1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

Slovácko zahájilo přípravu jen s malými změnami, chce Hubníka

Bez výraznějších změn v hráčském kádru zahájilo zimní přípravu Slovácko. Osmý tým ligové tabulky se rozloučil pouze s brankářem Iljou Motalygem a hráči Markem Kuzmou a Janem Martykánem. Slovácko naproti tomu usiluje o příchod útočníka Michala Hubníka ze Sigmy Olomouc.

K úplné spokojenosti chybí kouči Slovácka Habancovi pět bodů

K úplné spokojenosti chybí kouči Slovácka Svatopluku Habancovi, jenž vystřídal hned v úvodu prvoligové sezony Miroslava Soukupa, pět bodů. Po třech kolech bylo Slovácko s nulou na kontě poslední, před zimní přestávkou je tým osmý se ziskem 20 bodů.

Středová řada soupeře byla nesmírně kvalitní, uznal Habanec

Trenér Slovácka Svatopluk Habanec byl s remízou 1:1 s Olomoucí a získaným bodem nadmíru spokojen. "Tajně jsem doufal, že soupeře přehrajeme. Rychle jsem však spadl na zem. Středová řada soupeře byla nesmírně kvalitní," přiznal po utkání kouč Slovácka.

1. FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:1

V boji o čelo ztratila Sigma Olomouc, Hanáci pouze remizovali v Uherském Hradišti 1:1 a po tomto kole zůstanou na čtvrtém místě. Obě branky padly už v průběhu prvního poločasu. Na trefu domácího Kerbra za pět minut odpověděl Doležal.

Preview: 1. FC Slovácko - Sigma Olomouc

Moravské derby dvou celků s ambiciózními a na podzim úspěšnými trenéry uvidí diváci v Uherském Hradišti. Na Slovácko zavítá klub z Hané, Sigma Olomouc.

Slovácko: Sudí nás v Ostravě poškodil

Vedení Slovácka po sobotním prvoligovém zápasu s Baníkem Ostrava tvrdí, že rozhodčí Jaroslav Bílek tým poškodil. Klub zaslal předsedkyni komise rozhodčích Dagmar Damkové dopis a videozáznam utkání a požádal ji o otevřené zhodnocení úlohy hlavního sudího. Baník doma nad Slováckem zvítězil 2:1.

Baník Ostrava - 1. FC Slovácko 2:1

Ostravský Baník doma porazil Slovácko 2:1 a ve 14. zápase sezony získal teprve druhou výhru. Tříbodový zisk sice Baníkovce z poslední příčky nevytáhl, ale alespoň je přiblížil na jediný bod patnácté Příbrami. Slovácko je šesté.

O vítězství jsme se více rvali, těšilo Pulpita

Ostravský trenér Martin Pulpit byl vítězstvím 2:1 nad Slováckem nadšený. "I když byly pasáže, kdy měl soupeř lepší držení balonu, celkově mám dojem, že za poctivost a nasazení jsme si vítězství zasloužili," mínil.

Preview: Baník Ostrava - 1. FC Slovácko

Ostravský Baník má před sebou další veledůležitý duel, tentokráte doma hostí nevyzpytatelné Slovácko. Domácí pod trenérem Pulpitem zatím jednou vyhráli a jednou prohráli a v tabulce jim patří až poslední místo. Slovácko je na tom výrazně lépe, z šesté pozice nenápadně atakuje první pětku.

Habanec: Fotbalovou krásu jsme tentokrát překryli brankami

Po třech zápasech bez vítězství si fotbalisté Slovácka mohli až dnes konečně v šatně zakřičet opět svoji vítěznou hymnu. Trenér Svatopluk Habanec neskrýval po duelu s Jihlavou spokojenost nad vítězstvím 3:0.

1. FC Slovácko - Vysočina Jihlava 3:0

Fotbalisté Slovácka odčinili porážku z Liberce a dnes jednoznačně porazili Jihlavu 3:0. Hned dvěma brankami se blýskl Libor Došek a dvacet minut před koncem pečetil výhru domácích Daníček.

Preview: 1. FC Slovácko - Vysočina Jihlava

Šestnáctibodoví sousedé z tabulky se proti sobě postaví v Uherském Hradišti. Domácí Slovácko hostí nováčka z Jihlavy.

Do poslední minuty jsme byli napnutí, připustil Šilhavý

Liberec včera porazil Slovácko a poskočil na pátou příčku tabulky, vítězství 3:2 ale rozhodně nebylo jednoduché. Trenér Slovanu Jaroslav Šilhavý přiznal, že se až do konce zápasu bál o vítězství, byť soupeř z Uherského Hradiště dohrával v oslabení.

Drama na stadionu U Nisy nakonec skončilo výhrou domácích

Přes velkou snahu hostujícího Slovácka v závěru utkání se nakonec radují domácí hráči Liberce. Velké představení odehrál Jiří Štajner, vůdčí postava liberecké ofenzivy.

Preview: Slovan Liberec - 1. FC Slovácko

Souboj dvou sousedů ze středu tabulky se stejným bodovým ziskem uvidí diváci v pondělní dohrávce v Liberci. Domácí Slovan nastoupí proti Slovácku.