1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

Preview: 1. FC Slovácko - FC Hradec Králové

Dvanácté kolo pokračuje v sobotu také v Uherském Hradišti. S místním Slováckem přijede o body bojovat Hradec Králové.

Habanec: Ztratili jsme tady dva body

Trenér Slovácka Svatopluk Habanec bral remízu v Českých Budějovicích vzhledem k průběhu jako ztrátu. "Jsem zklamaný, protože jsme tady ztratili dva body. Hlavně chci zdůraznit první půli, ve které jsme byli jasně lepší. Měli jsme sedm střel mezi tyče, z toho čtyři vyložené šance. Jejich neproměnění se nám vymstilo," litoval Habanec.

České Budějovice - 1. FC Slovácko 0:0

Také ve druhém sobotním zápase mezi celky Českých Budějovic a Slováckem se zrodila remíza. Bohužel pro diváky ta nejméně atraktivní, tedy 0:0. Zápas měl zvláštní náboj pro trenéra domácích Miroslava Soukupa, jenž ještě donedávna v týmu Slovácka působil.

Preview: České Budějovice - 1. FC Slovácko

Na jihu Čech se bude domácí Dynamo pokoušet o úprk ze spodních pater tabulky. Soupeřem mu v 11. kole bude 1. FC Slovácko.

Habanec: Takový tým se podobným výsledkem neporáží každý rok

Trenér Slovácka Svatopluk Habanec hovořil po vysokém vítězství o historickém počinu. Jeho tým dnes ukončil slávistickou sérii bez porážky a inkasované branky a doma vyhrál jasně 3:0.

Slovácko jasným poměrem porazilo Slavii

Rozdílem třídy skončil zápas domácího Slovácka s pražskou Slavií. Pražanům se dnes večer utkání nepovedlo, inkasovali třikrát. Nyní jsou pátí, tým ze Starého Města stoupá na sedmou pozici.

Preview: 1. FC Slovácko - Slavia Praha

Na dobré výsledky z posledního kola budou chtít navázat obě mužstva, která se proti sobě postaví v Uherském Hradišti. Domácí Slovácko přivezlo cenný bod z Plzně a nyní se postaví proti vítězi pražského derby, Slavii.

Viktoria Plzeň může kvůli remíze se Slováckem přijít o první místo

Plzeň mohla v případě výhry nad Slováckem odskočit na prvním místě, díky Doškově brance a neschopnosti domácích hráčů proměnit některou ze svých šancí se ale musí spokojit pouze s bodem.

Preview: Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko

Plzeň se může minimálně do pondělí osamostatnit na čele tabulky, pokud v nedělním utkání 9. kola Gambrinus ligy doma porazí deváté Slovácko.

Jablonec má kvalitu a ukazuje svou sílu, uvedl Habanec

Svatopluk Habanec po čtyřech soutěžních výhrách poprvé na lavičce Slovácka neuspěl, když si včera z Uherského Hradiště odvezl jednogólovou výhru Jablonec. Domácímu kouči tak pokazil den jeho třiačtyřicátých narozenin.

1. FC Slovácko - Baumit Jablonec 0:1

Baumit Jablonec pokračuje v parádním úvodu a v dnešním utkání si odvezl plný počet bodů ze hřiště rozjetého Slovácka. Jedinou branku utkání vstřelil kanonýr David Lafata. Svěřenci Václava Kotala se minimálně do zítřka posunuli na první místo tabulky.

Preview: 1. FC Slovácko - Baumit Jablonec

Osmé Slovácko v osmém kole české nejvyšší soutěže přivítá třetí Jablonec. Rozdíl mezi oběma celky v tabulce je čtyřbodový.

Vyloučený a sešitý Trousil si po zápase užíval vítězství Slovácka

Kapitán Slovácka Jan Trousil si ve včerejším duelu proti Mladé Boleslavi zahrál pouze pětadvacet minut. Ve zbývajícím čase jej vyřadilo nejprve ošetřování zranění a ve 37. minutě byl vyloučen. O to více si užil vítězství 3:1.

1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav 3:1

Hodně zajímavý duel viděli diváci v Uherském Hradišti. Domácí Slovácko potvrdilo dobrou formu a zvítězilo nad Mladou Boleslaví, přestože hrálo celý druhý poločas bez vyloučeného Trousila. Branky ale padaly hned v samotném úvodu, za domácí se trefili Došek, Hlúpik a Volešák, za hosty korigoval Nešpor.

Preview: 1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav

V Uherském Hradišti se utkají sousedé v tabulce. Slovácko hostí Mladou Boleslav.