1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

Preview: Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko

Olomouc v sobotu přivítá Slovácko. Oba týmy spolu sousedí ve středu tabulky na osmém, respektive devátém místě.

Došek se dvěma góly proti Liberci prostřílel do Klubu kanonýrů

Útočník Slovácka Libor Došek se stal 63. členem Klubu ligových kanonýrů. Pouhých deset minut potřeboval ke vstřelení posledních dvou branek, které mu chyběly k vytoužené stovce branek. Kromě prestižního ocenění se mohl radovat i z výhry 4:2 nad Libercem.

Slovácko se probudilo a doma nadělilo Liberci hned čtyři góly

Mužstvo z Uherského Hradiště konečně před vlastními fanoušky dalo zavzpomínat na staré dobré časy a přesvědčivým vítězstvím nad Libercem se posunulo opět do klidnějšího středu tabulky. Hosté zůstávají těsně za poháry.

Preview: 1. FC Slovácko - Slovan Liberec

Domácí Slovácko se bude v utkání 11. kola první ligy snažit odpoutat od skupiny týmů s jednociferným bodovým ziskem. Soupeřem mu ale na Městském fotbalovém stadiónu v Uherském Hradišti bude v poslední době výborně hrající Liberec.

FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko 1:0

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v úvodním osmifinále Poháru České pošty Slovácko 1:0, přestože doma odehráli skoro sedmdesát minut v oslabení po vyloučení stopera Johany. Těsný náskok zajistil finalistovi minulého ročníku už v první půli další obránce Smejkal. Odveta se hraje za týden v Uherském Hradišti.

Slovácko vytočilo kouče Habance a vysloužilo si trénink po utkání

Dnešní remízu 2:2 s Ostravou si fotbalisté Slovácka určitě nedají za rámeček. Jejich laxní přístup rozpálil kouče Svatopluka Habance doběla, mužstvo proto pár minut po závěrečném hvizdu vyhnal zpátky na trávník k neplánované tréninkové jednotce.

1. FC Slovácko - Baník Ostrava 2:2

Slovácko v Uherském Hradišti přivítalo ostravský Baník a po devadesáti minutách se oba týmy rozešly za nerozhodného stavu. Do vedení se dostali hosté díky gólu Marka Šichora, na něj ale odpověděl Ladislav Volešák. Útočník Václav Ondřejka sice dokonal obrat, ale deset minut před koncem stanovil konečnou podobu výsledku Vojtěch Engelmann.

Preview: 1. FC Slovácko - Baník Ostrava

Nedobrý vstup do sezóny chtějí vylepšit v Uherském Hradišti i v Ostravě. Na Městském fotbalovém stadiónu tak bude k vidění bitva o důležité body týmů z druhé poloviny tabulky mezi Slováckem a Baníkem.

Byly tam situace, kdy nás dostali pod tlak, přiznal Lavička

Sparťané porazili v předehrávce 9. kola první ligy Slovácko 4:1 a v čele tabulky si minimálně do soboty vytvořili pětibodový náskok na mistrovskou Plzeň. Letenští zdolali tým z Uherského Hradiště podvanácté za sebou.

Sparta přestřílela Slovácko o tři branky

Pražanům se dnešní večer povedl nad očekávání, Slovácko opět se svou "noční můrou" prohrálo! Sparťané vstřelili moravskému celku čtyři branky; ovládli zejména úvodní a závěrečnou část utkání v Generali Areně.

Preview: Sparta Praha - 1. FC Slovácko

Deváté kolo české nejvyšší soutěže bude tradičně zahájeno v pátek, kdy vedoucí Sparta přivítá Slovácko. V tomto utkání je favoritem letenský výběr, jenž se může na několik hodin dostat do pětibodového trháku před druhou Plzní.

1. FC Slovácko - 1. FK Příbram 1:1

Dobrý fotbal byl k vidění v Uherském Hradišti. Slovácko remizovalo s Příbrami 1:1, ale diváci si přišli na své. Krom dvou branek byla k vidění spousta šancí a také dvě červené karty.

Preview: 1. FC Slovácko - 1. FK Příbram

Slovácko i Příbram v Poháru České pošty splnily roli favorita a postupují do dalšího kola. Na ligové scéně pak spolu sousedé z tabulky změří síly. V lepší formě se zdá být Slovácko, které před reprezentační pauzou vyloupilo Brno.

Trenér Habanec a pětice hráčů prodloužili v Slovácku smlouvy

Trenér Slovácka Svatopluk Habanec prodloužil s vedením klubu smlouvu o jeden rok do června 2015. Stejně učinili i jeho svěřenci Jan Trousil, Lukáš Kubáň, Radek Mezlík a Libor Došek, až do konce června 2016 prodloužil kontrakt Martin Kuncl. Klub to oznámil na svém webu.

Frejlach: Jen přání nestačilo, u všeho jsme byli pozdě

Brněnští prohráli v předehrávce 7. kola první ligy na domácím trávníku se Slováckem 0:2 a už v pátém utkání nebodovali. Slovácko čekalo na vítězství čtyři kola. Křečovitého soupeře přehrálo fotbalovou chytrostí, branky vstřelili Kerbr a Košút.