Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Bohemians 1905 - Baník Ostrava 1:1

Těžce střežené utkání mezi Bohemians 1905 a Baníkem Ostrava skončilo remízou 1:1. Branky začaly v Edenu padat až ve druhém poločasu, kdy nejprve vedli hosté zásluhou Frejlacha, jenže za dvě minuty odpověděl Kaufman.

Ostravští fanoušci donutili rozhodčího přerušit zápas s Bohemians

Zápas první ligy mezi Bohemians 1905 a Baníkem Ostrava provázejí nepokoje mezi fanoušky. Sudí Jaroslav Bílek musel zápas dokonce přerušit, v kotli Baníku zasahovala policie s těžkooděnci. Situaci v Synot Tip Areně navíc komplikují fanoušci místní Slavie, kteří přišli protestovat proti přesunu Bohemians na slávistický stadion.

Preview: Bohemians 1905 - Baník Ostrava

Eden v neděli uvídí utkání desátého kola první fotbalové ligy mezi Bohemians 1905 a Ostravou. Oba týmy dělí od sebe pouze bod, lépe na tom jsou domácí "klokani".

Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 1:0

Zbrojovka si připisuje druhé vítězství za sebou a zvedá se ze sestupových vod. Klokani naopak potvrdili svou špatnou formu při výjezdech a počtvrté v řadě odjíždí s prázdnou.

Máme doma strach, posteskl si i přes výhru Večeřa

Fotbalisté Brna se po nevydařeném začátku postupně odpoutávají ze dna ligové tabulky. Na vítězství v Teplicích dokázala Zbrojovka navázat i plným bodovým ziskem na domácím hřišti po dnešním hubeném vítězství 1:0 nad Bohemians 1905. Poprvé v letošní sezoně dohrála Zbrojovka zápas s čistým kontem.

Preview: Zbrojovka Brno - Bohemians 1905

Brno, povzbuzené vítězstvím v Teplicích, tentokrát doma přivítá fotbalisty Bohemians 1905, kteří se v tabulce pohybují na desáté příčce. To domácí tým je až předposlední.

Bohemians 1905 - 1. FK Příbram 1:0

Jediná branka Štohanzla rozhodla v Edenu o vítězství Bohemians 1905 nad Příbramí. Bohemka je díky plnému bodovému zisku desátá, Příbramští jsou o dvě příčky níže.

Hoftych: Věděli jsme, že musíme vyhrát za každou cenu

Trenér Bohemians 1905 Pavel Hoftych si oddechl, že Pražané po třízápasovém čekání konečně uzmuli důležité tři body, díky kterým poskočili do vyšších pater tabulky.

Preview: Bohemians 1905 - 1. FK Příbram

V pražském Edenu změří síly fotbalisté Bohemians 1905 a Příbrami. Klokanům se v posledních zápasech úplně přestalo dařit a hosté na tom nejsou o moc lépe, oba týmy se navíc již brzy rozloučily s Ondrášovka Cupem.

FK Ústí nad Labem - Bohemians 1905 1:0

Prvoligový nováček z Ústí se možná již adaptoval na prostředí v Teplicích a po nadprůměrném výkonu v druhé půli si zajistil své druhé vítězství. Dostal se tak před svého dnešního soupeře a zároveň se vynořil ze sestupových příček.

Preview: FK Ústí nad Labem - Bohemians 1905

Nedělní odpoledne nabídne zápas dvou ligových bezdomovců. O body v souboji aspirantů na sestup si to v Teplicích rozdá nováček z Ústí nad Labem a Bohemians, která své hosty vítá v Synot Tip Aréně.

Bohemians 1905 - České Budějovice 2:2

Budějovice dokázaly prodloužit svou sérii bez porážky o další zápas. Proti Bohemians sice rozhodně nebyly považovány za favorita, přesto poměrně brzy vstřelily dvě branky a směřovaly k vítězství. Nakonec ale své vedení udržet nedokázaly, když v poslední minutě nastavení vyrovnal na konečných 2:2 Kaufman.

Preview: Bohemians 1905 - České Budějovice

Doposud neporažené České Budějovice čeká těžký zápas na půdě pražských Bohemians 1905 a tým trenéra Jaroslava Šilhavého by rád svojí neporazitelnost ještě prodloužil. O přerušení této série bude usilovat "Bohemka", ta by si ráda připsala letošní druhé vítězství.

Bohemians 1905 už nehrozí insolvence

Společnosti Bohemians 1905, která je vlastníkem stejnojmenného fotbalového klubu, už nehrozí insolvence. Firma zaplatila bývalé zaměstnankyni, která konkurz navrhla, dluh a žena vzala svůj návrh zpět. ČTK to zjistila v Insolvenčním rejstříku. Řízení ve středu zahájil Městský soud v Praze na popud věřitelky, které společnost dlužila 20.000 korun, klub vzápětí oznámil, že záležitost již vyřešil.

FK Jablonec - Bohemians 1905 3:1

Severočeský Jablonec doma třemi brankami pokořil pražské Bohemians 1905 a v tabulce se s osmi body dělí o čtvrté místo se Slavií. Klokani vedli zásluhou Vladimíra Bálka, avšak ještě do poločasu otočili skóre Marek Jarolím a Jan Vošahlík, druhý jmenovaný ve druhém poločase zvýšil na konečných 3:1 pro Jablonec.