FC Hradec Králové Česko - FC Hradec Králové - Zprávy

Preview: Baník Ostrava - FC Hradec Králové

Tápající Ostrava v desátém kole v sobotu hostí Hradec Králové. Domácí se pokusí navázat na bod z Plzně, zatímco hosté by rádi pokračovali v sérii neproher.

FC Hradec Králové - České Budějovice 0:0

Hradečtí votroci doma opět nepřesvědčili a s Českými Budějovicemi remizovali po nezáživné hře 0:0. Šancí behěm zápasu moc nebylo, až poslední čtvrthodina zvedala diváky ze sedadel.

Preview: FC Hradec Králové - České Budějovice

Votroci přivítají na svém stadionu pod lízátky České Budějovice a budou chtít potvrdit týden starý bod z venku. Naopak hosté z jihu Čech potřebují bodovat, protože v osmi kolech letošního ročníku vybojovali pouhé dva body.

Penaltový smolař Černý: Kdybych si chyby vyčítal, nemůžu žít

Mohl být velkým hradeckým hrdinou a dokonalým střídajícím žolíkem, který se sám postará o obrat v zápase. Útočníka Pavla Černého po utkání v Mladé Boleslavi mohlo těšit jen to, že se v 65. minutě postaral o vyrovnání. Svoji druhou velkou chvíli v duelu pět minut před koncem nezvládl, zahodil penaltu a jeho tým tak bral remízu 1:1.

FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové 1:1

Remízou 1:1 skončilo utkání Gambrinus ligy mezi Mladou Boleslaví a Hradcem Králové. Zatímco pro domácí je jednobodový zisk ztrátou, pro hosty má velkou cenu. Šest minut před koncem byl vyloučen domácí Janíček a nařízenou penaltu neproměnil Pavel Černý.

Preview: FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové

Na duel dvou geograficky i tabulkově blízkých soupeřů se můžou těšit diváci v Mladé Boleslavi, kam zavítá Hradec Králové.

FC Hradec Králové - Bohemians 1905 2:0

Hradečtí Votroci dali zapomenout na nelichotivé výsledky v posledních týdnech a dnes porazili pražské Bohemians 1905 2:0. Pro Klokany je to druhá ztráta v řadě, nicméně jejich postavení v tabulce je stále dobré.

Preview: FC Hradec Králové - Bohemians 1905

Ukončit sérii proher se budou snažit hráči Hradce Králové v 7. kole Gambrinus ligy. Pod lízátky přivítají klub Bohemians 1905.

Dukla Praha - FC Hradec Králové 4:0

Dukla rozstřílela v předehrávce šestého kola Gambrinus ligy Hradec Králové 4:0 a připsala si tak nejvyšší vítězství sezony. Poločas skončil 1:0 pro domácí, kteří po přestávce přidali i druhý gól a po penaltě a červené kartě nebylo co řešit. Trefili se postupně Berger, Lietava, Markovič a Malý.

Preview: Dukla Praha - FC Hradec Králové

Loňský a letošní nováček změří síly v páteční předehrávce 6. kola Gambrinus ligy. V Praze proti Dukle nastoupí Hradec Králové.

Kotal: Fotbal se hraje na góly, hráči si to musí uvědomit

Hradecký trenér Václav Kotal si zoufal, jaké příležitosti jeho svěřenci neproměnili. Východočeši v utkání s Příbramí zahodili řadu šancí, neproměnili ani pokutový kop a nakonec podlehli 0:1. Potřetí v řadě tak prohráli, navíc potřetí v řadě nedali gól...

FC Hradec Králové - 1. FK Příbram 0:1

Fotbalisté Hradce Králové doma doslova nechtěli vyhrát a Příbrami podlehli po jediné brance Tarczala. To bylo vše, co hosté museli pro vítězství udělat, Hradec neproměňoval šance a pohrdl i pokutovým kopem.

Preview: FC Hradec Králové - 1. FK Příbram

Dva sousedé z tabulky se poměří v 5. kole na stadionu Pod Lízátky, Hradec Králové totiž přivítá Příbram. Zápas slibuje zajímavou podívanou, oba týmy sice naposledy prohrály, ale celkově si vědou na úvod ligy solidně.

Fukala těšil aplaus, mrzela ho však prohra Hradce

Smíšené pocity se honily hlavou královéhradeckého fotbalisty Milana Fukala po prohře 0:1 na hřišti pražské Sparty. Fukala mrzel týmový neúspěch, na druhé straně ho těšilo, že letos poprvé v ligové soutěži naskočil do zápasu od první minuty. A zahřál ho i potlesk letenských tribun, které jej vyprovázely při jeho střídání dvacet minut před koncem.

Sparta Praha - FC Hradec Králové 1:0

Sparta ani ve čtvrtém kole neztratila body, tentokrát si poradila s Hradcem. V utkání padl jediný gól a vítězství pro domácí fotbalisty zařídil v sedmnácté minutě Jakub Mareš. Letenští, které čeká ve čtvrtek klíčová odveta 4. předkola Evropské ligy, vévodí tabulce s dvoubodovým náskokem.