Jan Pázler Expres zprávy

19.08.201920:48

Pázler bude hostovat v Brně

Útočník Jan Pázler odchází z Liberce na roční hostování do druholigové Zbrojovky Brno. Za Slovan nastoupil naposledy v 5. kole nejvyšší soutěže při porážce 0:1 na Slavii. Zbrojovce má po nepovedeném vstupu do sezony pomoct k návratu do první ligy. "Vím, že se Zbrojovka minulý rok rvala o postup do posledních vteřin, je škoda, že to v baráži nevyšlo. Teď se budeme rvát znovu a věřím, že k tomu přispěju svým dílem. Vím, že se ode mne budou očekávat především góly," uvedl na klubovém webu Pázler, který byl v letech 2016 a 2018 v dresu Hradce Králové nejlepším střelcem druhé ligy. V nejvyšší soutěži osmadvacetiletý útočník nastupoval také za Jablonec, Duklu a Slavii. Ve 105 zápasech dal 16 branek. V druhé lize má bilanci 97 utkání a 49 gólů.

ČTK
14.10.201519:43

Pázler vstřelil hattrick během třinácti minut

Varnsdorf po dohrávce 7. kola s Hradcem Králové dál zůstává v druhé nejvyšší lize bez výhry na posledním místě. Na rychlý gól Zbrožka ze třetí minuty reagoval domácí Jan Pázler excelentním způsobem. Bývalý hráč Dukly Praha, Jablonce či Znojma totiž od 23. do 36. minuty skóroval hned třikrát a výrazně tak napomohl gólové přehlídce, která se zastavila na stavu 4:4. Ve výjimečném utkání FNL navíc padly dvě červené karty.