12.06.202313:35

Krmenčík se přesune na Kypr

Apollon Limassol by měl být novým působištěm Michaela Krmenčíka, jenž po roce odešel z indonéské Persije Jakarta. Bývalý český reprezentant se na Kypru domluvil na dvouleté smlouvě s opcí a během nejbližších dnů absolvuje zdravotní prohlídku.

apollon.com.cy
15.04.202317:25

Hattrick pro Krmenčíka

Persija Jakarta deklasovala PSS Sleman 5:0 a hlavním hrdinou duelu indonéské ligy byl Michael Krmenčík. Český útočník se dvakrát prosadil už v první půli, v páté minutě nastavení druhého poločasu završil hattrick.

12.02.202320:44

Krmenčík pojistil výhru Jakarty

Persija Jakarta v dnešním zápase indonéské ligy porazila Arema FC, na čemž se gólem podílel Michael Krmenčík. Bývalý český reprezentant nastoupil po hodině hry a šestým gólem v sezoně uzavřel skóre na konečných 2:0.

12.12.202212:32

Krmenčík si v Indonésii nezahraje šest zápasů

Michael Krmenčík si kvůli plivnutí na protihráče nezahraje v indonéské lize šest zápasů. Útočník Persije Jakarta navíc musí zaplatit pokutu 10 milionů rupií (v přepočtu zhruba 15.000 korun). Rozhodla o tom disciplinární komise tamní soutěže.

ČTK
11.09.202220:12

Krmenčík rozhodl další zápas Jakarty

Útočník Michael Krmenčík rozhodl v indonéské lize gólem o vítězství Persije Jakarta na hřišti Barita Putera 1:0. Český reprezentant dal v posledních třech zápasech čtyři góly a vždy zařídil svému týmu výhru. V tabulce je Persija čtvrtá o dva body za vedoucím týmem Madura United.

Krmenčík má na kontě celkem pět branek a je šestý v tabulce střelců. Celý zápas dnes za Persiji odehrál i obránce Ondřej Kúdela, který rovněž přišel do klubu v létě po působení v pražské Slavii.

ČTK
16.07.202214:14

Krmenčík a Kúdela přispěli k výhře

Persija Jakarta vyhrál nad RANS Nusantara 4:2 a svůj podíl na tom měli oba čeští fotbalisté, kteří do Indonésie nedávno zamířili. Michael Krmenčík už v osmé minutě otevíral skóre, Ondřej Kúdela po změně stran z penalty střelecký účet pro změnu uzavřel.

16.06.202213:13

Norimberk zájemcem o Krmenčíka

Michael Krmenčík se z hostování ve Slavii Praha vrací do Clubu Bruggy, odkud však záhy odejde. Devětadvacetiletý útočník se podle informací "Het Laatste Nieuws" ocitl v hledáčku druholigového německého Norimberku, situaci monitorují také PAOK Soluň a Persija Jakarta z Indonésie.

transfermarkt.de
19.02.202214:59

Krmenčík nastoupil za rezervu Slavie

Slávistická rezerva si poradila s béčkem Jablonce (4:2), na čemž se dvěma góly podílel Michael Krmenčík. Zkušený útočník nenastoupil do posledních dvou zápasů úřadujícího českého mistra, proto požádal o herní vytížení v B-týmu.

twitter.com/slaviaofficial
08.12.202118:45

Slavia zřejmě i bez Krmenčíka

Jan Kuchta asi nebude jediným útočníkem, který nepomůže Slavii Praha v zítřejším utkání Evropské konferenční ligy proti Unionu Berlín. Podle trenéra Jindřicha Trpišovského má zdravotní potíže i Michael Krmenčík, a proto je pravděpodobné, že nebude připravený nastoupit.

05.09.202112:30

Krmenčík zaznamenal tři branky

Rezerva Slavie dnes v rámci utkání ČFL smetla Sokolov 8:2 a velký podíl na tom měl Michael Krmenčík. Útočník nastoupil v základní sestavě a na trávníku strávil padesát minut, během nichž stihl zkompletovat hattrick.

20.07.202117:47

Krmenčík se přiblížil Slavii

Slavia Praha by mohla na zítřejší předsezónní tiskové konferenci představit další posilu. Na dobré cestě je podle posledních informací příchod Michaela Krmenčíka z Brugg, které mají od českého mistra vyinkasovat 2,5 milionu eur.

sport.aktualne.cz, isport.cz
22.05.202122:02

Krmenčík zajistil PAOKu výhru v poháru

PAOK Soluň ve finále Řeckého poháru vyhrál nad Olympiakosem, proti němuž těsně před koncem rozhodl střídající Michael Krmenčík. Pro českého reprezentanta se jednalo o pátý zásah v poháru a celkem se v řeckém klubu prosadil 11krát.

05.05.202121:59

Krmenčík poslal PAOK do vedení

PAOK Soluň vede 2:0 na půdě AEK Atény a podílel se na tom i Michael Krmenčík. Český útočník nastoupil v základní sestavě, ve 47. minutě pak otevřel skóre.

29.04.202120:02

Krmenčík přispěl k postupu do finále

PAOK Soluň postoupil do finále Řeckého poháru a svůj podíl na tom měl i Michael Krmenčík. Jeho tým v prvním semifinále porazil AEK Atény 1:0 a dnes dlouho stejným rozdílem prohrával, než v 85. minutě odvety srovnal právě český útočník, PAOK pak v nastavení přidal ještě jednu trefu.

14.03.202120:25

Krmenčík zmírnil porážku PAOKu

Český útočník Michael Krmenčík vstřelil po zimním příchodu do PAOK Soluň třetí gól v řecké fotbalové lize. V 26. kole zmírnil porážku 1:2 ve šlágru na hřišti Panathinaikosu. Domácí vedli v souboji sousedů v tabulce po trefách Federica Machedy a Fotise Jannidise o dvě branky, v 84. minutě ale dal svému týmu naději Krmenčík, který přišel do hry z lavičky v 67. minutě. Český útočník využil Swiderského nabídku před branku a zblízka si připsal šestý soutěžní trefu po příchodu na hostování z belgických Brugg.

ČTK
10.02.202120:11

PAOKu gólem pomohl Krmenčík

Michael Krmenčík se gólem podílel na vítězství PAOKu Soluň v úvodním čtvrtfinále domácího poháru s Lamiou. Český reprezentant přišel na trávník po hodině hry a těsně před koncem upravil na konečných 5:2.

03.02.202120:25

Krmenčík pomohl k postupu PAOKu

PAOK Soluň vyhrál odvetný zápas osmifinále Řeckého poháru s Larissou, na čemž se vítězným gólem na 2:1 podílel Michael Krmenčík. Český útočník se mezi střelce zapsal i v úvodním vzájemném utkání při výhře jeho týmu 5:0 a další dvě branky přidal v lize.

20.01.202118:33

Krmenčík znovu skóroval za PAOK

Michael Krmenčík pomohl PAOKu Soluň v prvním osmifinále poháru. Český reprezentant se na vítězství s Larissou (5:0) podílel gólem a asistencí.

17.01.202118:49

Krmenčík se podílel na výhře PAOKu

PAOK Soluň zvítězil 3:0 na půdě OFI Kréta, na čemž se jedním gólem podílel Michael Krmenčík. Pro českého reprezentanta jde o druhou branku ve svém novém působišti.

10.01.202115:55

Krmenčík pečetil výhru PAOKu

Český útočník Michael Krmenčík pečetil brankou v 90. minutě vítězství PAOKu Soluň nad Volosem 3:1. Na hřiště se přitom dostal až v 68. minutě.