Sigma Olomouc Česko - Sigma Olomouc - Zprávy

Podle Aha! si hráči Olomouce koupili výhru nad Bohemians Praha

Aktualizováno. Podle deníku Aha! byl výsledek zápasu Olomouc - Bohemians Praha v posledním kole minulého ročníku první ligy domluvený. Hráči domácího klubu soupeři údajně zaplatili 300.000 korun, aby vyhráli a dostali se do předkola Evropské ligy. Případem se už podle listu zabývá policie.

Chovance těšil větší počet nastřílených branek

Na Spartě panovala po vysoké výhře 4:0 nad Olomoucí radost, zatímco na hostující straně panovalo nejen zklamání po dnešním debaklu, ale také velká nervozita z věcí, které s utkáním nesouvisejí. Trenér Pavel Psotka se vůbec nechtěl vyjadřovat k dnešním informací ohledně korupční aféry kolem loňského duelu Olomouce s Bohemians Praha.

Sparta Praha - Sigma Olomouc 4:0

Zápas, ve kterém byla od prvních minut lepší domácí Sparta, nejspíše rozhodla situace deset minut před koncem první půle. Dreksův faul ve vápně byl hned dvakrát potrestán - penaltou a vyloučením. Výborný výkon Sionka, který dvakrát skóroval a zařídil penaltu, tak pomohl k dalšímu tlaku na teplické hráče.

Zoubek: Obálka z Olomouce mě zaskočila

Údiv a velké překvapení. Tak vzpomíná bývalý kapitán fotbalistů Bohemians Praha David Zoubek na loňský květen, kdy se mu do ruky dostala obálka s třemi sty tisíci korun. Peníze měli Pražané dostat od olomouckých hráčů za úmyslnou porážku v posledním ligovém kole, po kterém Hanáci slavili postup do Evropské ligy. Zoubek dnes potvrdil, že obálku s obnosem opravdu dostal a ihned ji předal šéfovi Bohemians Praha Karlu Kaprovi, který pak informoval policii. Ta případ vyšetřuje.

Preview: Sparta Praha - Sigma Olomouc

Druhá Sparta hostí sedmou Olomouc. Domácí budou chtít potvrdit poslední dvě výhry a dostat se do čela tabulky, zatímco jejich protivník by se rád přiblížil k bojům o evropské poháry.

Sigma Olomouc - 1. FK Příbram 3:1

Olomouc předvedla v nedělní podvečer dobrý fotbal, od prvních minut tlačila svého soupeře. Příbram ještě na inkasovanou branku zareagovala, vyloučení Daniela Huni ji však zlomilo vaz.

Preview: Sigma Olomouc - 1. FK Příbram

Na Andrově stadionu přivítá Sigma Olomouc nevyzpytatelnou Příbram a jejím úkolem bude pochopitelně zisk všech tří bodů. Oba celky od sebe dělí pouhý jeden bod.

Hráči Bohemians 1905 se před prázdným hledištěm vytáhli

Fotbalisté Bohemians 1905 mají čerstvou zkušenost s hrou bez diváků. Marek Nikl a Jiří Kaufman, dva hráči, kteří okusili atmosféru plných stadionů v Německu, nebyli z prázdného hlediště nadšeni. Paradoxně jim to však prý mohlo pomoci k lepšímu výkonu.

Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 2:0

Fotbalisté Bohemians 1905 si spravili chuť a po těžké porážce v Jablonci doma zdolali Sigmu Olomouc 2:0. Klokani rozhodli o své výhře v prvním poločase, kdy vstřelili obě branky. Účet utkání otevřel Kaufman, druhou trefu obstaral Štohanzl.

Preview: Bohemians 1905 - Sigma Olomouc

Klokany čeká doma úkol přetěžký. V minulém kole dostali hned po pár minutách hry těžký políček od Jablonce a nyní je čeká odhodlaná parta z Olomouce, ze které šel na podzim strach.

Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko 1:0

Sigma doma porazila Slovácko 1:0 brankou Ordoše. Ten potrestal špatné vyběhnutí brankáře Filipka a hlavičkou do prázdné brány rozhodl o výhře Olomouce.

Preview: Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko

Olomouc v prvním jarním utkání nejvyšší fotbalové ligy hostí fotbalisty čtrnáctého Slovácka, kteří mají jasný jarní cíl, udržet se mezi elitou.

Luck nezaplatil za Kaščáka s Hubníkem, oba jsou zpět v Olomouci

Z odchodu olomouckých fotbalistů Michala Hubníka s Markem Kaščákem do ukrajinského Lucku sešlo. Přestože oba už v druholigovém klubu podepsali smlouvy, Luck nepřevedl na konto Sigmy odstupné a zřejmě z finančních důvodů se hráčů vzdal. Kaščák i Hubník jsou zpět v kádru Olomouce a v neděli mohou nastoupit proti Slovácku.

Olomouc ještě více omladila, přesto touží po dalším vzestupu

Vylepšit deváté místo v ligové tabulce a uspět v domácím Ondrášovka Cupu, to jsou jarní plány fotbalistů Olomouce. Sigma se o to bude snažit s třetím nejmladším kádrem v soutěži a bez kapitána Marka Kaščáka a ostříleného útočníka Michala Hubníka, kteří pár dnů před jarním startem odešli na hostování do ukrajinského Lucku.