Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Expres Zprávy

13.08.202319:23

Veselý žehral na neproměněné šance

Bohemians nepotvrdila pověst neoblíbeného soupeře Slovácka a tentokrát mu na domácí půdě přenechala všechny tři body, hodnocení kouče Jaroslava Veselého tak nebylo příliš pozitivní: "Utkání zapadlo do koloritu vzájemných zápasů z poslední doby. Týmy jsou na sebe dobře připravené, umí si eliminovat přednosti. Dost často to je o jedné brance a dost často ze standardky, tohle všechno se naplnilo. Nejzásadnější věcí je první gól, který je v zápasech hodně určující. Inkasujeme v nastavení z dobře udělaného signálu, ale naprosto řešitelného. Ještě pochopím, že soupeř dobře udělá signál, ale proč nedobíháme k vlastnímu gólmanovi, nepochopím. Problém vidím v ofenzivní složce. Máme za poločas tři velké šance, tam se to lámalo. My jsme měli vstřelit první branku. Ve druhé půli jsme si nebyli schopni vytvořit tlak. Utkání by víc slušela remíza, ale když jsme gól nevstřelili a soupeř ano, těžko můžeme chtít bodovat."

ČTK
03.08.202322:41

Veselý: Dostali jsme lekci z produktivity

Bohemians 1905 v odvetě druhého předkola Konferenční ligy s Bodø/Glimt dvakrát dotáhli manko, přesto nakonec prohráli 2:4 a se souhrnným skóre 2:7 se s evropskými poháry rozloučili. "Odehráli jsme daleko lepší utkání než v Bodö, přesto je výsledek v podstatě totožný. V úvodu jsme měli možnosti vstřelit první branku, která by byla klíčová k tomu, abychom výsledek dvojzápasu trochu zdramatizovali. Přesto jsme z rychlého protiútoku po naší hloupé ztrátě inkasovali. Potěšila mě reakce hráčů, znovu jsme se do utkání vrátili. Mrzí mě, že zase inkasujeme v závěru poločasu, opět po výkopu gólmana. Je to totožný gól, který jsme inkasovali v Bodö. To mě hodně nadzvedlo. Ve druhém poločase jsme se hnali za vyrovnáním, což se nám podařilo. Paradoxně v úseku, kdy se mi zdálo, že hru kontrolujeme a že můžeme vstřelit branku na 3:2 a přinést body do koeficientu, inkasujeme dvě branky ze standardních situací. Určitě jsem spokojenější s předvedeným výkonem a odvahou, ale určitě nejsem spokojený s tím, že inkasujeme čtyři branky. Bodö nám v obou zápasech dalo lekci z produktivity," hodnotil utkání trenér vršovického klubu Jaroslav Veselý.

ČTK
03.08.202320:58

Bohemians se loučí s Konferenční ligou

Výsledek dnešního zápasu 2. předkola Konferenční ligy: Bohemians 1905 - Bodø/Glimt 2:4 (26. Matoušek, 55. Křapka - 22. Sørli, 42. Moumbagna, 78. Grønbæk, 88. Sørensen), první zápas 0:3, postupuje Bodø/Glimt.

03.08.202319:52

Bohemians po poločase prohrávají

Poločasový výsledek dnešního zápasu 2. předkola Konferenční ligy: Bohemians 1905 - Bodö/Glimt 1:2 (26. Matoušek - 22. Sörli, 42. Moumbagna).

03.08.202318:21

Sestavy: Bohemians 1905 - Bodö/Glimt

Základní sestavy dnešního odvetného zápasu 2. předkola Konferenční ligy:

Bohemians 1905: Reichl - Köstl, Křapka, Hybš - Dostál, Hála, Hůlka, Beran, Kovařík - Matoušek, Puškáč

Bodö/Glimt: Chajkin - Sjövold, Moe, Björtuft, Björkan - Saltnes, Berg, Grönbaek - Sörli, Moumbagna, Pellegrino

uefa.com
30.07.202318:17

Prohráli jsme si zápas sami, litoval Veselý

Bohemians 1905 ve druhém kole podlehli Teplicím (1:2) a nenavázali na výhru z Pardubic. "První poločas byl hodně vyrovnaný, moc šancí na obou stranách nenabídl. Když to směřovalo k zasloužené remíze po prvním dějství, hloupě jsme inkasovali. Máme útočnou standardku, ale blbě ji kopneme, jiné slovo pro to nemám. Z následného brejku inkasujeme hloupý gól, který vám utkání hodí úplně někam jinam, než si představujete. Ideální scénář pro hosty. Do druhého poločasu jsme udělali změny, byly i plánované, protože jsme museli rozložit síly. V poslední době to bylo náročné i z hlediska cestování. Do druhého poločasu jsme nevstoupili špatně, hloupou ztrátou jsme ale hostům nabídli dárek, druhý gól. Otáčet 0:2 v posledních 30 minutách v takovém rozpoložení je hodně složité. Přesto jsme si nějaké šance vytvořili, ale neproměnili. Není v pořádku, že za poslední tři poločasy inkasujeme třikrát v posledních vteřinách, nebo v nastavení. Máme i problém vstřelit branku ze hry. Prohráli jsme si zápas z větší části sami," zhodnotil utkání trenér vršovického klubu Jaroslav Veselý.

ČTK
28.07.202319:29

Matoušek neohrozí Teplice

Bohemians 1905 se musí v nedělním ligovém zápase s Teplicemi obejít bez Jana Matouška, který má zdravotní potíže po úvodním zápase 2. předkola Konferenční ligy na půdě Bodø/Glimt (0:3).

ČTK
27.07.202321:17

Jindřišek: Těžký sok, vyhrál zaslouženě

Hráči Bohemians nezvládli první souboj 2. předkola Konferenční ligy na půdě norského favorita Bodö/Glimt a podlehli mu jasně o tři branky. Josef Jindřišek, kapitán Klokanů, každopádně po utkání sportovně uznal porážku. "Musíme uznat, že to byl těžký soupeř a zaslouženě vyhrál,” uvedl. "V prvním poločase jsme měli stoprocentní šanci. Maty (Matoušek) šel sám na gólmana, bohužel neproměnil. I potom nějaké šance byly,” konstatoval.

ČTK
27.07.202319:52

Bohemians v Norsku prohráli 0:3

Výsledek dnešního zápasu 2. předkola Konferenční ligy: Bodø/Glimt - Bohemians 1905 3:0 (44. Grønbæk, 50. Pellegrino, 90+2. Espejord).

27.07.202318:48

Poločas: Bodø/Glimt - Bohemians 1:0

Poločasový výsledek dnešního zápasu 2. předkola Konferenční ligy: Bodø/Glimt - Bohemians 1905 1:0 (44. Grønbæk).

27.07.202317:15

Sestavy: Bodö/Glimt - Bohemians 1905

Základní sestavy dnešního prvního zápasu 2. předkola Konferenční ligy:

Bodö/Glimt: Chajkin - Wembangomo, Moe, Björtuft, Björkan - Fet, Berg, Grönbaek - Sörli, Moumbagna, Pellegrino

Bohemians 1905: Reichl - Hůlka, Křapka, Hybš - Köstl, Hála, Jindřišek, Hrubý, Dostál - Prekop, Matoušek

uefa.com
18.07.202312:23

Beran pokračuje v Bohemians

Záložník Slavie Michal Beran bude i v nadcházející sezoně hostovat v jiném vršovickém celku Bohemians 1905. Slavia o tom informovala na sociálních sítích. Beran nastupuje za Bohemians od poloviny ročníku 2021/22. V uplynulé sezoně pomohl "Klokanům" ke čtvrtému místu a postupu do 2. předkola Evropské konferenční ligy, ve kterém se Pražané utkají s norským týmem Bodö/Glimt.

ČTK
15.07.202320:57

Bohemians 1905 - Jihlava 6:0

Přípravné fotbalové utkání:

Bohemians Praha 1905 - Jihlava 6:0 (3:0)

Branky: 2. Prekop, 11. Dostál, 31. Köstl, 48. Hála, 58. Hrubý, 81. Mužík.

Sestava Bohemians:

I. poločas: Soukup - Hůlka, Křapka, Hybš - Köstl, Jindřišek, Jánoš, Dostál - Matoušek, Kozák - Prekop.

II. poločas: Reichl - Kadlec, Křapka, Vala - Mužík, Beran (82. Kozák), Hrubý, Kovařík - Puškáč, Hála - Necid. Trenér: Veselý.

ČTK
12.07.202319:25

Bohemians Praha 1905 - FC Košice 4:1

Přípravné utkání:

Bohemians Praha 1905 - FC Košice 4:1 (1:1).

Branky: 16. Kozák, 61. Matoušek, 70. Hůlka, 86. Necid - 21. Medved.

I. poločas: Reichl - Kadlec, Křapka, Hybš - Köstl, Jindřišek, Hrubý, Kovařík - Kozák, Mužík - Puškáč.

II. poločas: Soukup - Köstl, Hůlka, Vala - Dostál, Jánoš, Beran, Hála - Matoušek, Prekop - Necid. Trenér: Veselý.

ČTK
12.07.202310:26

Bohemians dotáhli příchod gólmana Reichla

Bohemians 1905 posílil Michal Reichl, který se s "Klokany" připravoval od konce června. Třicetiletý brankář do vršovického klubu zamířil z Hradce Králové a podepsal víceletou smlouvu. Bohemians to oznámili na webu.

ČTK
08.07.202313:15

Osmančík posilou Českých Budějovic

České Budějovice oznámily příchod Pavla Osmančíka z Bohemians 1905. Třiadvacetiletý ofenzivní hráč podepsal na jihu Čech smlouvu do roku 2026.

twitter.com/SK_Dynamo_CB
07.07.202309:23

České Budějovice chtějí Osmančíka

Pavel Osmančík v minulých třech přestupových oknech hostoval z Bohemians 1905 ve druhé lize a mateřský klub pravděpodobně opustí i tentokrát. Příchod 23letého útočníka dotahují České Budějovice.

isport.cz
06.07.202317:56

Bohemians Praha 1905 - FK Partizan 2:0

Přípravné utkání ve Slovinsku:

Bohemians Praha 1905 - Partizan Bělehrad 2:0 (1:0).

Branky: 16. Puškáč, 55. Matoušek.

Sestava Bohemians: Reichl - Hůlka (68. Kadlec), Křapka, Hybš - Köstl (56. Necid), Jánoš (68. Beran), Hrubý (46. Jindřišek), Dostál - Matoušek (56. Mužík), Prekop (56. Vala) - Puškáč (46. Kozák). Trenér: Veselý.

ČTK
02.07.202320:01

Bohemians 1905 - Osijek 2:3 (1:0)

Bohemians Praha 1905 - NK Osijek 2:3 (1:0)

Branky: 34. Kozák, 65. Prekop - 62. Bukvič, 75. Gržan, 80. Živkovič.

I. poločas: Valeš - Hůlka, Křapka, Hybš - Dostál, Jánoš, Jindřišek, Mužík, Kovařík - Kozák, Puškáč.

II. poločas: Valeš - Vala, Necid, Kadlec - Köstl, Jindřišek, Beran, Osmančík - Matoušek, Hrubý - Prekop. Trenér: Veselý.

ČTK
29.06.202320:01

Bohemians Praha 1905 - Zalaegerszeg 1:0

Bohemians Praha 1905 - Zalaegerszeg TE (Maď) 1:0 (0:0).

Branka: 85. Mužík.

I. poločas: Soukup - Křapka, Hůlka, Köstl - Hála, Hrubý, Jindřišek, Vala, Osmančík - Prekop, Matoušek.

II. poločas: Soukup - Kadlec, Křapka, Hybš - Dostál, Jánoš, Beran, Kovařík - Mužík, Kozák, Necid. Trenér: Veselý.