Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Nešťastnému Burnley uletěly "Včely". Posun Brentfordu tabulkou zajistilo africké ofenzivní duo

Brentford porazil v devátém kole Premier League na domácí půdě nováčka z Burnley 3:0. K ukončení šestizápasové série bez vítězství nakročily Včely už v prvním poločase, kdy se na konci rychlé kombinace ocitl Yoane Wissa. The Clarets na soupeře nestačili ani po změně stran, o definitivě jejich další porážky tak rozhodl u první trefy asistující Bryan Mbeumo. Londýňané se tedy vítězstvím vzdálili hostům na rozdíl šesti bodů.

Burnley se pokusí na půdě Brentfordu odlepit od sestupových příček

Brentford v 9. kole Premier League hostí Burnley a asi není překvapením, že se jedná o souboj dvou týmů ze spodní poloviny tabulky. Domácí alespoň částečně zachytili úvod sezóny, hostující nováček paběrkuje a je na sestupových pozicích.

Brentford sahal po ukončení nelichotivé série. Nervózní United poslal do euforie McTominay

Fotbalisté Manchesteru United odčinili v osmém kole Premier League dvě porážky v řadě, když na domácí půdě zdolali Brentford 2:1. Dlouho to vypadalo, že Rudí ďáblové znovu padnou, jelikož od 26. minuty doháněli zásah Mathiase Jensena. Hrdinou domácích se však nakonec stal střídající Scott McTominay, který v nastaveném čase druhého dějství dvěma góly rozpoutal na Old Trafford erupci radosti, a zajistil tak svému celku tři body. Bees se naopak museli smířit se šestou ligovou ztrátou v řadě.

Rudí ďáblové se střetnou s Brentfordem

Další nepovedené vystoupení v Lize mistrů se Man Utd bude snažit napravit v ligovém zápase proti Brentfordu, který se v posledních týdnech rovněž trápí.

Minuta hrůzy Forest na kolena nepoložila. Cenný bod vykouzlil hlavičkující Domínguez

Brentford remizoval v sedmém kole Premier League na hřišti Nottinghamu 1:1. Nálada diváků na City Ground měla velmi kolísavý vývoj, neboť jako první sice dostali míč do branky domácí, gól ale z důvodu ofsajdu neplatil. Krátce po změně stran pak viděl druhou žlutou kartu Moussa Niakhaté a hostující přesilovku okamžitě proměnil ve vedoucí trefu Christian Nörgaard. Forest však své zbraně ani v početní nevýhodě nesložili a díky hlavičce Nicoláse Domíngueze ukořistili z duelu alespoň bod.

Souboj sousedů v tabulce, Nottingham vyzve Brentford

Oba týmy se ve vzájemném zápase pokusí přerušit sérii bez ligové výhry. Nottingham naposled zvítězil na začátku září, zatímco Brentford je na tom ještě hůře a na tři body čeká od poloviny srpna.

"Karamelky" se konečně dočkaly sladké odměny. Na hřišti Brentfordu rozhodl Tarkowski

Everton v šestém kole Premier League ukončil čekání na ligové vítězství, když na půdě Brentfordu zvítězil 3:1. Karamelky se vedení ujaly již v šesté minutě po přesném zásahu Abdoulaye Doucorého, na trefu malijského záložníka ale domácí ještě v první půli zásluhou Mathiase Jensena odpověděli. Tým z Liverpoolu si přesto odvezl z Londýna všechny body, když o jeho vítězství rozhodl v 67. minutě svou druhou brankou v dresu Blues James Tarkowski.

Brentford hostí Everton, ten zatím na čeká na výhru

Brentford vyzve v rámci utkání šestého kola Premier League Everton. Bees jsou po pěti odehraných kláních na jedenácté příčce s šesti body, Toffees jsou až osmnáctí s jediným bodem.

Neomylný penaltový exekutor se Newcastlu odvděčil za důvěru. Brentford utrpěl první porážku

Newcastle v pátém kole Premier League potvrdil roli favorita a na domácí půdě porazil Brentford 1:0. O jedinou trefu se ve druhém poločase postaral z penalty Callum Wilson.

Newcastle čeká neporažený Brentford

Newcastle nezažívá dobré období a v dalším ligovém kole se postaví Brentfordu, který v Premier League dosud neprohrál.

Včely uštědřily soupeři remízové žihadlo. Bournemouth nedovedl k výhře ani zotavený Brooks

Bournemouth nedokázal ani ve čtvrtém kole Premier League naplno bodovat a ze hřiště Brentfordu si odvezl remízu 2:2. Bleskový vstup do utkání zařídil domácím překvapivým přímým kopem Mathias Jensen, na vyrovnání však hosté nemuseli čekat ani půl hodiny. Další branka přišla až v 77. minutě, kdy se po dlouhých 749 dnech radoval z ligové branky uzdravený David Brooks, jenž se k fotbalu vrátil na začátku kalendářního roku po překonání rakoviny. Poslední slovo si však ve třetí minutě nastavení vzal Bryan Mbeumo, jenž svým čtvrtým gólem v ročníku uhájil neporazitelnost Londýňanů.

Brentford chce proti Bournemouthu udržet neporazitelnost

Jedním z mála týmů bez porážky je po třech kolech londýnský Brentford. Hájit tuto bilanci bude proti Bournemouthu, který naopak stále čeká na první ligovou výhru a potácí se na spodních příčkách tabulky.

Schadeho parádní akce na tři body nestačila. Eagles v závěru urvali remízu

Hráči Brentfordu se v zápase třetího kola Premier League rozešli s Crystal Palace smírně 1:1. Z variabilní ofenzivy domácích tentokrát úřadovala vycházející německá hvězdička Kevin Schade, který první trefou v nejvyšší anglické soutěži po skvělé individuální akci v 18. minutě otevřel skóre. Orli ovšem nechtěli porušit pravidlo ze všech čtyř vzájemných soutěžních střetnutí, ve kterých si oba celky vždy body dělily. Orlům tak zachránil alespoň remízu netradiční střelec Joachim Andersen a odvrátil druhou porážku s městskými rivaly v řadě.

Brentford chce zlomit remízovou bilanci s Crystal Palace

Brentford vstoupil do nové sezóny výborně a dobrou formu bude chtít potvrdit v domácím zápase s Crystal Palace, se kterým se v posledních čtyřech vzájemných zápasech rozešel vždy nerozhodně.

Malé derby o západní Londýn ovládl Brentford. Fulhamu se dvakrát do cesty postavilo břevno

Fulham i vinou smůly v zakončení nenavázal na úvodní vítězství, když ve druhém kole Premier League podlehl na domácí půdě Brentfordu 0:3. Hosté se dostali do vedení v závěru prvního poločasu poté, co chybu v defenzivě Chalupářů potrestal Yoane Wissa. Po změně stran se ve vápně dopustil nedovoleného zákroku Tim Ream, jenž byl po druhé žluté kartě poslán předčasně do sprch. Z následného pokutového kopu Bryan Mbeumo pojistil úspěch Bees.