1. FC Slovácko (Česko)

1. FC Slovácko - Fastav Zlín 1:1

Slovácko uhrálo v derby se Zlínem remízu a definitivně se zachránilo v nejvyšší soutěži. Dělba bodů stačí i ševcům, plichtu zařídil až deset minut před koncem Železník.
19.05. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Preview: 1. FC Slovácko - Fastav Zlín

Bitva dvou krajských rivalů bude mít v Uherském Hradišti ještě o něco pikantnější příchuť než kdykoli jindy. Domácí Slovácko i jeho vyzyvatel ze Zlína se totiž pohybují ve spodních patrech ligové tabulky, přičemž vítěz duelu si zajistí záchranu v soutěži.
18.05. | Previews | 9 komentářů

Klukům jsem snad pomohl, řekl brankář Heča po remíze v Plzni

Brankář Milan Heča výbornými zákroky vychytal fotbalistům Slovácka remízu 1:1 na stadionu vedoucí Plzně, sám se však za hrdinu nepovažoval a byl jen rád, že v zápase 28. prvoligového kola spoluhráčům pomohl ke šťastnému bodu.
12.05. | Aktuality | 20 komentářů

Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko 1:1

Plzeň znovu ukázala, že na jaře nemá nejlepší formu a pouze remizovala se Slováckem 1:1. Pro hosty se naopak jedná o důležitý bod, díky kterému jsou zase o krůček blíže záchraně.
12.05. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Preview: Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko

Lídr letošního ročníku hostí v zápase 28. kola Slovácko. To proti Plzni dokázalo v lize vyhrát naposledy v roce 2006. Slovácku se ale letos podařilo porazit Viktoriány v MOL Cupu.
11.05. | Previews | 6 komentářů

1. FC Slovácko - FK Teplice 0:0

Zápas mezi Slováckem a Teplicemi skončil bezbrankovou remízou. Domácí sice byli po celý zápas lepším týmem, branku se jim ovšem vstřelit nepodařilo.
05.05. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Preview: 1. FC Slovácko - FK Teplice

Do Uherského Hradiště zavítají Teplice, které se pohybují v klidném středu tabulky a prakticky nemají ve zbytku sezóny o co hrát. Naopak Slovácko touží po udržení se v první lize, přičemž nemá tento boj stále vyhraný.
04.05. | Previews | 6 komentářů

Krejčí čekal, že na Slavii už Slovácko nulu neudrží

Hráči Slovácka nečekali, že svou sérii 443 minut bez inkasovaného gólu budou držet i po zápase na Slavii. O to větší radost měli z bodu za bezbrankovou remízu, i když připouští, že ho vybojovali se štěstím.
30.04. | Aktuality | 25 komentářů

Slavia Praha - 1. FC Slovácko 0:0

Slavia doma utrpěla nečekanou ztrátu a se Slováckem jenom remizovala 0:0. Hosté sehráli s favoritem dobrou partii a výrazně je podržel brankář Heča. Pro svěřence Jindřicha Trpišovského znamená remíza takřka konec nadějí na obhajobu mistrovského titulu.
29.04. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Preview: Slavia Praha - 1. FC Slovácko

V Edenu se proti Slavii postaví FC Slovácko a pokusí se podobně jako v květnu 2015 překvapit. Ani jeden z týmů si nemůže dovolit příliš zaváhat. Sešívané by to stálo šanci na zdramatizování boje o titul, Slovácko se zase může přiblížit sestupu.
28.04. | Previews | 9 komentářů
15.03. Slavii a Slovácku hrozí tresty za fanoušky
Pražské Slavii a Slovácku hrozí postih za výtržnosti v hledišti. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace s nimi zahájila řízení kvůli porušení povinností pořádajícího klubu. Fanoušci na zápasech Slavie s Olomoucí a Slovácka s Bohemians 1905 používali pyrotechniku, v Edenu navíc házeli předměty na hrací plochu. (ČTK)
04.03. Hofmann dvakrát nepomůže Slovácku
Stanislav Hofmann ze Slovácka se stal po karvinském Janu Šislerovi druhým hráčem v této sezoně první ligy, který obdržel osm žlutých karet a bude muset vynechat příští dvě kola. O polovinu nižší trest za čtyři napomínání čeká Branislava Miloševiče z Dukly Praha, Jakuba Považance z Jablonce a Petera Štepanovského z Karviné. (ČTK)
18.02. V české lize se bouří spodek tabulky
Včera na úvod jarní části sezony vyhrály hned tři z posledních pěti týmů podzimní tabulky (Jihlava, Slovácko, Karviná), což se naposledy v českém prostředí stalo před dávnými 26 lety v sezoně 1991/92 (Hradec Králové, Vítkovice, Cheb). (twitter.com/fotbal_cs)
10.02. 1. FC Slovácko - FK Tosno 1:2
Přípravné utkání v Turecku
1. FC Slovácko - FK Tosno 1:2 (0:1).
Branky:
63. Juroška - 10. Trujič, 55. Melkadze.
Sestava Slovácka: Heča - Juroška, Břečka, Hofmann, Divíšek (46. Šimko) - Sadílek, Šumulikoski, Daníček (59. Machalík) - Havlík, Zajíc (72. Kubala), Petr (80. Rezek). Trenér: Kordula. (ČTK)
07.02. Slovácko - Ordabasy Šymkent 2:2
Přípravné utkání v Turecku:
Slovácko - Ordabasy Šymkent (Kaz.) 2:2 (0:2).
Branky Slovácka:
48. Sadílek, 54. Kubala.
Sestava Slovácka: Daněk - Vasiljev, Hofmann (36. Krejčí), Břečka (36. Šimko), Divíšek (36. Machalík), Janošek, Šumulikoski (36. Sadílek), Kubala (57. Petr), Havlík (36. Juroška), Sicharulidze (20. Zajíc), Navrátil (15. Rezek). Trenér: Kordula. (ČTK)
03.02. Slovácko - Hobro IK (Dán.) 2:3
Slovácko - Hobro IK (Dán.) 2:3 (2:2).
Branky:
5. Machalík, 15. Šumulikoski z pen. - 30. Antipas, 40. Justesen, 88. Grönning.
Sestava Slovácka: Heča (60. Trmal) - Juroška, Krejčí, Břečka, Divíšek - Sadílek, Šumulikoski, Machalík - Havlík, Sicharulidze, Kubala. Trenér: Kordula. (ČTK)
28.01. Rapid Vídeň - Slovácko 1:1
PŘÁTELSKY:
Rapid Vídeň - 1. FC Slovácko 1:1 (0:1).

Branky: 68. Schwab - 29. Petr.
Sestava Slovácka: Daněk (46. Heča) - Juroška (65. Vasiljev), Hofmann, Břečka (65. Tkáč), Rainberk (65. Divíšek) - Navrátil (46. Havlík), Daníček (46. Machalík), Šumulikoski (65. Janošek), Sadílek (65. Kohút) - Petr (65. Rezek), Kubal (46. Zajíc). Trenér: Kordula. (ČTK)
I. poločas:
Heča - Divíšek, Tkáč, Hofmann, Juroška - Hellebrand, Machalík, Šumulikoski, Havlík - Kubala, Petr.
II. poločas: Heča (60. Trmal) - Reinberk, Břečka, Šimko, Vasiljev - Rezek, Janošek, Daníček, Sadílek, Navrátil - Zajíc. Trenér: Kordula. (ČTK)
13.01. Slovácko - Teuta 1:0
PŘÁTELSKY:
1. FC Slovácko - Teuta Drač (Alb.) 1:0 (0:0).
Branka:
80. Navrátil.
I. poločas:
Daněk - Juroška, Tkáč, Břečka, Reinberk - Sadílek, Daníček, Kohút - Havlík, Kubala, Petr.
II. poločas: Trmal - Vasiljev, Hofmann, Šimko, Divíšek - Hellebrand, Šumulikoski, Machalík - Navrátil, Zajíc, Rezek. Trenér: Kordula. (ČTK)
10.01. Kayserispor - Slovácko 4:1
PŘÁTELSKY:
Kayserispor - 1. FC Slovácko 4:1 (2:0).
Branky:
30. Bulut, 44. Mendes, 65. Stojiljkovič, 79. Varela - 46. Kubalal.
I. poločas:
Daněk - Juroška, Suchý, Břečka, Reinberk - Hellebrand, Šumulikoski, Havlík - Navrátil, Zajíc, Rezek.
II. poločas: Daněk - Šimko, Hofmann, Tkáč, Divíšek - Kohút, Daníček, Machalík - Vasiljev, Kubala, Petr. Trenér: Kordula. (ČTK)