FK Teplice Česko - FK Teplice - Zprávy

FK Teplice - Viktoria Žižkov 2:0

Teplice si i přes špatný začátek zápasu dokázaly se Žižkovem poradit a po dvou vstřelených gólech již soupeři nic nedovolili. Vedení zajistil domácím ve 37. minutě utkání Vachoušek a pojistku zařídil o dvě minuty později Mahmutovič.

Preview: FK Teplice - Viktoria Žižkov

Nedělní program posledního podzimního kola začne v 15 hodin, kdy se střetnou fotbalisté Teplic a Žižkova. Domácí by rádi odčinili porážku od Slavie, zatímco hosté by chtěli přezimovat na nesestupových pozicích.

Slavia Praha - FK Teplice 3:1

Slavia si v Edenu poradila s Teplicemi a vyhrála 3:1. Žlutomodří sice od desáté minuty vedli, ale domácí tým góly z druhé půle dokázal zápas otočit. Dvě branky zaznamenal Tomáš Necid.

Preview: Slavia Praha - FK Teplice

Nedělní program uzavřou fotbalisté vedoucí Slavie, kteří budou hostit Teplice. Hosté by se rádi stali prvním týmem, který bude bodovat v pražském Edenu.

FK Teplice - 1. FC Brno 1:0

Dohrávka 14. kola Gambrinus ligy svedla k souboji dva týmy, které před sezónou měly pohárové ambice, ovšem doposud se topí ve středu tabulky a nepředvádějí nějaký zvlášť pěkný fotbal.

Preview: FK Teplice - 1. FC Brno

Teplice s Brnem dnes uzavřou 14. dějství fotbalové Gambrinus ligy. Obě mužstva, které vyhlašovaly před sezonou útok na nejvyšší mety, se aktuálně pohybují v dolní polovině tabulky.

SK Kladno - FK Teplice 1:1

Zápas na Kladně, kde domácí změřili síly s Teplicemi, skončil smírně 1:1. O branky se postarali ve třetí, respektive 71. minutě Šilhan a Stožický. Pro červenou kartu zápas nedohrál teplický Sabou.

Preview: SK Kladno - FK Teplice

Nedělní odpoledne na Stadionu Františka Kloze neslibuje žádnou přestřelku. Na kladenském stadionu padá totiž nejméně branek v celé lize, co se týče týmů, vedou v nelákající stastistice hostující Teplice.

Teplice rozhodnou o Vaščákovi

Minimálně do ledna bude mimo hru slovenský reprezentant Blažej Vaščák. Ten v září zamířil z italského druholigového Lecce do Teplic, vzápětí se ale u něj objevily problémy s kolenem a nakonec zamířil na operační stůl. To ovšem příchod čtyřiadvacetiletého hráče notně komplikuje, protože Severočeši musejí na jeho přestup brzy využít opci.

FK Teplice - Sigma Olomouc 0:1

Teplice doma prohrály s Olomoucí 0:1. Zápas nepřinesl mnoho šancí a o jediný gól se postaral přesnou hlavičkou Michal Hubník.

Preview: FK Teplice - Sigma Olomouc

Teplice doma přivítají fotbalisty Olomouce. Domácí budou chtít v zápase potvrdit výhru z Jablonce, zatímco Hanáci se pokusí po sedmi letech na Stínadlech zvítězit.

Gambrinus liga trochu jinak - 11. kolo

Přicházíme s třetím dílem našeho týdeníku, který bude pravidelně rekapitulovat to nejdůležitější, co se událo v posledním kole Gambrinus ligy. Do našeho zájmu se tentokráte dostalo utkání na Střelnici a také "střelnice" ve Zlíně.

FK Jablonec - FK Teplice 0:2

Severočeské derby přineslo protržení nechvalné série Teplic na půdě jejich rivala. Početní převahu dokázali hráči zužitkovat ve dvougólové vítězství.

Preview: FK Jablonec - FK Teplice

Jablonec v neděli hostí Teplice. Oba týmy by rády odčinily porážku z minulého kola. Komňackého parta totiž neuspěla v severočeském derby s Libercem a hráči ze Stínadel doma podlehli Mladé Boleslavi 2:3.

Teplice musí dodat důkazy

Disciplinární komise ČMFS se dnes začala zabývat rasistickým chováním části diváků v prvoligovém utkání mezi fotbalisty Teplic a Mladé Boleslavi. Její šéf Alexander Károlyi po jednání ČTK řekl, že komise požádala o řadu dokumentů od pořádajícího klubu a také o videozáznam od komise rozhodčích. O případu bude znovu jednat za týden.