Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Fulham se rozešel s Bournemouthem smírně

V 11. kole přivítal Fulham na svém hřišti Bournemouth a byli to hosté, kteří začali lépe. Ve 2. minutě se pěkně prosadil Solanke a poslal Cherries do vedení. Domácí vyrovnali ve 22. minutě po brance Diopa, ale hosté si vzali vedení zpět, když o sedm minut později skóroval Lerma. V 51. minutě zajel do protihráče Lerma a rozhodčí odpískal penaltu pro Fulham. Tu bezpečně proměnil Mitrović a vyrovnal na 2:2. Domácí měli ještě v úplném závěru velkou šanci otočit utkání, ale Mitrović v dobré příležitosti selhal.

V Londýně se schyluje k souboji nováčků. Fulham vyzve zlepšující se Bournemouth

V sobotu se v Premier League utkají dva nejlepší týmy loňské sezóny Championship, Fulham hostí na Craven Cottage Bournemouth. Oba týmy mají za sebou slušný vstup do nejvyšší soutěže a v současné době se nacházejí v horní polovině tabulky. Cherries jsou osmí, Cottagers jen o bod za nimi na deváté příčce.

West Ham zvládl derby s Fulhamem

West Ham United vyhrál v utkání desátého kola Premier League s Fulhamem 3:1. Skóre otevřel hostující Andreas Pereira, za Hammers pak skóre otočili Jarrod Bowen z penalty, Gianluca Scamacca a Michail Antonio.

West Ham v londýnském derby hostí Fulham

West Ham United přivítá v utkání desátého kola Premier League Fulham. Hammers se po úvodním zmaru zlepšili a posunuli se na patnáctou příčku. Cottagers zatím musí být na deváté příčce spokojení.

Newcastle veze ze hřiště Fulhamu jasnou výhru o tři góly

Newcastle si udělal z obrany Fulhamu dobrý den a nasázel za záda brankáře Lena čtyři kousky. Hodně mu přitom pomohlo brzké vyloučení domácího záložníka Chalobaha už v osmé minutě utkání.

Absencemi sužovaný Newcastle vyrazí pro body do Londýna

V sobotu se na Craven Cottage utkají dva celky z první poloviny tabulky Premier League, domácí Fulham vyzve ambiciózní Newcastle United. Cottagers v této sezóně na svém stadionu ještě neprohráli, hosté ze severu Anglie venku nevyhráli.

Fulham ovládl souboj nováčků. Nottingham uzemnil třemi bleskovými zásahy

Nottingham padl v osmém kole Premier League na domácí půdě s Fulhamem 2:3. Forest se přitom už v 11. minutě ujal vedení, když se hlavou prosadil Taiwo Awoniyi. Po změně stran se ovšem rozjel hostující celek a po třech gólech v rozmezí šesti minut bylo o vítězi rozhodnuto. Rozdílovou branku si v 60. minutě připsal 27letý Angličan Harrison Reed.

Nottingham uvidí souboj nováčků, na City Ground dorazí Fulham

Program minulého kola Premier League byl v reakci na smrt britské královny Alžběty II. odložen, a tak se anglická nejvyšší soutěž vrací až tento víkend po více než týdenní pauze. Neúplné osmé kolo otevře v pátek večer souboj dvou nováčků, na City Ground se střetne Nottingham Forest s Fulhamem.

Tottenham oslavil jubilejní výhru. O zisku tří bodů rozhodl ostrostřelec Kane

Tottenham zdolal v šestém kole anglické ligy na vlastním stadionu Fulham 2:1, a připsal si tak jubilejní 100. výhru v londýnských derby v Premier League. O zisku tří bodů pro Spurs rozhodl kanonýr Harry Kane. Fulham naopak po výhře v minulém kole odešel s prázdnou, v závěru zápasu stihl výsledek pouze korigovat produktivní Aleksandar Mitrovič.

Spurs doma čeká Fulham

Spurs v posledním kole pouze remizovali ve West Hamu, a tak si budou chtít na domácím stadionu spravit chuť. S Fulhamem navíc neprohráli od roku 2013.

PSG tvrdě osekalo kádr: odešli Draxler či Gueye, přišli však i Carlos Soler a Fabián Ruiz

Pořádné rošády se na závěr přestupového období konaly v Paříži. Trenér Christophe Galtier, který má načít novou éru v hlavní francouzské metropoli, už předem avizoval, že míní kádr především zúžit, a k takové skutečnosti nakonec opravdu došlo. Na druhou stranu se vedení klubu rovněž rozhodlo angažovat Carlose Solera z Valencie nebo Fabiána Ruize z Neapole.

Willian se po roce vrátil do Londýna, bude hrát za Fulham

Brazilský fotbalista Willian se po roce stráveném v Corinthians vrátil do Anglie. Bývalý záložník Chelsea a Arsenalu bude opět působit v Londýně, jako volný hráč podepsal roční smlouvu s Fulhamem.

Fulham zdolal Brighton, pomohl vlastní gól

Fulham v pátém kole Premier League porazil na domácí půdě Brighton 2:1. Domácí poslal do vedení Aleksandar Mitrović, druhý gól Cottagers si dal jako vlastní hostující Lewis Dunk. Seagulls snížili z pokutového kopu, který proměnil Mac Allister.

Podaří se Mitrovićovi a spol. překonat defensivu Brightonu?

V Premier League startuje první anglický týden této sezóny a v úterý je na programu duel mezi Fulhamem a Brightonem. Oba týmy začaly sezónu v dobré formě, a tak se máme na co těšit.

Arsenal je po výhře s Fulhamem stále stoprocentní a vévodí ligové tabulce

V posledním sobotním utkání Premier League se střetla v rámci malého londýnského derby týmy Arsenalu a Fulhamu. Nebezpečnější Arsenal nedokázal v prvním poločase proměnit žádnou ze svých šancí, na druhé straně naopak otevřel skóre Mitrović. Arsenal však dokázal stav utkání otočit zásluhou Ødegaarda a Gabriela a vrátil se zpět na čelo Premier League.