07.08.201814:35

Prostějov posílí veterán Polák

Zkušený záložník Jan Polák bude pokračovat v kariéře v druholigovém Prostějově. Sedmatřicetiletému bývalému reprezentantovi skončila smlouva v Brně, se kterým na jaře sestoupil z nejvyšší soutěže.

prostejovsky.denik.cz
20.06.201615:28

Brno se zatím připravuje bez Poláka

Fotbalisté Zbrojovky Brno dnes zahájili ostrou přípravu na příští sezonu pod vedením nového kouče Svatopluka Habance, zatím ale bez své hlavní posily Jana Poláka. Pětatřicetiletý záložník se v těchto dnech stěhuje do Brna z předchozího působiště v Norimberku. Na zkoušce je ve Zbrojovce dvaadvacetiletý útočník se srbským a bosenským pasem Bojan Djordič, který v minulosti působil ve Varnsdorfu a Táborsku. Do Brna míří i dvacetiletý útočník Petr Rybička z Chrudimi, který byl s 21 brankami nejlepším střelcem ČFL. Další posily brněnský klub hledá.

ČTK
31.07.201521:53

Polák gólem pomohl Norimberku

Jan Polák z Norimberku ukončil ve druhé německé lize přes dva roky dlouhé čekání na gól. V dnešním utkání druhého kola s Heindenheimem se trefil tři minuty před koncem a rozhodl o výhře domácího celku 3:2. Čtyřiatřicetiletý záložník, který nastoupil s kapitánskou páskou, vrátil v 87. minutě Norimberku vedení, když na předchozí dva góly dokázali hosté vždy odpovědět. Bývalý reprezentant Polák si tak připsal první branku od května 2013, kdy se trefil ještě v dresu Wolfsburgu v posledním kole nejvyšší soutěže.

ČTK
24.09.201419:22

Polák nedohrál utkání Norimberku

Jan Polák z Norimberku nedohrál utkání na půdě Heidenheimu, když byl v 71. minutě po druhé žluté kartě vyloučen. "Der Club" tak jako tak prohrál s nováčkem 2. Bundesligy 0:3.

15.09.201420:24

Polák se vrátil do sestavy Norimberku

Norimberk před pár minutami nastoupil k utkání s Düsseldorfem a v jeho záloze figuruje i Jan Polák. Zkušený český středopolař a kapitán franského celku doléčil poraněná žebra.

15.08.201408:31

Polák by se měl brzy vrátit k tréninku

Jan Polák z Norimberku by se měl po zlomenině dvou žeber brzy vrátit k tréninku a jeho pauza bude s největší pravděpodobností kratší než avizovaný měsíc. Český záložník a norimberský kapitán se zranil hned v prvním kole druhé bundesligy 2. srpna. "Vypadá to s ním dobře, snad už příští týden se vrátí k tréninku, i když zatím jen běžeckému," řekl ve čtvrtek jeho klubový kouč Valérien Ismaël. Polák se zranil po srážce s vlastním brankářem Raphaelem Schäferem, hřiště opustil na nosítkách.

ČTK
04.08.201409:23

Polák má dvě zlomená žebra

Norimberk včera porazil Aue 1:0, nejlepší vzpomínky na utkání ovšem nebude mít jeho záložník a kapitán Jan Polák. Někdejší český reprezentant se srazil s vlastním brankářem Raphaelem Schäferem, má dvě zlomená žebra a mimo hru bude čtyři až šest týdnů.

bundesliga.de
26.07.201418:38

Jan Polák kapitánem Norimberku

Jan Polák se po sedmi letech vrátil do Norimberku a ve druholigovém německém klubu bude mít větší odpovědnost - český záložník byl vybrán za kapitána.

kicker.de
12.05.201409:21

Jonker a Polák opouštějí Wolfsburg

Jan Polák v létě po vypršení smlouvy odejde z Wolfsburgu. U vlků už nebude působit ani trenér Andries Jonker, který odchází k mládeži Arsenalu.

27.02.201413:45

Polák doléčil zranění kotníku

Wolfsburgu je znovu k dispozici Jan Polák, český záložník je v pořádku po problémech s kotníkem a dnes poprvé od listopadu trénoval se spoluhráči.

06.02.201419:34

Jan Polák od prosince chybí Wolfsburgu kvůli zranění kotníku, nyní už ale vyhlíží návrat do hry. Podle doktora Hanse-Wilhelma Müllera-Wohlfahrta by měl český záložník za sedm až deset dní začít s tréninkem.

kicker.de
02.12.201319:15

Poláka vyřadilo ze hry zranění kotníku

Wolfsburg se bude muset minimálně v pohárovém zápase s Ingolstadtem obejít bez Jana Poláka, český záložník má problémy s kotníkem.

kicker.de
18.05.201315:40

Polák poslal Wolfsburg do vedení

Stylově slaví Jan Polák novou smlouvu, kterou s ním uzavřelo vedení Wolfsburgu - český záložník dnes v osmé minutě otevřel skóre zápasu ve Frankfurtu.

02.05.201313:56

Polákovi má být prodloužena smlouva

Český záložník Jan Polák se zřejmě může těšit na další sezonu v dresu Wolfsburgu. Pokud nastoupí o víkendu proti Hamburku, připíše si na své konto letošní 25. ligový start, což bude automaticky znamenat prodloužení smlouvy o jeden rok.

27.03.201318:27

Polák má potíže s břišním svalem

Jan Polák možná bude chybět Wolfsburgu v nedělním utkání s Norimberkem, český záložník má lehce poraněný břišní sval a není schopen absolvovat plný trénink.

15.03.201322:17

Polák si poranil stehenní sval

Jan Polák vydržel v dnešním utkání proti Düsseldorfu na hřišti jen čtvrt hodiny. Český záložník si poranil stehenní sval a musel se nechat brzy vystřídat.

16.04.201117:18

Polák se poprvé trefil

Jan Polák zaznamenal první trefu v dresu Wolfsburgu, a hned velmi důležitou. Český záložník těsně před koncem záchranářského souboje se St. Pauli vyrovnal na 2:2.

04.11.201022:36

Polák skóroval v Aténách

Jan Polák se trefil v utkání Evropské ligy na půdě AEK Atény. Záložník Anderlechtu v 55. minutě vyrovnával na 1:1.

26.10.201022:14

Polák zmešká šlágr proti Genku

Záložník Jan Polák přijde kvůli vyloučení v nedělním zápase belgické ligy o příští dvě utkání Anderlechtu. Český reprezentant bude druhému týmu tabulky chybět v nedělním šlágru proti vedoucímu Genku. První část trestu si odpyká ve středečním zápase Belgického poháru proti třetiligovému celku URS Centre.

24.10.201021:12

Polák byl vyloučen

Jan Polák odehrál z utkání Anderlechtu proti Westerlo pouhých sedmnáct minut. Poté uviděl červenou kartu a musel do kabin.