1. FC Slovácko (Česko)

Dukla Praha - 1. FC Slovácko 1:1

Fotbalisté Slovácka v předehrávce 11. kola první ligy remizovali 1:1 na hřišti Dukly a ani na pátý pokus nedokázali vyhrát pod vedením trenéra Michala Korduly. Na Julisce přitom vedli gólem Tomáše Zajíce, ale Jakub Podaný po rohu srovnal. Dukla uhájila domácí neporazitelnost v sezoně, Slovácko protáhlo sérii bez výhry na osm zápasů.
19.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Zajíce střelecká forma netěší, když Slovácko nevyhrává

Reprezentant do 21 let Tomáš Zajíc skóroval už popáté v sezoně a je třetím nejlepším střelcem ligy, velkou radost z toho však dnes neměl. Jeho Slovácko opět ztratilo body po remíze 1:1 na hřišti Dukly.
19.10. | Aktuality | 20 komentářů

Slovácko se na Dukle bude snažit o první výhru pod Kordulou

Jedenácté kolo první ligy odstartuje netradičně už ve čtvrtek, kdy je od 18:00 na programu duel mezi Duklou Praha a Slováckem. Hosté se budou na pátý pokus snažit o první výhru pod novým trenérem Michalem Kordulou, Dukla však v této sezoně doma ještě neprohrála ani neinkasovala.
19.10. | Previews | 3 komentáře

Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 2:1

Roman Pivarník začal na lavičce Zbrojovky tím nejlepším způsobem, tedy vítězstvím. Brno porazilo v moravském derby Slovacko 2:1 a odlepilo se z posledního místa. Derby nabídlo spoustu šancí na obou stranách a na Srbské se hrálo opravdu zajímavé utkání.
14.10. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko

Pikantní záležitost čeká Městský fotbalový stadion Srbská v Brně, kde se v rámci moravského derby představí Slovácko. Navíc premiéru si na lavičce Zbrojovky odbude Roman Pivarník, někdejší kouč Viktorie Plzeň. A půjde o hodně, oba týmy totiž potřebují body jako sůl, zvláště domácí.
12.10. | Previews | 5 komentářů

Obránce Břečku bezbranková remíza s Karvinou zklamala

Stoper Slovácka Tomáš Břečka neskrýval zklamání po bezbrankové remíze s Karvinou. Nespokojen byl zejména s tím, že se nepodařilo velký tlak proměnit alespoň v jeden gól. Tým z Uherského Hradiště prožívá dlouhodobé krizové období, když si z posledních šestnácti ligových zápasů připsal jedinou výhru ve třetím kole nad fotbalisty Ostravy (5:2).
01.10. | Aktuality | 3 komentáře

1. FC Slovácko - MFK Karviná 0:0

Slovácko s Karvinou potřebovaly body a nakonec po jednom získaly oba celky. V Uherském Hradišti se totiž diváci žádného gólu nedočkali, byť oba celky chtěly v závěru zápasu vyhrát.
30.09. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: 1. FC Slovácko - MFK Karviná

Z druhé poloviny tabulky na sebe narazí celky Slovácka a Karviné. Oba celky si po osmi kolech představovaly lepší postavení. Slovácko zatím vyhrálo jen v jednom zápase a v tomto ohledu jsou na tom hosté lépe.
29.09. | Previews | 2 komentáře

Trpišovský: Je to pro nás krutý večer, ale hlavně zklamání z výkonu

Liberečtí v dohrávce 8. ligového kola doma jen remizovali se Slováckem 1:1. Severočechy poslal do vedení v 71. minutě Matěj Hybš svou první trefou v nejvyšší soutěži v dresu Slovanu, ale čtyři minuty před koncem zařídil dělbu bodů Tomáš Zajíc. Hosté hráli v deseti od vyloučení Davida Machalíka už z šesté minuty. Domácí byli oslabeni od 63. minuty.
26.09. | Aktuality | 26 komentářů

Slovan Liberec - 1. FC Slovácko 1:1

Ani devatenáct střeleckých pokusů a zhruba hodinová přesilovka nestačila Liberci na vítězství proti Slovácku. Slovan se sice dostal v 72.minutě do vedení, ale pět minut před koncem srovnal na konečných 1:1 Tomáš Zajíc. Obě branky padly v době, když už byl počet hráčů na obou stranách vyrovnaný.
26.09. | Komentáře a souhrny | 12 komentářů
04.10. Ústí nad Labem - Slovácko 0:2
Třetí kolo MOL Cupu, českého poháru:
Ústí nad Labem - 1. FC Slovácko 0:2 (0:1).
Branky:
53. Daníček, 60. Petr.
Sestava Slovácka: Daněk - Reinberk, Hofmann, Břečka, Šimko - Šumulikoski - Navrátil (79. Juroška), Daníček, Sadílek (88. Ju Kang-hjon), Havlík - Kubala (57. Petr). Trenér: Kordula. (ČTK)
27.09. Lerch bude opět pískat první ligu
Po roce a půl od svého posledního zápasu mezi Olomoucí a Plzní a o víkendu na prvoligové trávníky vrátí rozhodčí Ondřej Lerch, tomu byl přisouzen zápas Slovácka s Karvinou hraný v sobotu od pěti. (twitter.com/fotbal_cs)
18.09. Reinberk jako druhý nasbíral čtyři žluté
Obránce Slovácka Petr Reinberk dostal jako druhý hráč v tomto ročníku první fotbalové ligy čtyři žluté karty a bude kvůli tomu muset vynechat příští kolo. Prvním takto potrestaným byl po pátém kole Jan Šisler z Karviné. V uplynulém sedmém kole vyloučili rozhodčí tři hráče a počet červených karet v sezoně stoupl na třináct. Sudí rozdali 33 žlutých karet, což je v součtu s předchozími koly 204 napomínání. (ČTK)
01.09. Senica - 1. FC Slovácko 1:4
Přípravné utkání:
Senica - 1. FC Slovácko 1:4 (0:3).
Branky:
72. Duga - 24. Havlík, 29. Rezek, 32. Petr, 86. Sadílek.
Sestava Slovácka:
I. poločas:
Daněk - Juroška, Hofmann, Břečka, Divíšek - Rezek, Sadílek, Daníček, Havlík, Navrátil - Petr.
II. poločas: Heča - Reinberk, Rada, Šimko, Chýla - Šumulikoski - Juroška, Petr (75. Sadílek), Hellebrand, Rezek - Ju Kang-hjon. Trenér: Levý. (ČTK)
22.07. Slovácko - Karabükspor 0:1
Přípravné utkání v Radenci (Slovinsko):
1. FC Slovácko - Karabükspor 0:1 (0:1)
Branka:
18. Basdas.
Sestava Slovácka: Heča - Reinberk (70. Juroška), Hofmann, Šimko, Divíšek - Rezek (60. Vasiljev), Machalík, Daníček, Havlík, Navrátil (46. Šumulikoski) - Kubala (60. Ju Kang-hjon). Trenér: Levý. (ČTK)
19.07. Slovácko - Hapoel Akka 1:1
PŘÁTELSKY: Slovácko - Hapoel Akka 1:1 (0:0).
Branka Slovácka: Rezek.
Sestava Slovácka: Daněk - Juroška (58. Reinberk), Hofmann (46. Daníček), Šimko, Prajza (58. Divíšek) - Hellebrand (58. Havlík), Šumulikoski, Sadílek (58. Machalík), Vasiljev (58. Navrátil), Ju Kang-hjon (58. Kubala), Ťok (58. Rezek). Trenér: Levý. (ČTK)
14.07. AS Řím - Slovácko 1:0
Přípravné utkání v Pinzolu (Itálie):
AS Řím - Slovácko 1:0 (0:0)
Branka:
77. Umar.
Sestava Slovácka: Heča (46. Daněk) - Reinberk, Hofmann, Břečka (55. Rada), Divíšek - Daníček - Navrátil (79. Vasiljev), Machalík, Havlík, Rezek - Zajíc. Trenér: Levý. (ČTK)
08.07. Slovácko - Dinamo Záhřeb 2:1
Slovácko - Dinamo Záhřeb 2:1 (1:0)
Branky:
10. Havlík, 60. Zajíc - 56. Henríquez.
Sestava Slovácka: Daněk (46. Heča) - Reinberk, Hofmann, Břečka, Divíšek - Havlík (80. Rada), Daníček, Machalík (70. Sadílek) - Navrátil (63. Juroška), Zajíc (77. Kubala), Rezek (46. Petr). Trenér: Levý. (ČTK)
07.07. Koné zamířil ze Slovácka do Brna
Francis Koné přestoupil ze Slovácka do Brna. Šestadvacetiletý útočník z Pobřeží slonoviny dnes úspěšně prošel zdravotní prohlídkou a podepsal se Zbrojovkou smlouvu na dva roky. Brňané o tom informovali na svém webu. Koné přišel do Slovácka předloni a v Uherském Hradišti měl ještě rok působit, klub s ním ale předčasně ukončil smlouvu. (ČTK)
05.07. Ostrava - Slovácko 6:1
PŘÁTELSKY: Baník Ostrava - 1. FC Slovácko 6:1 (3:0).
Branky: 77. a 80. J. Šašinka, 11. Stáňa, 20. Poznar, 44. Mondek, 52. Zápotočný - 90. Ju Kang-hjon.
Sestavy:
Ostrava: Vašek - Breda (63. Celba), Zápotočný (63. Jakubov), Šindelář, Helešic - Mondek (63. Hykel), Hlinka (63. Pekár), Panič (63. Hrubý), Stáňa (63. Sus) - Baroš (63. Smékal), Poznar (63. J. Šašinka). Trenér: Kučera.
Slovácko:
I. poločas:
Heča - Prajza, Rada, Hofmann, Šimko - Sadílek - Juroška, Petr, Ťok, Vasiljev - Kubala.
II. poločas: Heča - Juroška, Rada, Břečka, Šimko - Sadílek - Navrátil, Hellebrand, Havlík, Rezek - Ju Kang-hjon. Trenér: Levý. (ČTK)