07.01.202120:29

Krmenčík debutoval za PAOK Soluň

Michael Krmenčík si na své konto připsal první start za PAOK Soluň. Český útočník odehrál závěrečné minuty duelu na půdě Atromitosu a na premiéru nebude mít dobré vzpomínky, jeho nový tým prohrál 2:3.

21.11.202023:30

Krmenčík asistoval na vítězný gól Brugg

Bruggy v lize nejtěsnějším poměrem zdolaly Kortrijk, na čemž měl výrazný podíl Michael Krmenčík. Český reprezentant druhou asistencí v sezóně nahrával na branku Noa Langa.

28.10.202023:11

Krmenčík se vrátil na trávníky

Michael Krmenčík se po nákaze koronavirem vrátil do sestavy Clubu Bruggy. Český útočník odehrál závěrečné minuty utkání s Laziem, belgický celek doma remizoval 1:1.

19.10.202010:08

Krmenčík měl pozitivní test na koronavirus

Michael Krmenčík se zotavil ze zranění, kvůli němuž v říjnu chyběl české reprezentaci, nyní ho ovšem čeká další pauza - útočník měl pozitivní test na koronavirus a musí do karantény. Clubu Bruggy tak nepomůže na úvod základní skupiny Ligy mistrů, stejně jsou na tom i Simon Mignolet, Odilon Kossounou a ředitel Vincent Mannaert.

vi.nl
20.09.202015:32

Krmenčík přispěl k výhře dvěma góly

Útočník Michael Krmenčík vstřelil dva góly v belgické fotbalové lize při vysokém vítězství Brugg 6:0 na hřišti Waregemu. Český reprezentant potvrdil střeleckou formu, v posledních třech soutěžních zápasech se trefil čtyřikrát. Krmenčík dostal poprvé v sezoně šanci v základní sestavě a důvěru splatil v 19. minutě. V náběhu přebral Rostagnolův centr, elegantně si zasekl míč kolem obránce a střelou do protipohybu nedal brankáři šanci. V 41. minutě pak pohotově dorazil hlavou míč odražený od břevna. Bývalý hráč Plzně odehrál v utkání 72 minut a rozšířil své gólové konto v nové sezoně na tři ligové zásahy. V průměru potřeboval na jeden gól 44 minut.

ČTK
12.09.202022:43

Krmenčík pečetil výhru Clubu Bruggy

Club Bruggy porazil Waasland-Beveren jasně 4:1 a prsty v tom měl i Michael Krmenčík, český útočník dal výsledku v 84. minutě konečnou podobu.

04.08.202019:59

Krmenčík se v přípravě blýskl hattrickem

Útočník Brugg Michael Krmenčík se v generálce na novou sezonu belgické ligy blýskl hattrickem za poločas a zařídil úřadujícím mistrům vítězství 3:0 nad lucemburským celkem Union Titus Pétange. Krmenčík, jenž při prohraném sobotním finále Belgického poháru s Anverpami (0:1) nebyl ani na lavičce Brugg, skóroval v 5., 15. a 37. minutě a řekl si o místo v sestavě pro sobotní úvodní ligové utkání s Charleroi. Sedmadvacetiletý útočník od lednového přestupu z Plzně zasáhl do sedmi soutěžních zápasů Brugg a vyšel gólově naprázdno. V letní přípravě vstřelil Krmenčík jednu branku.

ČTK
05.02.202022:54

Krmenčík pomohl Bruggám do finále poháru

I v druhém utkání za FC Bruggy slavil útočník Michael Krmenčík vítězství. V semifinále Belgického poháru na hřišti Waregemu nastoupil český reprezentant v základní sestavě a přispěl k výhře 2:1. V 53. minutě se Krmenčík málem radoval z gólu, ale po jeho hlavičce o zem dorazil míč mířící do branky ještě hrudníkem spoluhráč Brandon Mechele. Waregemu se sice povedlo vyrovnat, ale v 86. minutě rozhodl o postupu Brugg do finále osmnáctiletý Charles de Ketelaere, který v 72. minutě přišel do hry místo českého útočníka.

ČTK
02.02.202016:28

Krmenčík si odbyl debut za Bruggy

Club Bruggy nejtěsnějším poměrem zdolal Royal Antverpy a pojistil si vedení v Jupiler Pro League, na čemž se podílel i Michael Krmenčík. Bývalý dlouholetý útočník Plzně se na trávník podíval ihned po změně stran a následně přihlížel vítězné brance Hanse Vanakena.

16.12.201919:17

Janov se zajímá o Krmenčíka

Michael Krmenčík se ve Viktorii Plzeň opět dostává do bývalé formy, což neuniká pozornosti zahraničních klubů. Podle italských médií se o 26letého útočníka zajímá Janov CFC.

transfermarketweb.com
25.08.201923:19

Krmenčík střídal se svalovým zraněním

Plzeň si v sedmém kole poradila s Opavou, přišla ale hned o dva hráče. Ještě během prvního dějství odešli ze hřiště Joel Ngandu Kayamba a Michael Krmenčík, přičemž druhého jmenovaného vyřadil natažený sval.

fcviktoria.cz
26.05.201818:53

Krmenčík získal korunu krále střelců

Nejlepším střelcem uplynulé sezony první ligy se stal poprvé v kariéře Michael Krmenčík, který vystřílel Plzni titul 16 góly. Korunu krále střelců získal s náskokem pěti branek před dvojicí útočníků Slavie Milanem Škodou a Stanislavem Teclem a Jakubem Plškem z Olomouce.

ČTK
22.05.201817:53

Nejlepším brankářem Buchta

Nejlepším brankářem české HET ligy se podle hlasování novinářů, ligových trenérů a kapitánů stal olomoucký Miloš Buchta. Další doprovodné ankety ovládli hráči mistrovské Plzně. Nejlepším obráncem byl zvolen Radim Řezník, záložníkem Jan Kopic a útočníkem lídr tabulky střelců Michael Krmenčík. Další kategorie včetně Hráče a Trenéra sezóny budou vyhlášeny na nedělním Galavečeru HET ligy.

hetliga.cz
31.03.201821:43

Krmenčík nedohrál duel s Mladou Boleslaví

Plzeň prohrává doma 0:1 s Mladou Boleslaví a k vyrovnání Viktorii už nepomůže Michael Krmenčík - český reprezentační útočník se v závěru první půle zranil a musel střídat.

15.03.201818:55

Plzeň proti Sportingu začne bez Krmenčíka

Fotbalisté Plzně nastoupí do odvetného zápasu osmifinále Evropské ligy se Sportingem Lisabon v překvapivé základní sestavě bez Michaela Krmenčíka, který začne pouze na lavičce. Nejlepšího střelce domácího týmu na hrotu útoku zastoupí Slovák Marek Bakoš. Zdravotní problémy do zahajovací jedenáctky nepustily ani stopera Lukáše Hejdu. Zahajovací sestavy: Plzeň: Hruška - Havel, Řezník, Hájek, Kovařík - Hořava, Hrošovský - Kopic, Kolář, Zeman - Bakoš. Sporting: Rui Patrício - Petrovič, André Pinto, Mathieu, Fábio Coentrao - Battaglia, Bruno Fernandes - Gelson Martins, Ruiz, Acuňa - Dost.

ČTK
19.11.201708:51

O Krmenčíka je velký zájem

Michael Krmenčík na Slovácku nehrál a mezitím mohl ve volném čase přemítat o nabídkách, které se mu podle chorvatských médií válí na stole. Plzeňského forvarda má lanařit Dinamo Záhřeb, které se zároveň potýká s konkurencí Aston Villy a Wolverhamptonu.

sportske.jutarnji.hr
03.11.201715:11

Krmenčík s Lüftnerem v ideální sestavě

Ideální sestava 4. kola Evropské ligy podle uefa.com: Mariano Barbosa (Villarreal) - Peter Ankersen, Michael Lüftner (oba Kodaň), Marvin Baudry (Waregem), Alberto de la Bella (San Sebastian) - Memphis Depay (Lyon), Sergio Canales (San Sebastian), Dominik Prokop (Austria Vídeň), Zoran Tošič (Partizan) - Michael Krmenčík (Plzeň), Júja Ósako (Kolín nad Rýnem).

ČTK
16.08.201718:42

Slavia letos měla zájem o Krmenčíka

Michael Krmenčík se letos v létě ocitl na seznamu vytipovaných posil Slavie, na Twitteru to potvrdil šéf představenstva pražského klubu Jaroslav Tvrdík: "Hráč Krmenčík byl v širším výběru posil Slavie. Akceptovali jsme negativní stanovisko Plzně k možnému přestupu a příběh byl uzavřen." O útočníka Viktorie měl jevit zájem také Montpellier, Slavia prý nabízela až 80 milionů korun.

ceskatelevize.cz
25.07.201722:54

Krmenčík: Jsme rádi za dva góly

Plzeňská Viktoria sice hned dvakrát přišla o vedení, nakonec si ale z úvodního zápasu 3. předkola Ligy mistrů z Bukurešti odvezla cennou remízu 2:2. "Byl to těžký zápas. Chtěli jsme tady vstřelit gól a jsme rádi, že se nám povedly dva. Dali jsme poměrně rychlý gól a mohli si to asi pohlídat. Je škoda, že jsme dostali dva góly. Ale je to pro nás dobrý výsledek, a jestli za námi budou stát fanoušci a všichni lidé v Plzni, tak si myslím, že je dáme," prohlásil střelec vedoucího gólu Michael Krmenčík.

ČTK
22.03.201720:59

Krmenčík: Je to docela velký výsledek

Česko v přátelském utkání zdolalo Litvu, jedním gólem se na konečném výsledku 3:0 podílel i útočník Michael Krmenčík. "Je to docela velký výsledek. Trenér chtěl, abychom se všichni rozehráli a fotbal nás bavil. Trenér nám hned říkal, že nastoupíme ve dvou sestavách. Nám to i vyhovovalo a nikomu to nevadilo. Obě jedenáctky začaly stejně. My jsme jim akorát dali rychlý gól. Litevci navíc byli oproti nám trochu unavenější, což nám vyhovovalo. Pak to Kuba Jankto krásně trefil, já přidal třetí a už jsem to dohráli. Teď je hlavní se připravit na San Marino a vyhrát. Nic jiného než vítězství totiž nebereme," prohlásil po zápase Krmenčík.