ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Fotbalová národní liga 2017/201815115712200200
Kariéra hráče

Pázler nečekal, že Hradec bude mít po šesti kolech devět bodů

Zatímco v Příbrami prožívají nejhorší start v historii první ligy, její dnešní soupeř Hradec Králové se po výhře 2:0 může pyšnit devíti body, což se mu ještě nikdy v dějinách české soutěže po šesti kolech nepovedlo. A překvapeni jsou vydařeným startem i sami hráči východočeského nováčka.
10.09.2016 | Aktuality | 26 komentářů

Z takové dálky jsem gól asi ještě nedal, pochvaloval si Pázler

Přestože se v minulé sezoně stal se sedmnácti góly nejlepším střelcem druhé ligy, při dnešním návratu královéhradeckých hráčů do nejvyšší soutěže na půdě Bohemians 1905 začal útočník Jan Pázler nečekaně jen na lavičce. Svou roli ale nevzal nijak negativně. V 70. minutě se dostal na hřiště a hned za čtyři minuty nasměroval svůj tým vedoucí trefou k výhře...
31.07.2016 | Aktuality | 2 komentáře

Útočník Pázler se vrací do Dukly, kde bude hostovat z Jablonce

Útočník Jan Pázler se po půl roce vrací z Jablonce do pražské Dukly, kde bude hostovat v podzimní části nadcházející sezony.
12.07.2013 | Aktuality | 25 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
14.10.2015 Pázler vstřelil hattrick během třinácti minut
Varnsdorf po dohrávce 7. kola s Hradcem Králové dál zůstává v druhé nejvyšší lize bez výhry na posledním místě. Na rychlý gól Zbrožka ze třetí minuty reagoval domácí Jan Pázler excelentním způsobem. Bývalý hráč Dukly Praha, Jablonce či Znojma totiž od 23. do 36. minuty skóroval hned třikrát a výrazně tak napomohl gólové přehlídce, která se zastavila na stavu 4:4. Ve výjimečném utkání FNL navíc padly dvě červené karty.