Rangers se Boyda nezbavují

O útočníka Rangers Krise Boyda má vážný zájem Cardiff, Skotové se ale k jeho prodeji nechystají. "Nikdy jsme neřekli, že ho necháme jít. Na jeho prodej nejsme připraveni," prohlásil manažer Walter Smith.

23.06.200818:54

Cardiff se Boyda nechce vzdát

Šéf velšského klubu Cardiff City Peter Ridsdale se nechce vzdát naděje na agažování útočníka Krise Boyda, přestože glasgowští Rangers odmítli nabídku 2.5 milionu liber. Předpokládá se však, že i kdyby se Boyd rozhodl Glasgow opustit, dal by přednost klubu z Premier league, ačkoliv Cardiff se ambicemi na postup z druhé nejvyšší soutěže netají.

20.06.200814:01

Boyda sleduje Cardiff

Kris Boyd sice byl nejlepším střelcem Rangers, přesto neměl jisté místo v základní sestavě a mohl by odejít. Zájem o skotského kanonýra mají v Cardiffu.

28.05.200810:29

Skotové rovněž bez Boyda

Kris Boyd je dalším ze skotských reprezentantů, kteří si nezahrají v přátelském utkání s Českou republikou. Útočníka Rangers ze hry vyřadil poraněný stehenní sval.

17.03.200815:52

Boyd: Nejkrásnější moment kariéry

Kris Boyd, hrdina finále Skotského ligového poháru, označil svou první medaili za zatím nejlepší moment kariéry. "Vyhráli jsme pohár a to je pro tým to nejdůležitější. Jde o první medaili mé profesionálníé kariéry a zatím jasně nejlepší moment," neskrýval radost Kris Boyd, střelec dvou branek a jedné proměněné penalty.

16.03.200820:22

Boyd zajistil Rangers triumf v Ligovém pohár

Fotbalisté Glasgow Rangers vyhráli skotský Ligový pohár. V dnešním finále s Dundee United dokázali dvakrát vyrovnat nepříznivý stav a po penaltovém rozstřelu se radovali z výhry 3:2. Hrdinou zápasu byl střídající útočník Kris Boyd, který se postaral o oba góly vítězů, když ten druhý dal ve 113. minutě prodloužení, a proměnil i rozhodující pokutový kop.