Brighton & Hove Albion Anglie - Brighton & Hove Albion - Zprávy

Everton je dal v krizi, padl s Brightonem

Fotbalisté Evertonu nezvládli úvodní duel letošního roku a ve 21. kole Premier League prohráli na domácí půdě s Brightonem 2:3. Za domácí se dvakrát prosadil Anthony Gordon, za hosty se dvakrát trefil Alexis Mac Alister a jednou Daniel Burn. Toffeess tak mohou litovat neproměněné penalty Dominica Calvert-Lewina z prvního poločasu.

Brighton míří na Everton

Everton hostí v zápase jednadvacátého kola Premier League Brighton. Domácí jsou na tom v letošním ročníku zatím překvapivě špatně a momentálně jim patří až patnácté místo. Hosté mají o pět bodů více a jsou na desáté příčce, s čímž jsou určitě spokojeni.

Brighton opět loví v Polsku, přivádí teenagera Kozłowskiho

Brighton & Hove Albion v průběhu příštího týdne oznámí zisk dalšího polského talentu. Zhruba za 8 milionů liber má do Anglie z Pogońu Szczecin přesídlit 18letá naděje Kacper Kozłowski. Brighton nejspíš poté mladého seniorského reprezentačního záložníka pro zbytek sezony odešle na hostování.

Chelsea se vymstil horší výkon, v závěru přišla o výhru

Chelsea doma herně a nakonec ani výsledkově nezvládla utkání proti Brightonu a zaznamenala třetí remízu z posledních čtyřech zápasů, v tomto kole dopadla jenom o něco málo lépe než Liverpool. O dva body přišli Blues až v samotném závěru.

Chelsea má v plánu využít další nezdar Liverpoolu

Chelsea se vrátila na vítěznou vlnu a ve středu večer dostane možnost osamostatnit se na druhém místě tabulky. Liverpool padl v Leicesteru a Blues toho hodlají využít, proti Brightonu budou doma jasným favoritem.

Brighton přehrál Brentford a konečně zapisuje tři body

Fotbalisté Brightonu ukončili jedenáctizápasovou sérii bez vítězství, když na vlastním hřišti přehráli nováčka z Brentfordu 2:0. Domácí sice do duelu nevstoupili úplně nejlépe, postupně však přebírali otěže do svých rukou a díky dvěma brankám ze střední vzdálenosti si v první půli vybudovali komfortní dvougólový náskok. Druhá půle už sice patřila spíše hostům, ti se ale prosadit nedokázali, a tak utkání dospělo ke konečnému výsledku 2:0.

Brighton hostí nováčka soutěže

Fotbalový program na druhý svátek vánoční uzavře souboj Brightonu s nováčkem z Brentfordu. Svěřenci Grahama Pottera zahájili sezónu ve velkém stylu, formu ale neudrželi a momentálně tahají sérii už 11 zápasů bez výhry a postupně se tak propadají tabulkou. To Brentford naproti tomu vyhrál své poslední ligové klání, když na vlastní půdě přehrál Watford a dotáhl se na svého nedělního soupeře.

Zápas Leicesteru s Tottenhamem byl kvůli covidu odložen

Dnešní zápas anglické ,ligy mezi Leicesterem a Tottenhamem se kvůli rozšíření nákazy koronavirem v domácím týmu neuskuteční. O víkendu se ze stejného důvodu nebude hrát pět dalších zápasů včetně duelu Manchesteru United s Brightonem. Celkem bylo za poslední dobu v Premier League kvůli onemocnění covid-19 odloženo už devět zápasů.

Ani 12 minut nastavení v závěru Brightonu nestačilo. Vlkům podlehli 0:1

Jediný gól utkání vstřelil v nastavení prvního poločasu hostující Saïss. V druhé půli měli mnohem více ze hry Wolves, kteří dokonce dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Další gól ale nepřidali.

V Brightonu se objevil koronavirus. Vypořádá se s nepříjemnostmi proti Wolverhamptonu?

Dle papírových prognóz či jen letmým pohledem na průběžné pořadí Premier League se dá očekávat vyrovnané měření sil. Jenže tenhle zápas může hodně ovlivnit obávané onemocnění s názvem COVID-19, jež zasáhlo, zatím prý v menší míře, výběr Brightonu. Původně přitom mohl proti Wolverhamptonu kalkulovat hlavně s výhodou většího fondu fyzických dispozicí.

Brighton uhrál se Saints remízu

Southampton v patnáctém kole Premier League remizoval s Brightonem 1:1. Domácí v první půli poslal do vedení Broja, za hosty v 98. minutě srovnal Maupay,

Brighton míří na St. Mary's Stadium

V rámci 15. kola anglické Premier League přivítá v sobotu Southampton na svém trávníku fotbalisty Brightonu. Ti v posledním kole remizovali s West Hamem 1:1, když v závěru vystřelil bod nůžkami Neal Maupay. Brighton ale v utkání herně zklamal a potvrdil slabou formu z posledních zápasů.

Součkova trefa proti Brightonu na výhru nestačila. Hammers remizovali 1:1

Český záložník Tomáš Souček vstřelil svou druhou branku v sezóně v 5. minutě zápasu, kdy udeřil z rohového kopu. Kladiváři pak měli několik příležitostí, ale bez úspěchu. Naopak v 89. minutě předvedl skvělé nůžky Neal Maupay a upravil tak skóre utkání West Hamu s Brightonem na konečných 1:1.

West Ham hostí Brighton

West Ham United přivítá ve čtrnáctém kole Premier League Brighton. Domácí si v tabulce drží čtvrtou příčku, ale po dvou porážkách už to mají těsné. Hosté jsou devátí, ale stále se propadají níže a níže.

Brighton se s Leedsem rozešel bez branek

Utkání Brightonu sice nabídlo řadu zajímavých fotbalových akcí a nadějných příležitostí, toho nejdůležitějšího - tedy branek - se však diváci v sobotu večer nedočkali. Brighton nevyhrál už poosmé v řadě, přesto se ale drží v horní polovině tabulky. Naproti tomu Leeds zůstává přikován na sedmnácté pozici, se kterou Marcelo Bielsa určitě spokojen není.