Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Crystal Palace se utká s Norwichem

Fotbalový program v Anglii v období Vánoc nekončí a v úterý na řadu přichází další dávka zápasů, kdy se proti sobě postaví například celky Crystal Palace a Norwiche City. Oběma týmům se na Boxing Day nevedlo vůbec dobře, Palace chtěli své klání odložit, to se ale nestalo, načež podlehli Tottenhamu vysoko 0:3. To Norwich City na vlastní půdě přivítal londýnský Arsenal a po řadě defenzivních chyb odešel z utkání s pořádným debaklem, Gunners totiž "Kanárkům" nastříleli potupného bůra.

Spurs pohodlně přejeli Palace

Tottenham Hotspur zvítězil v devatenáctém kole Premier League nad Crystal Palace 3:0. O góly se postarali Harry Kane, Lucas Moura a Son Heung-min, hosté navíc dohrávali od 37. minuty bez vyloučeného Wilfrieda Zahy.

Spurs čeká duel s Crystal Palace

Tottenham Hotspur se v zápase devatenáctého kola Premier League utká s Crystal Palace. Spurs patří v průběžné tabulce sedmá příčka, Crystal Palace je jedenáctý. Oba celky dělí šest bodů.

Duel Crystal Palace se Southamptonem vítěze nenašel

Crystal Palace remizoval v zápase sedmnáctého kola Premier League se Southamptonem 2:2. Domácí poslal hned v úvodu utkání do vedení Wilfried Zaha, za Saints však poté skóre otočili James Ward-Prowse a Armando Broja. Poslední slovo však nakonec stejně měli hráči Crystal Palace, když ve druhém poločase vyrovnal Jordan Ayew.

Naváže Crystal Palace na vítězství nad Evertonem? Doma přivítá Southampton

Crystal Palace i Southampton se nacházejí v dolní polovině tabulky Premier League, a jelikož od sestupového pásma nejsou oba týmy vzdáleny na nějaký zásadnější rozdíl, rozhodně budou ve svém vzájemném zápase hledat cestu právě za dalším odpoutání se od tohoto nepříjemného prostoru. V možná o něco větší pohodě je přece nyní londýnský výběr, jenž naposledy vyhrál.

Gallagher vystřílel vítězství "Orlů" nad Toffees

Domácí se dostali do dvoubrankového vedení po trefách Gallaghera a Tomkinse. V 68. minutě sice snížil hostující Rondón, ovšem poslední slovo měl dnes dvougólový Gallagher.

Vieira chce proti Benítezovi zlomit nepříjemnou bilanci

Ve 13 posledních vzájemných duelech nedokázal Crystal Palace, který od začátku sezóny vede Patrick Vieira, porazit svého nedělního soupeře z Goodison Parku. Před domácími fanoušky na proslulém Selhurst Parku se tým z jihovýchodního Londýna bude snažit tuto nelichotivou sérii přerušit a šanci na to rozhodně má. Toffees se totiž dlouhodobě trápí.

Rangnick zažil úspěšnou premiéru, tři body trefil Fred

Ralf Rangnick v neděli odpoledne poprvé usedl na lavičku Manchesteru United a po necelých dvou hodinách mohl oslavit první triumf. Anglický klub si poradil s Crystal Palace, jedinou branku utkání vstřelil brazilský záložník Fred.

Manchester United proti Crystal Palace poprvé pod novým manažerem

Manchester United přivítá v utkání patnáctého kola Premier League Crystal Palace. Domácí se tabulkou propadali stále hlouběji, ale poslední dva duely poměrně zvládli a jsou sedmí. Hostům patří jedenáctá příčka.

Leeds v závěru urval výhru

Leeds United vyhrál zápas čtrnáctého kola Premier League s Crystal Palace 1:0. O výhře domácích rozhodl ve čtvrté minutě nastavení z penalty Raphinha.

Bielsa bude proti Vieirovi hrát o setrvání v Leedsu

S blížícími se Vánocemi přibývá fotbalistům Premier League tradičně množství zápasů, které je nutno v krátké době odehrát. A nejinak je tomu i nyní, kdy nás tento týden čeká vložené 14. kolo. V rámci něho v úterý přivítá Leeds United na svém stadionu Crystal Palace. Domácím se zatím letošní sezóna vůbec nedaří a nad proslulým Marcelem Bielsou se pomalu stahují mračna.

Villans vezou z Londýna tři body

Crystal Palace prohrálo na domácí půdě v zápase třináctého kola Premier League s Aston Villou 1:2. Výhru hostí zařídili Targett a McGinn, za domácí v nastavení snížil Guehi.

Villans míří do Londýna

Crystal Palace vyzve v zápase třináctého kola Premier League Aston Villu. Eagles jsou v tabulce na desáté příčce, jejich nejbližší soupeř je o pět pozic níže.

Crystal Palace v přestřelce remizoval s Burnley

V nečekanou přestřelku se zvrhlo utkání dvou týmů se zlepšující se formou. Crystal Palace v Burnley vedl po trefě Bentekeho, otočit ale dokázali Mee s Woodem. Ještě během první půle stihli další obrat Benteke a Guéhi, po pauze srovnával Cornet na konečných 3:3.

Burnley se proti Crystal Palace pokusí pokračovat ve vzestupné formě

Už tři zápasy bez porážky jsou aktuálně fotbalisté Burnley, což jim pomohlo přiblížit se bezpečnějším vodám tabulky. Ještě lepší formu má jeho soupeř Crystal Palace, který se už přibližuje evropským pohárům.