FC Hradec Králové Česko - FC Hradec Králové - Zprávy

Preview: FC Hradec Králové - 1. FK Příbram

Dva sousedé z tabulky se poměří v 5. kole na stadionu Pod Lízátky, Hradec Králové totiž přivítá Příbram. Zápas slibuje zajímavou podívanou, oba týmy sice naposledy prohrály, ale celkově si vědou na úvod ligy solidně.

Fukala těšil aplaus, mrzela ho však prohra Hradce

Smíšené pocity se honily hlavou královéhradeckého fotbalisty Milana Fukala po prohře 0:1 na hřišti pražské Sparty. Fukala mrzel týmový neúspěch, na druhé straně ho těšilo, že letos poprvé v ligové soutěži naskočil do zápasu od první minuty. A zahřál ho i potlesk letenských tribun, které jej vyprovázely při jeho střídání dvacet minut před koncem.

Sparta Praha - FC Hradec Králové 1:0

Sparta ani ve čtvrtém kole neztratila body, tentokrát si poradila s Hradcem. V utkání padl jediný gól a vítězství pro domácí fotbalisty zařídil v sedmnácté minutě Jakub Mareš. Letenští, které čeká ve čtvrtek klíčová odveta 4. předkola Evropské ligy, vévodí tabulce s dvoubodovým náskokem.

Preview: Sparta Praha - FC Hradec Králové

Spartu čeká po nevydařeném utkání Evropské ligy v Rumunsku domácí ligové střetnutí s pátým Hradcem, který před týdnem ztratil první body.

FC Hradec Králové - Slovan Liberec 0:3

I ve třetím zápase dokázali liberečtí fotbalisté uspět a tentokráte vezou tři body z půdy Hradce Králové. Tým z pod Ještědu rozhodl o vítězství až ve druhém poločase, kdy hradecké votroky skolil třemi brankami. Na výhře 0:3 měl lví podíl Breznaník, který skóroval dvakrát.

Preview: FC Hradec Králové - Slovan Liberec

Skvěle hrající Hradec, který dosud neztratil žádný bod, přivítá doma celek z Liberce. Ten má na svého nedělního soupeře dvoubodové manko, jež se pokusí smazat.

FK Teplice - FC Hradec Králové 0:3

Třígólový debakl utrpěli domácí Teplice v souboji se suverénním Hradcem Králové. Votroci se dostali se dvěma výhrami na čelo tabulky.

Preview: FK Teplice - FC Hradec Králové

Teplice doma přivítají před televizními kamerami Hradec Králové. Utkají se dva týmy, které mají za sebou vítězný vstup do nového ligového ročníku.

Pulpit byl rozpačitý, Kotal litoval absence pojišťovací branky

Žižkovský kouč Martin Pulpit byl po ligové premiéře Viktorie nespokojený, Pražané nestačili na Hradec Králové a na východu Čech podlehli 0:1. Svým svěřencům vytkl, že nesplnili taktické pokyny, s nimiž do zápasu šli.

FC Hradec Králové - Viktoria Žižkov 1:0

Hradečtí stejně jako loni poráží na úvod sezóny pražské návštěvníky. Hostům nepomohl ani dobře chytající Vaclík, který za svá záda propustil jediný z mnoha nebezpečných přímých kopů.

Preview: FC Hradec Králové - Viktoria Žižkov

Před více než rokem zahájili sezónu Votroci jako nováček první ligy vítězstvím nad favorizovanou Spartou. Dnes by se jim v zahajovacím zápase měl postavit snadnější soupeř, nováček ze Žižkova.

Hradečtí po úspěšné sezoně chtějí ještě výš

V Hradce Králové se budou v novém ročníku první ligy snažit popřít klišé, podle něhož druhá sezona bývá pro nováčka kritická. Východočeši byli největším překvapením minulého ročníku, když po postupu z druhé nejvyšší soutěže obsadili osmé místo. Nyní by na to rádi navázali.

Fukal bere angažmá v Hradci jako šanci opět se prosadit v Česku

Bývalý reprezentant Milan Fukal se dohodl na ročním angažmá v Hradci Králové proto, že je mu ofenzivně laděný tým plný mladých hráčů sympatický. Zároveň ho bere jako šanci opět se prosadit v české lize a ukázat, že na to i v 36 letech stále má.