Sigma Olomouc Česko - Sigma Olomouc - Zprávy

Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:1

Olomouc si na konto připisuje již třetí domácí výhru. V páteční předehrávce si dokázala poradit s rozjetým Libercem, jenž porazila v poměru 2:1. Za Hanáky se hned dvakrát trefil útočník Ordoš, hosté v závěru pouze snížili díky Bořku Dočkalovi.

Preview: Sigma Olomouc - Slovan Liberec

Již v pátek odstartuje jednácté kolo Gambrinus ligy. Postarají se o to týmy Olomouce a Liberce. Důvodem této předehrávky je skutečnost, že oba spolu svedou boj i v úterý v rámci osmifinále Poháru ČMFS.

České Budějovice - Sigma Olomouc 1:1

Nepříliš pohledné utkání bylo ke shlédnutí na Střeleckém ostrově. Olomouc o vedení díky penaltě přišla až v samotném závěru kvůli sporné brance.

Preview: České Budějovice - Sigma Olomouc

Souboj týmů z dolní poloviny tabulky nabídne nedělní odpolende na Střeleckém ostrově. Do Českých Budějovic přijede olomoucká Sigma.

Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0

Třízápasová šňůra proher je za Olomoucí. Ta sice svým výkonem Žižkov o tolik nepřevýšila, ale dvě vstřelené branky přenesly nezávidihodnou sérii tří proher na pražský tým.

Preview: Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov

Fotbalisté Olomouce budou chtít v neděli proti čtrnáctému Žižkovu protrhnout sérii šesti zápasů bez výhry. Hanákům po výborném vstupu do domácí soutěže patří až devátá příčka.

Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:0

Slavia se minimálně do pondělí dostala po dalším dobrém výkonu na první příčku. Sigma nepřijela bránit v deseti, na což doplatila, navíc si v útoku v prvním poločase nic nevytvořila.

Preview: Slavia Praha - Sigma Olomouc

Slavia by ráda v duelu proti deváté Olomouci prodloužila šňůru čtyř ligových vítězství, zatímco hosté čekají na tři body již pět zápasů.

Sigma Olomouc - 1. FC Brno 1:1

Sigma toužila po třech bodech více, v prvním poločase si k vedení vypracovala i mnoho šancí, přesto se šlo do šaten za vyrovnaného stavu. Druhý poločas pak přinesl nudu a nudu.

Preview: Sigma Olomouc - 1. FC Brno

Olomouc hostí Brno a bude se snažit zahnat řeči o rodící se krizi. Ani moravskému konkurentovi se nevede tak jako na začátku sezóny. Případná výhra bude pro jednoho ze soupeřů hodně důležitá, poražený se může dostat do problémů.

SK Kladno - Sigma Olomouc 2:0

Kladno skalpovalo doma Olomouc a připsalo si první výhru v sezoně. Branky vstřelili v první půli Procházka v závěru druhé Szabó, který se trefil z penalty.

Preview: SK Kladno - Sigma Olomouc

Předposlední Kladno před reprezentační pauzou překvapivě remizovalo u dosud neporazitelného Jablonce a na to by rádo navázalo dalším bodovým úspěchem ve svém domácím prostředí proti Olomouci.

FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:1

Boleslav porazila doma Sigmu Olomouc 2:1 a s deseti body se dotáhla na čelo. Za domácí se prosadili Řezníček s Poláčkem, na druhé straně skóroval Hořava.

Preview: FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc

Mladá Boleslav, posílená výhrou v Brně, hostí v neděli druhou Olomouc. Hanáci stále drží neporazitelnost, to ovšem bude chtít změnit domácí mužstvo.

Sigma Olomouc - FK Jablonec 1:1

Rychle inkasovanou brankou zaskočená Sigma přebrala v průběhu zápasu iniciativu, která jí nakonec přinesla vyrovnání a mnoho neproměněných šancí na vítězství. Oba týmy si tak před více než pěti tisíci diváky připisují po dvou vítězstvích druhou remízu v řadě.