FK Jablonec Česko - FK Jablonec - Zprávy

APOEL se na Střelnici trefil třikrát a vyřadil Jablonec z Evropské ligy

Černý den českého fotbalu postihl i jabloneckou Střelnici. Kiksy domácích stoperů zařídily v úvodním poločase tři inkasované góly a po změně stran se už jablonečtí mohli pouze modlit, aby neodcházeli za ještě horšího výsledku.

Jablonec chce proti Apoelu smazat manko zlepšenou ofenzivou

Fotbalisty Jablonce čeká ve čtvrtek večer odveta třetího předkola Evropské ligy proti Apoelu Nikósie. Severočeši si z Kypru přivezli porážku 0:1 a po sérii rozpačitých výkonů potřebují zvítězit. Za klíč k postupu do další fáze považují odvážnější výkon než v úvodním duelu před týdnem.

Pekhart konečně začíná v Jablonci plnit roli střelce

Jedenadvacetiletý Tomáš Pekhart začíná v této sezoně v dresu fotbalistů Jablonce konečně naplňovat pověst obávaného kanonýra. Ve třech zatím odehraných zápasech je dosud jediným jabloneckým střelcem, když se navíc dokázal trefit v každém souboji. Jeho včerejší gól do sítě Teplic však stačil jen k remíze 1:1, když hosté srovnali v nastavení.

FK Jablonec - FK Teplice 1:1

Jablonec si za posledních sedm dní neužil přílišnou dávku fotbalového štěstí. Nejprve utrpěl tvrdý debakl 1:4 na půdě Olomouce a během týdne prohrál v Nikósii úvodní duel 3. předkola Evropské ligy. Proti dosud bídným Teplicím měl dnes vítězství na dosah, v poslední minutě o něj ale přišel. Konečný výsledek tedy zní 1:1.

Preview: FK Jablonec - FK Teplice

Nedělní program 3. kola nejvyšší domácí soutěže zakončí severočeské derby Jablonec-Teplice. Oba týmy mají co napravovat, nejhůř na tom jsou Teplice, které stále čekají na svůj první bodový zápis do tabulky.

Jablonec bude v odvetě dohánět jednogólové manko

Fotbalisté Jablonce vstoupili do Evropské ligy porážkou 0:1 v úvodním duelu třetího předkola na hřišti Apoelu Nikósie. Hosté dnes ustáli počáteční nápor kyperského soupeře, v 55. minutě však po chybě ve středu obrany inkasovali z kopačky Solariho. Odveta se hraje za týden na severu Čech.

Jablonec chce v EL v Nikósii odčinit ligový debakl s Olomoucí

Fotbalisté Jablonce se po třech letech vracejí do evropských pohárů. Ve čtvrtečním úvodním utkání třetího předkola Evropské ligy na hřišti kyperského Apoelu Nikósie budou Severočeši zápolit nejen s nebezpečným protivníkem a s třicetistupňovým vedrem, ale také s následky nedělního ligového debaklu 1:4 v Olomouci.

Sigma Olomouc - FK Jablonec 4:1

Fotbalisté Olomouce deklasovali v utkání druhého ligového kola díky čtyřem brankám během sedmnácti minut v úvodu druhé půle vicemistra z Jablonce 4:1 a minimálně do pondělí poskočili do čela tabulky. Premiérovým hattrickem nové sezoně k tomu přispěl Hubník.

Preview: Sigma Olomouc - FK Jablonec

Souboj dvou ambiciózních celků bude k vidění na Hané, Sigma Olomouc přivítá Jablonec.

Pekhart: Zvlášť po výsledcích ostatních soupeřů je to cenná výhra

Fotbalisté Jablonce dokázali jako jediný tým z elitní sedmičky uplynulé ligové sezony získat na startu nového ročníku všechny tři body. Za dnešní výhru nad Brnem vděčili útočníkovi Tomáši Pekhartovi, který v polovině druhé půle dorážkou zaznamenal jediný gól utkání.

FK Jablonec - FC Zbrojovka Brno 1:0

Na jablonecké Střelnici se zrodil výsledek 1:0 pro domácí Baumit. Po nepříliš zajímavé první půli se ve druhém dějství gólově prosadil Tomáš Pekhart a Jablonec tak vstoupil do letošní sezony výhrou. Brněnská Zbrojovka toho dopředu příliš nepředvedla.

Preview: FK Jablonec - FC Zbrojovka Brno

První kolo Gambrinus ligy uzavře pondělní dohrávka mezi Jabloncem a Brnem. Zatímco Severočeši by rádi zopakovali druhé místo z loňského ročníku, tak brněnští fotbalisté budou chtít dát zapomenout na nepovedenou uplynulou sezonu.

Komňacký považuje Nikósii za přijatelného soupeře

Trenér jabloneckých fotbalistů František Komňacký považuje kyperský celek Apoel Nikósie, který jeho svěřence takřka jistě čeká ve třetím předkole Evropské ligy, za vcelku přijatelného protivníka, přes něhož určitě lze přejít. Nezapomíná však na soupeřovo loňské tažení Ligou mistrů, kde mimo jiné remizoval na hřišti londýnské Chelsea.

Jablonec chce navázat na minulý ročník a znovu bojovat o poháry

Fotbalisté Jablonce vstoupí do nadcházející sezony jako obhájci druhého místa v ligové soutěži i domácím poháru Ondrášovka Cupu. Na nejúspěšnější ročník v klubové historii chce posílený severočeský celek navázat, příliš odvážnými prohlášeními však šetří.

Hráči Mladé Boleslavi vyhráli turnaj v Čelákovicích

Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli turnaj v Čelákovicích, když ve finále porazili Jablonec 3:1. K vítězství pomohl Mladé Boleslavi dvěma góly Bulut a třetí branku přidal Táborský.