FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Kúdela: Snad se trefím i proti Příbrami, ale hlavní je vítězství

Pět jarních startů a v každém vstřelený gól. Takovou bilancí se může chlubit fotbalista Mladé Boleslavi Ondřej Kúdela. Trefil se ve všech čtyřech jarních kolech první ligy a střeleckou formu potvrdil také ve středečním pohárovém utkání s Plzní. Během pěti zápasů tak dal více gólů než za předchozí sedmiletou ligovou kariéru.

Mohli jsme to Boleslavi více ztížit, myslí si Vrba

Úřadující český mistr z Plzně dnes ukončil svojí cestu v Poháru České pošty, po domácí remíze 1:1 prohrál na hřišti Mladé Boleslavi 0:2 a se soutěží se rozloučil již v osmifinále. Viktoria vypadla s tímto soupeřem podruhé za sebou a podle trenéra Pavla Vrby se tak stalo po zásluze.

Kúdela po prohře v Liberci: Hrůza, těžko hledám slova

Vztek, smutek, bezmoc i zklamání se mísily v záložníkovi Ondřeji Kúdelovi poté, co Mladá Boleslav ztratila včerejší důležitý zápas v Liberci a po dvou brankách ze třetí minuty nastavení prohrála 1:2. Kúdela po zápase adeptů na pohárové příčky vypadal zlomeně.

Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav 2:1

Takový závěr se rozhodně nevidí každý večer. Ještě v první minutě nastavení měli hosté zabalené všechny body na cestu domů, nakonec si neodváží ani jeden. Gebre Selassie s Bosančičem doslova během pár posledních vteřin vrátili Liberec nadosah první příčce.

Preview: Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav

V sobotu jsou na programu tři zápasy 20. kola první fotbalové ligy. Jedním z nich je atraktivní duel Liberce s Mladou Boleslaví. Oba týmy hrají o pohárové příčky, domácí dokonce stále drží reálné šance na titul.

Koubek: Těší mě, že jsme byli Plzni vyrovnaným soupeřem

Český pohár čeká na jméno posledního čtvrtfinalisty a jeho jméno příliš nenapověděl dnešní první osmifinálový duel mezi Plzní a Mladou Boleslaví. Ta může být s výsledkem spokojenější, ze západu Čech si veze remízu 1:1...

Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav 1:1

Fotbalisté Mladé Boleslavi v úvodním utkání osmifinále Poháru České pošty remizovali 1:1 v Plzni a drží naději na postup a obhajobu prvenství. V souboji posledních dvou vítězů tuzemské pohárové soutěže se ujali vedení hosté po gólu Ščuka, za domácí vyrovnal Wágner. Odveta se hraje za týden v Mladé Boleslavi.

Preview: Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav

Souboj dvou posledních šampionů přinese středeční úvodní duel osmifinále Poháru České pošty. Domácí Viktoria Plzeň, vítěz poháru z roku 2010, v něm vyzve obhájce prvenství Mladou Boleslav, které se bude chtít pomstít za loňské vyřazení ve čtvrtfinále. Oba celky pomýšlejí na postup, přestože především Plzeň dá šanci hráčům z lavičky.

Koubek: Nakonec jsme si udělali zápas těžší

Trenér Mladé Boleslavi Miroslav Koubek si po výhře nad Slavií chválil útočnou aktivitu svého týmu. "Naše síla dopředu je značná. Třeba Honza Chramosta měl tři šance a žádnou neproměnil. Věřím, že to brzy protrhne a bude to ještě lepší. Nakonec jsem si udělali zápas těžší, než mohl být. Bylo to hektické, ale se zaslouženým vítězným koncem," řekl Koubek.

Boleslav poráží Slavii

Napínavé utkání s pěti brankami viděli dnes večer diváci v Mladé Boleslavi. Hostující Slavia dokázali dvakrát vyrovnat, na třetí branku už odpověď nenašla.

Preview: FK Mladá Boleslav - Slavia Praha

Do Mladé Boleslavi v neděli zavítají fotbalisté pražské Slavie. Zatímco domácí hrají o poháry, to hosté se pohybují v klidném středu tabulky.

Dokázali jsme to dneska urvat, pochvaloval si Koubek

Mladoboleslavský trenér Miroslav Koubek po utkání na půdě Viktorie Žižkov přiznal, že brzký gól naboural celou naplánovanou strategickou přípravu. Jeho svěřenci se ale nakonec se vším vypořádali a z Prahy vezou výhru 2:1.

Viktoria Žižkov - FK Mladá Boleslav 1:2

Po Spartě a Jablonci se zdála být reálná i bodová ztráta Boleslavi. Ta se dostala do potíží hned po první akci sympaticky hrající Viktorie, která však vedení do přestávky neudržela a v druhé půli doplatila na individuální chybu. Osmá porážka v řadě tak drží Žižkov na poslední příčce, šťastnější Boleslav naopak tvrdě doráží na pohárové příčky.

Preview: Viktoria Žižkov - FK Mladá Boleslav

Týmy z opačných pólů tabulky se proti sobě postaví na Žižkově v tradiční nedělní dopoledne. Pod televizní vysílač přijede bojovat Mladá Boleslav.

Mladá Boleslav odmítá pochybení pořadatelů

Vedení fotbalistů Mladé Boleslavi odmítá, že by při nedělním utkání s Baníkem Ostrava, které narušily výtržnosti fanoušků, došlo k pochybení pořadatelské služby.