí zuby na domácí Jablonec, kterému v tabulce patří čtvrté místo.

Tisk: Obermajer možná obvinil Olomouc na nátlak Bohemians Praha

Miroslav Obermajer podle zpráv v dnešním tisku možná obvinil olomouckého brankáře Petra Drobisze z uplácení pod nátlakem Bohemians Praha v čele s šéfem klubu Karlem Kaprem, který na údajnou korupční kauzu upozornil. Představitelé Bohemians Praha i Obermajer nařčení důrazně odmítli.

Slovan Liberec - Sigma Olomouc 0:2

Fotbalisté Sigmy Olomouc dnes vyhráli v prvním čtvrtfinále Ondrášovka Cupu v Liberci 2:0 a vytvořili si velmi nadějnou pozici pro odvetu, která se bude hrát za týden na Hané. Oba góly vstřelil v rozpětí sedmi minut prvního poločasu Šultes.

Obermajer i Drobisz si stojí za svým. Pomůže detektor lži?

Bývalý kapitán Bohemians Praha Miroslav Obermajer dnes před disciplinární komisí ČMFS prohlásil, že od olomouckého brankáře Petra Drobisze loni v květnu převzal obálku s 300.000 korun, které měly sloužit jako úplatek. Drobisz to odmítá. Disciplinární komice zvažuje pomoc detektoru lži.

Kapr důkazy opět nedodal

Šéf Bohemians Praha Karel Kapr ani dnes u disciplinární komise nepředložil nové důkazy, které se mají týkat údajné korupční kauzy týkající se loňského ligového zápasu mezi Olomoucí a právě pražským klubem. Kapr, který před disciplinárkou poprvé stanul před týdnem, tak prý činí na doporučení policie. Dál ale tvrdí, že důkazy o tom, že olomoucký brankář Petr Drobisz loni v květnu předal úplatek ve výši 300 tisíc korun, má. Olomouc všechno popírá.

Disciplinární komise vyslechne aktéry korupční aféry

Disciplinární komise fotbalového svazu se dnes bude po týdnu znovu zabývat údajným korupčním jednáním v posledním kole minulého ročníku první ligy.

Kubíček podal návrh na disciplinární řízení s Kaprem

Olomoucký funkcionář Jiří Kubíček podal návrh na zahájení disciplinárního řízení s šéfem Bohemians Praha Karlem Kaprem, který v březnu rozpoutal nejnovější korupční kauzu v českém fotbalu. Kapr se podle dnešního prohlášení místopředsedy představenstva Sigmy a předsedy Legislativní rady ČMFS dopustil vědomého veřejného znevážení jména fotbalu, jeho členů a funkcionářů i vědomé lži dotýkající se Kubíčka samotného.

SK Kladno - Sigma Olomouc 2:3

Dva diametrálně odlišné poločasy přinesly nakonec pět branek. Ze šaten přišly na druhý poločas naprosto jiné týmy, na kterých šla vidět touha vyhrát. To se nakonec podařilo Olomouci, která tak po dvou prohrách konečně bodovala. Kladenští zůstávají na chvostu ltabulky.

Preview: SK Kladno - Sigma Olomouc

Kladno se na jaře poprvé představí na domácím stadionu Františka Klose, kam zamíří Olomouc. Ta se v posledních týdnech topí v úplatkářské aféře a z rozjetého válce, který předváděnou hrou a útočnými manévry drtil soupeře, se stal jen rezavý stroj.

Sigma Olomouc podá trestní oznámení na Bohemins Praha

Vedení Sigmy Olomouc se rozhodlo podat na Bohemians Praha kvůli obvinění z korupce trestní oznámení. Zároveň chce prověřit telefonní výpisy hráčů z loňského května, kdy podle šéfa střížkovského celku Karla Kapra nabídl olomoucký brankář Petr Drobisz fotbalistům jeho týmu 300.000 korun za porážku v posledním utkání minulého ročníku první ligy.

Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav 1:2

Černé dny Sigmy Olomouc pokračují, Hanáci po výprasku se Spartou doma nestačili na Mladou Boleslav, které zároveň umožnili získat první jarní body. Výhru 2:1 zařídil až šest minut před koncem Kalina.

Od Kapra jsme důkazy a uspokojivé odpovědi nedostali, říká Golda

Disciplinární komise fotbalového svazu zatím nedostala od šéfa Bohemians Praha Karla Kapra uspokojivé odpovědi a důkazy v kauze údajné korupce, které se podle střížkovského klubu při posledním utkání loňské sezony dopustil olomoucký brankář Petr Drobisz.

Preview: Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav

Korupční aférou zmítaná Olomouc doma přivítá trápící se Mladou Boleslav. Hanáci by pochopitelně rádi vyhráli, a alespoň tímto si spravili špatnou náladu. Jenže to samé bude chtít Mladá Boleslav, ta na jaře ještě nebodovala.