1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

1. FC Slovácko - České Budějovice 2:0

Slovácko doma porazilo České Budějovice a ukázalo, že se s ním musí počítat pro záchranu. Domácí rozhodli o výhře až ve druhém poločase, kdy se nejprve trefil Libor Došek a po něm Pavelka.

Preview: 1. FC Slovácko - České Budějovice

O nápravu katastrofálního vstupu do sezóny se budou snažit domácí Slovácko i hostující České Budějovice v utkání 7. kola Gambrinus ligy v Uherském Hradišti.

Soukup: Musíme být hrozně spokojeni

Trenér Slovácka Miroslav Soukup si získaného bodu považoval. Jeho svěřenci v 77. minutě utkání na půdě Bohemians 1905 inkasovali, rychle se ale oklepali a pět minut před koncem jim vystřelil remízu Došek.

Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko 1:1

Dva góly v posledních patnácti minutách určily výsledek zápasu Bohemians 1905 se Slováckem, utkání skončilo remízou 1:1. Diváci se v Edenu po většinu času nudili, rozehřál je snad až poslední úsek duelu, ve kterém bylo k vidění kromě branek i několik dalších příležitostí. O góly se postarali Bartek a na druhé straně Došek.

Preview: Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko

O další vítězství na domácím hřišti budou usilovat Bohemians 1905, kteří v Edenu přivítají 1. FC Slovácko.

Soukup: Dnes můžu být konečně trochu veselejší

Trenér Dukly Luboš Kozel neskrýval po zápase zklamání z těsné porážky. Pražský klub nestačil na Slovácko a v Uherském Hradišti podlehl 0:1.

1. FC Slovácko - Dukla Praha 1:0

Fotbalisté Slovácka se dočkali první výhry v sezoně, stalo se tak po nejtěsnějším výsledku nad nováčkem z Prahy - Duklou. O jedinou branku utkání se postaral ve druhém poločase Kerbr.

Preview: 1. FC Slovácko - Dukla Praha

Na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti se představí nováček Dukla Praha. A bude to vůbec první výjezd na hřiště soupeře. Jistě, Dukla už hrála na Viktorce Žižkov, nicméně pořád byla v Praze. Tím si ale Slovácko hlavu neláme, doma potřebuje za každou cenu zvítězit.

Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko 1:1

Olomouc doma pouze remizovala se Slováckem 1:1 a po devítibodovém odpočtu i nadále zůstává v mínusu, i když už jen o jediný bodík. Hrál se poměrně nudný fotbal, přesto se Sigma dostala ve druhé půli do vedení, když se trefil Petr, čtrnáct minut před koncem však vyrovnal Pavelka a zachránil pro Slovácko cennou remízu.

Preview: Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko

Olomouc doma v neděli přivítá celek Slovácka. Hanáci se pokusí navázat na vítězství 2:1 z Českých Budějovic a hosté by již rádi konečně zabodovali.

1. FC Slovácko - Sparta Praha 0:2

Sparta i potřetí v nové sezoně vyhrála, tentokrát veze tři body ze Slovácka po výsledku 2:0, když se v závěru poločasů trefili Vacek a Grajciar. Letenští mají na svém kontě plný počet devíti bodů a vévodí tabulce Gambrinus ligy, Slovácko je bez bodu čtrnácté.

Preview: 1. FC Slovácko - Sparta Praha

Rozjetá Sparta míří do Uherského Hradiště, kde se utká s tápajícím Slováckem. Zatímco Letenští jsou bodově stoprocentně úspěšní, tak domácí fotbalisté stále čekají na svůj první bodový zisk.

FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko 1:0

Vlastní brankou v druhé minutě nastavení skončila aktivní kariéra úspěšné české sudí Dagmar Damkové. Utrápená Boleslav si tak v pátém soutěžním utkání letošní sezóny se štěstím došla pro vítězství, Slovácko i přes solidní defenzívu opět prohrálo.

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko

Možná více než samotné utkání Mladé Boleslavi se Slováckem bude nedělní duel přitahovat pozornost osobou hlavní rozhodčí Dagmar Damkové. Aktivní činnosti musí zanechat, neboť se stala členkou komise rozhodčích UEFA. Plzeňská rodačka tak ve svých šestatřiceti letech dosáhla více, než kterýkoliv český fotbalový sudí před ní.

Slovácko po prohře s Příbramí žehrá na špatnou produktivitu

Už výsledky v přípravě signalizovaly, že slabinou Slovácka v letošním ligovém ročníku zřejmě bude produktivita a první ligové kolo to potvrdilo. Hráči Slovácka včera proti Příbrami zahazovali jednu vyloženou šanci za druhou a stálo je to dobrý start do nejvyšší soutěže.