Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Přestřelka mezi Brightonem a Wolverhamptonem neměla vítěze

Velmi zábavný duel se odehrál Brightonu. Tamní "Racci" šli brzy do vedení, ovšem ještě do přestávky vstřelil jejich soupeř z Wolverhamptonu tři branky. V druhém poločase se ale domácím povedlo srovnat skóre. Konečná remíza 3:3 nicméně ani pro jeden celek mnoho problémů neřeší.

Wolves míří do Brightonu

Hráči Brighton & Hove Albion vyzvou v rámci sedmnáctého kola Premier League na domácí půdě Wolverhampton Wanderers. "Racci" jsou v tabulce momentálně na sedmnáctém místě s třinácti body, "Vlci" jsou dvanáctí a mají o osm bodů více.

Hrdina Rashford vystřelil Manchesteru United výhru proti Wolves

Už se zdálo, že Manchester United ztratí body podruhé za sebou, avšak závěrečné minuty přece jen přinesly jedinou branku z kopačky Marcuse Rashforda, díky níž se domácí mohli radovat z vítězství.

Bude hrát Rashford? Manchester United vyzve Wolverhampton

Poté, co Manchester United nezvládl zkraje prosince klíčovou bitvu v boji o postup do osmifinále Ligy mistrů, zaznamenal na domácí scéně poměrně solidní úspěchy. Proklouzl do semifinále Ligového poháru, v Premier League v uplynulých čtyřech kolech urval solidních osm bodů. Své postavení na předních příčkách tabulky teď bude hájit vůči Wolverhamptonu.

Tottenham na Molineux neudržel brzké vedení a odváží si jen bod

Chybělo tak málo a José Mourinho si opět mohl promnout ruce, jak mu jeho tradiční plán vyšel k dokonalosti. Svěřenci portugalského manažera totiž jako obvykle v letošní sezoně udeřili hned z první střely na bránu a na půdě Wolverhamptonu se již od první minuty ujali vedení, které po zbytek utkání úspěšně navzdory soupeřově tlaku udržovali. Pár minut před koncem se však Wolves přece jen za svou aktivitu dočkali odměny v podobě vyrovnání a berou tak bod za remízu 1:1.

Preview: Wolverhampton Wanderers - Tottenham Hotspur

Nedělní večer nabídne střetnutí Wolverhamptonu s Tottenhamem, jež si shodně dělají zálusk na pohárové příčky, avšak v poslední době se jim výsledkově nedaří. Zatímco Spurs mají z posledních tří kol jediný bod, Wolves pro změnu prohráli tři z posledních čtyř ligových klání.

Burnley díky brankám Barnese a Wooda porazilo Wolves

Burnley se pomalu, ale jistě dostává zase do formy. Po výhře na Arsenalu a remíze s Aston Villou si tentokráte svěřenci Seana Dyche vyšlápli na Wolverhampton, který díky brankám Barnese a Wooda přehráli 2:1 a posunuli se na 16. příčku tabulky, naopak hosté nepotvrdili vítězství s londýnskou Chelsea a okupují 11. pozici.

Burnley se střetne s Wolves

V posledním předvánočním kole Premier League se Burnley utká s Wolverhamptonem Wanderers. Domácí celek se s deseti body nachází na sestupové osmnácté příčce, Wolves jsou v klidném středu tabulky na desátém místě.

Wolves pozdním gólem porazili Chelsea

Nečekanou porážku za sebou má Chelsea. Ta po Tottenhamu nedokázala vyzrát ani na Wolverhampton, přestože tam díky trefě Girouda vedla. Brzy ale dokázal srovnat Podence a v nastavení rozhodl o domácí výhře Neto.

Chelsea čeká souboj s Wolves

Fotbalisté Wolverhamptonu Wanderers se v rámci třináctého kola Premier League utkají s Chelsea. Vlci jsou momentálně v tabulce nejvyšší anglické soutěže třináctí, Chelsea je pátá. Letošní sezona je však neuvěřitelně vyrovnaná, Blues mají na svého soka pouze pět bodů náskok.

Aston Villa díky penaltě v nastavení vyloupila Wolverhampton

Wolverhampton byl sice lepším celkem a vypracoval si více nebezpečných šancí než hostující Aston Villa, jenže se mu nepodařilo žádnou proměnit. Utkání, které spělo k remíze 0:0, nakonec rozhodla penalta v nastaveném čase, kterou El-Ghazi chladnokrevně proměnil a rozhodl tak o vítězství Aston Villy v poměru 1:0.

Wolves mají šanci potřetí v řadě porazit rivala Aston Villu

Bitva v Manchesteru nebude jediným prestižním střetnutím na programu dne. Na stadionu Molineux se totiž v rámci West Midlands derby utkají domácí Wolverhampton s birminghamskou Aston Villou.

Liverpool zdolal Wolves a drží krok se špičkou

Stoprocentní bilanci na domácím stadionu nadále drží fotbalisté Liverpoolu. Ti zdolali Wolverhampton 4:0, přičemž skóre otevřel v první půli Salah. Po pauze pak navýšili skóre Wijnaldum a Matip, poslední gól byl vlastní.

Úřadující mistr přivítá rozjetý Wolverhampton

Další těžký zápas čeká na fotbalisty Liverpoolu, kteří v neděli večer přivítají Wolverhampton Wanderers, který se v posledních týdnech dostal do velmi dobré pohody. Domácí celek stále trápí rozsáhlá marodka, úsměv na tváři však Jürgenu Kloppovi vykouzlil alespoň úterní výkon jeho svěřenců v souboji s Ajaxem, kdy značně obměněná jedenáctka nakonec nizozemský celek dokázala přehrát a zajistila si tím první příčku v tabulce. Wolverhampton si naproti tomu bude chtít po výhře na Arsenalu připsat skalp dalšího zvučného soupeře.

Útočník Wolves Jiménez utrpěl při srážce s Luizem frakturu lebky

Mexický fotbalista Raúl Jiménez z Wolverhamptonu utrpěl v nedělním ligovém utkání na hřišti Arsenalu při srážce s domácím obráncem Davidem Luizem frakturu lebky. Devětadvacetiletý útočník, který patří ke klíčovým hráčům Wanderers, podstoupil v noci operaci a podle posledních zpráv se cítí dobře.