Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

V Řecku se hrálo nerozhodně, oslabený Olympiakos remizoval s Wolverhamptonem

Olympiakos se v domácím prostředí letos střetl už potřetí s některým z anglických týmů, aby ovšem mohl proklouznout mezi osmičku nejlepších v Evropské lize, bude muset v odvetě na Ostrovech skórovat. I když se totiž proti Wolverhamptonu ujal vedení, a to zásluhou přesného zásahu Youseffa El-Arabiho, jeho soupeř určil konečnou plichtu díky trefě Pedra Neta.

Další anglický tým. Olympiakos přivítá Wolves

Po vyřazení Arsenalu svedl los fotbalisty Olympiakosu k zápasům s dalším anglickým mužstvem. Ve dvojzápase, který je také velmi ohrožen koronavirem, přivítá Wolverhampton.

Diváci ve Wolverhamptonu branku neviděli

Fotbalisté Wolverhamptonu v rámci devětadvacátého kola Premier League remizovali na domácí půdě s Brightonem 0:0. Oba celky vstřelily pouze jednou nabránu, i přesto si několik šancí dokázaly vytvořit.

Wolverhampton na domácí půdě vyzve Brighton

Fotbalisté Wolverhamptonu Wanderers přivítají v rámci 29. kola anglické Premier League na svém stadionu Brighton & Hove Albion. Wolves bojují o evropské poháry a se 42 body jsou jen o skóre šestí za pátým Manchesterem United, Brighton je patnáctý a má trochu jiné starosti.

Wolves dvakrát prohrávali, na Tottenhamu však zvítězili

Atraktivní utkání s pěti góly bylo k vidění na Tottenham Hotspur Stadium. Domácí v něm šli v první půli dvakrát do vedení zásluhou Berwijna a Auriera, hosté ale vždy srovnali, a to góly Dohertyho a Joty. Dvacet minut před koncem dokonal obrat Jiménez.

Spurs čeká duel s Wolves

Fotbalisté Tottenhamu přivítají na svém stadionu v Londýně v rámci 28. kola Premier League Wolverhampton. Oba celky dělí v tabulce jediná bod, Mourinhovi svěřenci jsou se čtyřiceti body šestí, Wolves osmí. Půjde tak o souboj o pohárovou Evropu.

Espanyol díky Callerimu vyhrál, ale postupují Wolves

Wolverhampton se sice z Barcelony vrací jako poražený tým, ale v klidu mu to stačilo na postup. Domácím hrdinou se stal útočník Jonathan Calleri, který měl na starosti hattrick. Ani ten ale proti Angličanům nestačil.

Espanyol se na prahu vyřazení pokusí o zázrak

Barcelonský Espanyol se pokusí v odvetě s Wolverhamptonem o nemožné, smazat čtyřbrankovou ztrátu z prvního utkání. Wolves proměnili zápas na anglické půdě v exhibici a o postup je připraví snad jen zázrak. Espanyol sice zbraně neskládá, ale dobře si uvědomuje, že ho na domácí scéně čekají důležitější úkoly.

Norwich si z Wolverhamptonu odváží jasnou porážku

Sebemenší problém neměli o evropské poháry bojující Wolves v duelu šestadvacátého kola proti poslednímu Norwichi. V první půli je do dvougólového vedení dostal Jota, na konečných 3:0 upravoval po pauze Jiménez.

Wolverhampton hostí Norwich

Fotbalisté Wolverhamptonu přivítají v rámci 27. kola anglické Premier League na svém stadionu Norwich. Wolves jsou devátí a se 36 body se drží v klidném středu tabulky. To Norwich má jiné problémy. Je beznadějně poslední a na záchranu už ztrácí propastných sedm bodů.

Jotův hattrick přiblížil Wolves osmifinále

Hodně jednoznačný průběh měl duel prvního kola vyřazovací fáze Evropské ligy mezi Wolverhamptonem a Espanyolem. Domácí už v poločase vedli zásluhou Joty, který po pauze završil hattrick. Jednu trefu přidal ještě Neves a utkání tak skončilo výsledkem 4:0.

Wolves ani Espanyolu se nedaří. Kdo uspěje ve vzájemném souboji?

V poslední době se svou formou nechlubí ani jeden ze soupeřů v úvodním duelu prvního vyřazovacího kola Evropské ligy. Zatímco Wolves ale v lize i tak bojují o evropské poháry, Espanyol je na samém chvostu tabulky.

Pátek branku nepřinesl. Wolves remizovali s Leicesterem

Dvě příjemná překvapení letošního ročníku Premier League na sebe narazila v jediném pátečním duelu do dvou víkendů rozloženého 26. kola. Wolves nedokázali využít dvacetiminutové přesilovky a s Leicesterem se rozešli bez branek.

Těžký los Wolves pokračuje. Doma přivítají třetí Leicester

Velice pikantní duel nabízí páteční předkrm fotbalového víkendu v Anglii. Zatímco domácí Wolverhampton tvrdě zápasí o evropské poháry, hosté z Leicesteru je mají již nyní de facto jisté, neboť prožívají skvělý ročník a drží se mezi nejlepšími třemi týmy Premier League.